Dodaj do ulubionych

ANTY NARODOWY SPIS POWSZECHNY

IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 21.04.02, 02:39
Jak wszystkim wiadomo niedługo w Polsce ma się rozpocząć narodowy spis
powszechny ludności , wykonanie go w tym roku jest jednym z warunków jakie
musimy spełnić aby przyjęto nas do #ujni europejskiej . Po domach zaczną
chodzić przedstawiciele uwielbianych przez cały naród urzędów i męczyć nas 60
pytaniami na nasz temat nawet będą pytanka na temat naszego życia intymnego.A
naszym obowiązkiem jak przystało na ciemiężonych jest udzielenie odpowiedzi.
Zatem po niżej prezentuję kilka dowcipnych pomysłów na uniknięcie tego
przymusowego badania:

SPOSÓB 1 - Puk puk – otwieramy – Jestem ®achmistrzem i mam parę pytań .-
Papiery mistrzowskie z cechu rzemieślniczego proszę mi tu pokazać, bo ja jestem
kuchmistrzem i na swój tytuł musiałem pracować wiele lat a nie szkolić się
tylko przez miesiąc. To ty zwykły racharz jesteś a nie ®achmistrz !!!. Proszę
pokazać mi, chociaż swoje świadectwa szkolne muszę zobaczyć pańskie oceny z
matematyki. Niestety z przykrością stwierdzam, że pańskie kompetencje są zbyt
niskie, aby zadawać mi te pytania. Dziękuje panu bardzo, ale proszę iść się
jeszcze trochę poduczyć abym mógł pana przyjąć następnym razem lub przysłać mi
kogoś takiego, kto swoją niekompetencją i nieuctwem nie będzie urągał mojemu
genjuszowi

SPOSÓB 2- Puk puk – otwieramy – Jestem ®achmistrzem i mam parę pytań.-
Zapomniał pan wypowiedzieć formułki. -Jakiej formułki?? – MASZ PRAWO ZACHOWAĆ
MILCZENIE I PRAWO DO ADWOKATA, BOWIEM WSZYSTKO, CO OD TEJ CHWILI POWIESZ MORZE
ZOSTAĆ UŻYTE PRZECIWKO TOBIE.

SPOSÓB 3- Przedstawia się – A my wołamy do żony : Kochanie przyszedł ®achmistrz
to już drugi w tym tygodniu , sprawdź proszę czy mamy jeszcze wolne miejsce w
zamrażarce i naszykuj co trzeba.

SPOSÓB 4 – Gestykulując udajemy głuchoniemego

SPOSÓB 5 – ( z odpowiednim akcentem) – A wy kto? Ja nie znaju nie nie magu wam
skazat’ . Pryjditie parzausta posle woskresenja kak budiet mój znakomy tak wam
wsio skażu a ja prosta nie znaju.

SPOSÓB 6 Znajomym i rodzinie zapowiedzieć wedle jakiego kodu mają pukać lub
dzwonić , ogólnie w mieszkaniu zachowywać się cicho a gdy rozlegnie się inne
pukanie lub dzwonienie to nie podchodzić do drzwi

SPOSÓB 7 Podejść i przez zamknięte drzwi oświadczyć z rozbrajającą
szczerością – Tak jestem ale nie mogę otworzyć bo mi się klucz w zamku ułamał i
właśnie czekam na ślusarza.

