Zgadzamy się - też jestem zwolennikiem AMD. -- Maciej Zapraszam do mojej galerii
macrad napisał: > Prawda, ale - o ile się zdążyłem zorientować - z 0,5 GB pamięci i > dyskiem 60 GB. > Dla mnie by to w zupełności wystarczyło, ale dla "gracza" czy > "filmowca" - hm... Dla filmowca to TYLKO Linux cluster na AMD opteronach! Tak własnie pracuje
Ja bym powiedział, że na pewno AMD. Barton 2500+ ma niższą częstotliwość pracy niż Thoroughbred 2400+, ale większy cache, tak więc aplikacjach będzie szybszy. Pozostaje pytanie, czy różnica w cenie jest adekwatna. Nie da się jednak powiedzieć co masz kupić, nie wiedząc do czego ten sprzęt
Mam dylemat chcę kupić kompa i nie iem co wybrać płytę główną mam zamiar kupić MSI zwykła pod AMD za 199 zł. No i nie wiem jakiego procka kupić chciałem kupić bartona 2500+ ale kumpel mi odradził i polecił zwyklego athlona 2400 a ja chciałbym kupić coś lepszego do 350zł a co sądzicie o
mam athlona XP 2000+ (133x12,5). Czy zwiększanie liczby 133 z biosu zwiększy prędkość procesora , czy staje się wydajniejszy i czy go nie uszkodze?
Akurat Athlon XP 2000+ nalezaly do nqajlepiej podkrecajacych sie procesorow. To moj musi byc z tych najlepszych - przez dlugi czas chodzil na 166x12,5 bariera w moim przypadku byly pamieci PC2700 Teraz spokojnie chodzi: 190x11 -- "Internet explorer to program do przeglądania internetu z
+ grafika? haha - to jajka usmażone
To zobacz kto jest wlascicielem ATI :P
Mam amd, od roku przyjmuję AVILUT z zeaksantyną. Ale właśnie, w składzie nie ma cynku. Może ktoś wie, doradzi, czy przyjmować dodatkowo cynk.
nie instaluję. W ogóle niczego innego też, nie moja branża. -- figlolog anielski powered by Ha! "Surreal rulez, a mętlik w głowie jeszcze bardziej..."
mój 2000+= 133x12,5, o ile można zwiększyć te12,5
raczej podnosz te 133 MHz. pamiętaj o blokadzie PCI/AGP
bmc3i napisał: > Znaczy jak AMD ma fabryke produkujaca procesory w Niemczech, to to nie jest nie > miecka fabryka? AMD juz od kilku lat nie ma fabryki w Niemczech. Mial ale juz nie. Poza tym dokladnie w bylym DDR bo w Dreznie. Tam akurat podobne warunki byly jak w calym
Znaczy jak AMD ma fabryke produkujaca procesory w Niemczech, to to nie jest niemiecka fabryka? -- ________________ "Sink 'Em All"
na jakim rdzeniu były produkowane procesory AthlonXP 2000+?
Palomino - www.tomshardware.pl/cpu/20020107/ PS. Google.pl znalazło 1 250 000 wyników dla zapytania "Athlon XP 2000" w 0.06 sekundy... -- Pozdrawiam serdecznie, AmonRa. kontakt: amon-ra(at)gazeta(kropka)pl Myśl przewo
hmm, zapomniales jak niedawno było w Ameryce połnocnej?Cały świat sie smial......