14 363 wyników w czasie 124 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Arie dla Arie

Arie, Mało się znamy, ale z przyjemnością dołączam się do życzeń. Uśmiechu i radości każdego dnia! PS. Nie całuję, ale serdecznie pozdrawiam. (Przez wzgląd na Irandę zachowam zależny dystans:)

Arie Arieee :) (początek wątku)

Jest taki temat w pokoju 'o wszystkim', który sugeruje ;-) że Arie ma urodziny :-) Ariu wszystkiego dobrego, szczęśliwego, uśmiechniętego i słonecznego :-))) O :-) -- Martusia Stopkowa

Arie

śmiało możesz otworzyć nowy wątek. W końcu PO TO JEST forum, żeby każdy znalazł tu miejsce dla siebie. I im więcej dyskusji, tym ciekawiej jest na forum. Mało tego, byłabym Ci nawet wdzięczna, gdybyś zajął się filmem na forum:) no i właśnie dodał tam linki itd. Więc jak tylko masz ochotę, to ..

Re: Nobody knows

Elu, ja nie widziałam, ale tak sobie myślę, że może wpisz się w wątek Arie , co prawda o filmach grozy pisze, ale myślę, że może jest szansa, że widział ten film. -- Kabaty-Moczydlo

ARIA

A ja bylem w czwartek na koncercie ARII we Lwowie - zagrali swietnie. W czerwcu bylem na koncercie w Kijowie w ramach BikeShow - tez wypadli doskonale, po koncercie mialem nawet spotkanie z zespolem :) garsc zdjec z koncertow w Berlinie (luty 2004) i Kijowie (te, to akurat dopiero musze

Re: ARIA

3axap napisała: > dzieki, mialem zamiar przywiesc to z Moskwy, ale na razie nie wiem kiedy tam > wypadne, przy okazji mozna spotkac sie w wawie masz na mysli kopie dvd czy cd? dvd nie mam jak skopiowac... dvd kupilem na www.ozon.ru, cd sam przywozilem przy okazji roznistych wyjazd

Arie!!!

Arie - ponaprawiaj, prosze, moje błedy: spotkanie w listopadzie, nie we wrzesniu. I wywal pozostale wpisy, plizzzzzzzzzzz -- Does she or doesn't she? Yes, she does!

Re: Arie!!!

she hmm no przeca zrozumielismy sieroto ze w listopadzie, mimo Twojej lokalnej lub tez czasowej dyskuncji ;)) -- zepsuta kobieta należy do tego rodzaju istot, których mężczyźni nigdy nie mają dosyć (Oscar Wilde)

"aria

ze śmiechem - Jestem zakochana" -- bez bezsensu niczym sens jeszcze wciąż

Aria

To tak po ponownym przeczytaniu ogłoszenia stwierdzam że brakuje jednego "patyczka" i jednej osłony - jeśli dobrze zrozumiałam. Ten oryginalny atyczek nie wypadnie bo jest przyblokowany przez budę. A wózek ma tackę i nadal jest w sprzedaży. https://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/qe/ff/12hg/PU

Czy warto kupić tą arie doradzcie!!!! (początek wątku)

a dokładnie chodzi mi o tą w linku za 200zł www.allegro.pl/item790724972_mamas_papas_aria_super_wozek_z_anglii.html Dla 13 miesięcznego synka,teraz mamy tako ale jest cholernie ciężki i

aria (początek wątku)

Mam arie nie cały rok młoda w lutym bedzie miała dwa lata na lato dwa i pół i zachciało mi sie kupic nowy wóżek co byscie mi polecili jest duzo fajnych tylko niewiem jak w praktyce ,arie sprzedam i bym cos dołozyła albo jakis uzywany ,co b yscie kupiły na moim miejscu.

Re: aria

dziewczyny obojetnie fajnie jak by sie super podbijał .waga nie gra roli .

aria (początek wątku)

Gdzie kupić Arię? Nowa, albo używaną w niezłym stanie? Oczywiście w miarę niedrogo :).

Re: aria

allegro lub sklepy internetowe ja kupiłam tutaj: www.sklep.dzidzio.pl/szczegoly/6092/wozek_spacerowy_aria_oh_completo_scarlet_peg_perego w środę mam go dostać kolor scarlet

Aria (początek wątku)

Mozecie mi powiedziec czy te arie co sa na allegro to sa stare modele bo widze ze w raczce nie maja składania i nie wiem czy po tym idzie poznac ze to sa te gorsze modele tam sa jakies za 400zł a poluje na rózowy ale niewiem czy warto . -- mój

Re: Aria

Jak ja kupowałam wózek to była na forum taki wątek gdzie dziewczyny opisywały jak rozróżnić te lepsze nowsze modele. Przeszukaj wątki o arii z przełomu roku 2008/2009. Z tego co pamietam to najbardizej charakterystyczna rzecza był wyglad kół - te nowe miały 3 "szprychy" te stare takie koła jak te

aria

Niesamowite, ja też wzruszyłam się do łez. Odrazu powinien wygrać! Brawo!

aria

Zaaaaajeeeebiiiiisteeeee!!!!!

1 2 3 4 5 6