SPOSÓB 8
Obserwuj wątek
    • agnes6 Re: ANTY NARODOWY SPIS POWSZECHNY 21.04.02, 07:44
      ty .....km2bp ..... z rejestru domu wariatow.
      ty to jednak masz poteznego pierdolca i ograniczone horyzonty.
      Na calym swiecie juz od ponad 200 lat prowadzi sie w cywilizowanych krajach
      spisy powszechne i nigdzie nikomu to nie przeszkadza. A ty sie boisz, ze cie
      spytaja o zycie intymne ?? ale pewnie masz je monotonne i nawet nie wiesz jak
      je urozmaicic. tym swoim kwekaniem i geganiem to tylko ludziom humor psujesz
      palancie jeden. lepiej spojrz przez okno jaka zapowiada sie piekna niedziela
      i.... sie usmiechnij wieczny malkontencie.
      • Gość: Dziadźko Re: ANTY NARODOWY SPIS POWSZECHNY IP: *.bielsk-podlaski.sdi.tpnet.pl 21.04.02, 18:33
        Nie trzeba tak się zżymać na km2bp. To ciekawa i niebanalna opinia. A że
        narusza obowiazujące u nas postawy uległości i podziwu dla Zachodu? Myślę że
        warto krytykować to cosie u nas aktualnie dzieje. Wracając do spisu - czy
        rzeczywiście warto opisywać tą nędzę którzy wszyscy widzą? Cóż nieby pomogą
        wyniki tego spisu ? Gdyby miał on zmierzyć zakres rozwoju to byłoby po co go
        przeprowadzac. Chyba po to aby dać zarobić garstce ludzi którzy nie mają
        stałego dochodu ale tylko garstce bo większość rachmistrzów to ludzie mający
        już źródło dochodów. Podobno w Bielsku większość rachmistrzów to urzędnicy
        Urzędu Miasta. Podobno było niezłe grabienie do siebie przy tym podziale.
        • kaukonsky Re: ANTY NARODOWY SPIS POWSZECHNY 23.04.02, 00:07
          Spora liczba rachmistrzów (głównie wywodząca się z 'nieurzędników')
          zrezygnowała, bo 600 zł za dwa miesiące roboty to dla nich za mało.
          Mój kumpel będzie robił spis na wsi, gdzie jest też spis rolny. Mówił, że są
          fajne zagadnienia - np. pytanie ile kóz pokrył kozioł do dnia tego i tego... To
          chyba trzeba kozła spytać???
          • bp_sawa Re: ANTY NARODOWY SPIS POWSZECHNY 08.05.02, 14:18
            kaukonsky napisał(a):

            > Spora liczba rachmistrzów (głównie wywodząca się z
            'nieurzędników')
            > zrezygnowała, bo 600 zł za dwa miesiące roboty to dla
            nich za mało.
            > Mój kumpel będzie robił spis na wsi, gdzie jest też
            spis rolny. Mówił, że są
            > fajne zagadnienia - np. pytanie ile kóz pokrył kozioł
            do dnia tego i tego... To
            >
            > chyba trzeba kozła spytać???

            Chyba tego, który pytania układał.
          • Gość: SS Re: ANTY NARODOWY SPIS POWSZECHNY IP: *.wygoda.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 09:27
            kaukonsky napisał(a):

            > Spora liczba rachmistrzów (głównie wywodząca się z 'nieurzędników')
            > zrezygnowała, bo 600 zł za dwa miesiące roboty to dla nich za mało.
            > Mój kumpel będzie robił spis na wsi, gdzie jest też spis rolny. Mówił, że są
            > fajne zagadnienia - np. pytanie ile kóz pokrył kozioł do dnia tego i tego... To
            >
            > chyba trzeba kozła spytać???

            A u mnie Zaspana zarobi ok 1500 zł za 3 tygodnie pracy. Wiec nie jest zle.

            Pytania smieszne, ale chyba calkiem normalne.
      • Gość: km2bp Re: ANTY NARODOWY SPIS POWSZECHNY IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 12.05.02, 10:33
        Pewnie zastanawiacie się dlaczego się sprzeciwiam ? A to dlatego że mam dość
        politycznych świń które doprowadziły nasz kraj do ruiny.
        Poprawność polityczna - Jest to zachowanie i głoszenie opinii będących w
        zgodzie z obowiązującym aktualnie kanonem , Jedność w poglądach z rządzącymi .
        ( A baca na to rzekł: Z prądem to byle gówno popłynie a pod prąd ino szlachetna
        ryba)
        Patriotyzm – Prawdziwa miłość do ojczyzny, ale nie koniecznie do rządu jeśli
        rząd jest zły i działa na niekorzyść kraju to prawdziwy patriota
        bojkotuje niektóre postanowienia i przepisy takiego rządu

        Podatnik - Człowiek łatwowierny ,podatny na wszelkie sugestie i pogróżki od
        którego z łatwością można wyłudzić pieniądze.




    • Gość: SS Re: ANTY NARODOWY SPIS POWSZECHNY IP: *.wygoda.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 09:23
      Nie radze nie wpuszczac rachmistrzow do domku bo grozi to karami. Nie wiem
      jakie sa to kary, ale pewnie grzywny, a moze i nawet paka. Wszystko mozna
      wyczytac w ustawie.

      W formularzach spisowych nie ma pytan intymnych. Nie ma pytan wskazujacych ile
      sie zarabia. Kobiety nawet nie musza odpowiadac na pytania o dzietnosci. Wg
      mnie nic strasznego w tych pytaniach nie ma. Przegladalem taki formularz i
      mysle ze nie ma czego sie bac.

