Gość: kibic
IP: *.waw.cdp.pl
23.07.06, 17:11
Z porównywaniem obu ekip radzę pooczekać do rewanżu albo końca LŚ. To nie
takie chop-siup wygrać w Serbii. Parę razy i tak Serbowie mieli ciepło.
Liczę na udany rewanż w Łodzi.
P.S. Nie oglądałem dawno Kadziewicza i widzę że potrafi już nieźle zaserwować :)