22 429 wyników w czasie 143 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Całuski... (początek wątku)

dla wszystkich Chłopców tych dużych i tych małych, z okazji ich święta :*

Re: Całuski...

ale bedziesz musiala wspiac sie na paluszki:)) dzieki!

CAŁUSKI...

Całuski (początek wątku)

:)*

całuski

Całuski

Podziwiam Cie za cierpliwość i za siedmiocyfrowy przebieg ale nie wiem, jak mogłeś sprowokować tą zabawę? Jeszcze nie zdarzyło mi się, by ktoś zaczął mi robić takie złośliwości. Wściekłe błyski i klaksony oczywiście się zdarzyły. Jeśli zrobię głupstwo, to wyraźnie przepraszam i to z reguły wysta

Re: zwierzę

, jeszcze nie zwierzę. Dogoniłem, co nie było trudne, bo pewnie żona mojemu "francuzowi" nie pozwoliła zbyt szybko jechać, zrównałem się z bohaterem i zaczęliśmy , mój syn, ja i moja małżonka wysyłać całuski, cmokać, puszczać oczka do kierowcy jego rodziny i inne takie. A że "francuz" jechał lewym

Całuski

Pa

Słabo ci idzie przyjacielu

Całuski

całuski!

Całuski

KOchane znikam od jutra na miesiąc. Prawie doczekałam się upragnionego wyjzdu. Mam nadzieję, że wszytsko będzie ok, że Julia dobrze zareaguje na tak dużą wysokośc i że będzie pogoda. Całuję Was mocno :)

Re: Całuski

Amoniaa chyba ci dzisiaj te okna swiezo umyte deszcz zapaskudził?? Super że Maksiu tak wspaniale sie rozwija :):) Alfa udanego wypoczynku zyczę, też bym gdzieś pojechała wygrzac tyłek. My szykujemy sie logistycznie do wyjazdu na świeta do moich rodziców oj bedzie to przedsiewziecie pozabierac te

całuski

całuski Domniczku z zraniony nosek,mam nadzieje ze juz nie boli a zresztą nic sie nie przejmuj,do wesela sie zagoi ;))) musimy przyznac,że straszny siłacz z Ciebie!!!! Edytko On zaraz zacznie Ci chodzić!!! Przesprytny -- Pozdrawiamy Edyta i Szymonek (24

Re: Dominiczek:)

Całuski dla tak pieknej buziuni w ten wesolutki dzień. Dużo prezentów i wszystkiego co tylko zapragniesz! Całuski wielkie malutki Dominiczku -- Guziczek mój kochany

Całuski ;-)

Całuski symboliczne mógłby Kolega przesłać... Chyba, że mam osobiście... Tylko nie zbliżaj sie na Torową!!! (z całuskami)

Re: Całuski ;-)

A na Towarowa mogie???? P.S. caluskow nie bedzie :((

1 2 3 4 5 6