      Pozdrawiam forumowiczow
      • Gość: km2bp Re: ANTY NARODOWY SPIS POWSZECHNY IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 12.05.02, 10:34
        • Re: ANTY NARODOWY SPIS POWSZECHNY adres: *.zgora.sdi.tpnet.pl
        Gość portalu: km2bp 22-04-2002 03:24 odpowiedz na list
        odpowiedz cytując Gość portalu: y-t napisał(a):
        > ...ładnie w punktach wymieniłeś sposoby jakich użyć żeby się bron Boże nie
        dać
        > spisać i policzyć.
        > - czy mógłbyś równie jasno w punktach napisać DLACZEGO trzeba tak zrobić -
        co
        > grozi za udzielenie odpowiedzi - jakie straty można ponieść...itd.

        POWÓD 1 Straszliwa
        wizja zostania odłączonym na 30 min. Albo na dłużej od
        swojego kochanego komputera .

        POWÓD 2 #UJNIA BARDZO CHCE TEGO SPISU

        POWÓD 3 Jak się ma
        kamerę nad drzwiami to trzeba ją wreszcie wykorzystać do
        nagrania jakiegoś zabawnego skeczu . A może się uda coś wygrać w
        Śmiechu warte

        POWÓD 4 POD URZĘDASA MOGĄ SIĘ PODSZYWAĆ ZWYKLI ZŁODZIEJE.

        POWÓD 5 Można przypadkiem w trakcie przepytywanki stracić cierpliwość i zrobić
        urzędasowi krzywdę , a za to grozi więzienie

        POWÓD 6 Trzeba będzie
        dobrze ukryć aparaturę do pędzenia bimbru , która to może
        się niechcący stłuc przy przenoszeniu

        POWÓD 7 Jeśli urzędasem okaże się atrakcyjna kobieta to można stracić
        niechcący
        wrodzoną nienawiść do urzędów i biurokracji.

        POWÓD 8 I zarazić się od urzędniczej ku…wy HIV .

        Bardzo proszę o dopisywanie do tej listy następnych powodów dla których nie
        warto
        urzędasa wpuszczać do domu.
    • kaukonsky I po bulu! 21.05.02, 17:00
      A ja już jestem spisany - 21.5.2002, godz. 16.
      Dziękuję - w imieniu swoim i rodziny - za miłą współpracę rachmistrzyni Ewie
      Dąbrowskiej, nr 030101053. Była trochę spięta, ale z czasem się rozkręcała.
      Hej!
      • Gość: SS Re: I po bulu! IP: *.wygoda.sdi.tpnet.pl 22.05.02, 08:02
        Ja sie tak nie bawie. U mnie Pani rachmistrz była o 20.30. Zostalem pozniej
        spisany. A zakrecona jak stado baranow, wiec Zaspana wziela formularz i
        powiedziala, zeby sobie jutro przyszla po wypelniony.

        A wypelniajac ow formularz, ile ja mialem problemow. ojoj. jakiej ja jestem
        narodowosci. Redaktor namieszal, bo ja myslalem ze jestem Polakiem. Ale jak
        poczytalem troche wypowiedzi Redaktora to juz chcialem wpisywac Ukrainiec. A
        pozniej poczytalem jeszcze watek po Bialorusku. No i nie wiem co wpisalem.
        Chyba Koreanczyk, czy Chinczyk. Tak mna zakrecili.
        • kaukonsky Re: I po bulu! 22.05.02, 12:53
          Wszyscy redaktorzy, to jedna rodzina, starszy czy młodszy, chłopię czy chłopina
          (jak to leciało u Gombrowicza??).
          U mnie stanęło na obywatelstwie Ngwane Suazi, bo lubię kokosy w godle, a
          pochodzenie azerskie chyba wpisałem...
          Pozdrowienia dla wszystkich spisanych i spisujących (zwłaszcza dla Zaspanej
          rachmistrzyni ;-)
          • Gość: SS Re: I po bulu! IP: *.wygoda.sdi.tpnet.pl 24.05.02, 09:57
            Pozdrowienia przekazane, caluskow nie ma :))
            • kaukonsky Całuski ;-) 24.05.02, 18:50
              Całuski symboliczne mógłby Kolega przesłać... Chyba, że mam osobiście...
              Tylko nie zbliżaj sie na Torową!!! (z całuskami)
              • Gość: SS Re: Całuski ;-) IP: *.wygoda.sdi.tpnet.pl 27.05.02, 08:12
                A na Towarowa mogie????

                P.S. caluskow nie bedzie :((
      • Gość: XXL Re: I po bulu! IP: *.bielsk-podlaski.sdi.tpnet.pl 04.06.02, 10:30
        Mnie też "spisano", ale to był mężczyzna - danych ososbowych nie ujawnię.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka