dla wszystkich Chłopców tych dużych i tych małych, z okazji ich święta :*
ale bedziesz musiala wspiac sie na paluszki:)) dzieki!
:)*
Podziwiam Cie za cierpliwość i za siedmiocyfrowy przebieg ale nie wiem, jak mogłeś sprowokować tą zabawę? Jeszcze nie zdarzyło mi się, by ktoś zaczął mi robić takie złośliwości. Wściekłe błyski i klaksony oczywiście się zdarzyły. Jeśli zrobię głupstwo, to wyraźnie przepraszam i to z reguły wysta
, jeszcze nie zwierzę. Dogoniłem, co nie było trudne, bo pewnie żona mojemu "francuzowi" nie pozwoliła zbyt szybko jechać, zrównałem się z bohaterem i zaczęliśmy , mój syn, ja i moja małżonka wysyłać całuski, cmokać, puszczać oczka do kierowcy jego rodziny i inne takie. A że "francuz" jechał lewym
Pa
Całuski
KOchane znikam od jutra na miesiąc. Prawie doczekałam się upragnionego wyjzdu. Mam nadzieję, że wszytsko będzie ok, że Julia dobrze zareaguje na tak dużą wysokośc i że będzie pogoda. Całuję Was mocno :)
Amoniaa chyba ci dzisiaj te okna swiezo umyte deszcz zapaskudził?? Super że Maksiu tak wspaniale sie rozwija :):) Alfa udanego wypoczynku zyczę, też bym gdzieś pojechała wygrzac tyłek. My szykujemy sie logistycznie do wyjazdu na świeta do moich rodziców oj bedzie to przedsiewziecie pozabierac te
całuski Domniczku z zraniony nosek,mam nadzieje ze juz nie boli a zresztą nic sie nie przejmuj,do wesela sie zagoi ;))) musimy przyznac,że straszny siłacz z Ciebie!!!! Edytko On zaraz zacznie Ci chodzić!!! Przesprytny -- Pozdrawiamy Edyta i Szymonek (24
Całuski dla tak pieknej buziuni w ten wesolutki dzień. Dużo prezentów i wszystkiego co tylko zapragniesz! Całuski wielkie malutki Dominiczku -- Guziczek mój kochany
Całuski symboliczne mógłby Kolega przesłać... Chyba, że mam osobiście... Tylko nie zbliżaj sie na Torową!!! (z całuskami)
A na Towarowa mogie???? P.S. caluskow nie bedzie :((