lalunia77 30.09.05, 09:37 dla wszystkich Chłopców tych dużych i tych małych, z okazji ich święta :* Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
riese44 Re: Całuski... 30.09.05, 10:41 ale bedziesz musiala wspiac sie na paluszki:)) dzieki! Odpowiedz Link Zgłoś
lalunia77 Re: Całuski... 30.09.05, 10:45 hahaha, a mam na nogach szpileczki, nie starczy? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
riese44 Re: Całuski... 30.09.05, 10:54 powinnismy zsumowac wzrost i szpileczki. Jesli osiagasz poziom 185 cm to paluszki moga odpoczac:) Odpowiedz Link Zgłoś
lalunia77 Re: Całuski... 30.09.05, 11:55 no chyba troszeczkę zabraknie, hmmmm, chyba, że poszukam wyższych butów, a jak nie, to pozostanie stanąć na paluszkach ;) Odpowiedz Link Zgłoś
riese44 Re: Całuski... 30.09.05, 12:50 i jak? mozemy sie juz calowac? dosiegniesz? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
riese44 Re: Całuski... 30.09.05, 13:27 fajnie tak dlugo... ale czy nie dretwieja paluszki? wytrzymasz??:) Odpowiedz Link Zgłoś
lalunia77 Re: Całuski... 30.09.05, 13:36 oczywiście, chyba nie wątpisz. Jesteś warty takiego poświęcenia? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
riese44 Re: Całuski... 30.09.05, 14:11 Masz jeszcze watpliwosci? Nie powinnas...:) Odpowiedz Link Zgłoś
lalunia77 Re: Całuski... 30.09.05, 14:48 ok, skoro tak mówisz życzę przyjemnych wrażeń w weekend, a ja się już dziś żegnam buźka Odpowiedz Link Zgłoś
riese44 Re: Całuski... 30.09.05, 14:56 przezegnajmy sie zatem razem:) milego, tworczego weekendu! Łap buziaki:) Odpowiedz Link Zgłoś
lalunia77 Re: Całuski... 30.09.05, 12:11 a czemu nie? to jakaś inna płeć, czy co? To też chłopcy, z tego, co wiem, tylko, że troszeczkę więksi :) Odpowiedz Link Zgłoś