403 wyników w czasie 55 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

ango

domyślam się, że jesteś z któregoś z okolicznych osiedli. Ja tez tam mieszkam. chętnie pomogę dokarmiać psy (wziąć nie mogę), odezwij się na priv w sprawie dokarmiania. -- My i pon., 29-09-2008 Forum: Kielce Wątek: ango Autor: bacha1979

Szczenięta do oddania w dobre ręce. (początek wątku)

duże,bo ich rodzice ,które też marzną i mokną na działkach,są średniej wielkości. Pomóż,bo jeśli nie Ty,to kto? Mój mail:ango01@gazeta,pl ,tel.041 24 331 99

do ango5

Faktycznie warto pozostałe części? Bo słyszałam opinie znajomych, że "Tatiana i Aleksander" jest dużo słabsza od 1 części, a "Ogród letni to już w ogóle telenowela. "Jeździec" bardzo mi się podobał i cały czas dumam, czy zaopatrzyć się w pozostałe części...

Re: oj ango

Wlazły to bardzo młody zawodnik, kto o nim słyszał 3-4 lata temu, poza tym jaką on ma budowę (szczupły, skoczny) a jaką Milijkowic (chlop jak dąb)jak atakuje to nie ma czego zbierać. Wogóle Serbowie to rośli zawodnicy grający w ligach zagranicznych (wiadomo czemu) i wszędzie się liczący. A nas

Re:Do Ango5

-- Moje gg 4887903 fajnie że też jesteś z Łodzi, razem damy radę, mój mail lamours@wp.pl Chodzicie czasem na plac zabaw do Manufaktury? Marlena mama Fabianka, Postaram się napisac do Ciebie na maila ale ostatnio skrzynka mi nie działała więc jeśli masz gg, to prawie codziennie około 20 jest

Re:Do Ango5

napisałam na maila.

Zgadzam sie z ango..

Dokładnie ango. Społeczeństwo nie powinno płaić na te dzieci, ale państwo powinno się zająć egzekwowaniem kasy od tatusiów, a nie zabierać je dzieciom i matkom. Trzeba po prostu zmienic system, no ale w naszym panstwie latwiej jest zabrac matkom, zabrac dzieciom, ktore chca sie uczyc, niz sie

Zgadzam się ango raz jeszcze z Tobą.

-- Jag ar radd for spindlar och jag skulle vilja aka till manen :))

Ango-amerykanie mowia z lekko rozwartymi ustami..

..a polacy przepuszczaja powietrze pomiedzy mocno zwartymi wargami....to jest podstawowy blad. Rozluznij szczenke, tak jakbys selplenila. To nie jest wstyd, wstyd jest jesli ktos mowi; "Dera" zamiast "There are", to brzmi okropnie topornie... Dzwiek "th" wcale nie brzmi smiesznie, to moze d

Re: Kizomba Wrocław | Poczuj klimat Afryki - Ango

KURSY TAŃCA WE WROCŁAWIU ;) http://www.salsafever.pl/index.php/kursy-tanca-wroclaw-kurs-nauka-szkola-szkoly-taniec-we-wroclawiu www.salsafever.pl/index.php/kursy-tanca-wroclaw-kurs-nauka-szkola-szkoly-taniec-we-wroclawiu

Re: a dlaczego Polacy mieliby zaniżać pensje Ango

ale przecież nie mówimy o łamaniu prawa. Praca na czarno polskiej sprzątaczki w Niemczech to łamanie prawa. Równie dobrze można zachęcać ludzi do np. złodziejstwa. A co do sprzątaczek , to rząd niemiecki uchwalił kilka dni temu płace minimlaną dla sprzątaczek w zachodnich landach - około 8 euro

Re: Wywiad z Muńkiem Staszczykiem - Matura z ango

Fajny ten wywiad. Tak trzymać.

Re: Wywiad z Muńkiem Staszczykiem - Matura z ango

Fakt fajna stronka. Dopiero sie rozkreca, ale teksty maja ciekawe.

Re: Gó... prawda o tarnobrzeskim jeziorze w Ango

Na całym świecie popularny jest glamping, czyli luksusowe nietypowe pole namiotowe jak np towww.glendoria.pl/glamping/. Czy ktoś może pomyślał np o mobilnym SPAA tu przykład sob., 09-08-2014 Forum: Tarnobrzeg Wątek: Re: Gó... prawda o tarnobrzeskim jeziorze w Ango Autor: Gość portalu: sima

Re: Gó... prawda o tarnobrzeskim jeziorze w Ango

To nic nowego. Pole namiotowe i wiele innych propozycji było przedstawianych w urzędzie miasta. Niestety warunkiem prezydenta było sfinansowanie zasadzenia kolejnej palmy lub koncertu Panasewicza. Przykro patrzeć jak ogromne tereny, Marina i wielki plac wokół niej stoją puste. A wnioski z artykułu

1 2 3 4 5 6