Dodaj do ulubionych

Całuski...

30.09.05, 09:37
dla wszystkich Chłopców tych dużych i tych małych, z okazji ich święta
:*
Obserwuj wątek
    • konrado80 alez dziekuje ;) 30.09.05, 09:39
    • jacek2250 Re: Całuski... 30.09.05, 09:59
      Dziekuje za caluski.
      • riese44 Re: Całuski... 30.09.05, 10:41
        ale bedziesz musiala wspiac sie na paluszki:)) dzieki!
        • lalunia77 Re: Całuski... 30.09.05, 10:45
          hahaha, a mam na nogach szpileczki, nie starczy? ;)
          • riese44 Re: Całuski... 30.09.05, 10:54
            powinnismy zsumowac wzrost i szpileczki. Jesli osiagasz poziom 185 cm to
            paluszki moga odpoczac:)
            • lalunia77 Re: Całuski... 30.09.05, 11:55
              no chyba troszeczkę zabraknie, hmmmm, chyba, że poszukam wyższych butów, a jak
              nie, to pozostanie stanąć na paluszkach ;)
              • riese44 Re: Całuski... 30.09.05, 12:02
                cwicz paluszki! im czesciej tym lepiej:)
                • lalunia77 Re: Całuski... 30.09.05, 12:12
                  cały czas usilnie staram się :)
                  • riese44 Re: Całuski... 30.09.05, 12:50
                    i jak? mozemy sie juz calowac? dosiegniesz? ;)
                    • lalunia77 Re: Całuski... 30.09.05, 13:01
                      jasne cmok cmok...
                      • riese44 Re: Całuski... 30.09.05, 13:15
                        slodycz... co za cieplo... :)
                        • lalunia77 Re: Całuski... 30.09.05, 13:18
                          ...a co za rozkosz...
                          • riese44 Re: Całuski... 30.09.05, 13:27
                            fajnie tak dlugo... ale czy nie dretwieja paluszki? wytrzymasz??:)
                            • lalunia77 Re: Całuski... 30.09.05, 13:36
                              oczywiście, chyba nie wątpisz. Jesteś warty takiego poświęcenia? ;)
                              • riese44 Re: Całuski... 30.09.05, 14:11
                                Masz jeszcze watpliwosci? Nie powinnas...:)
                                • lalunia77 Re: Całuski... 30.09.05, 14:48
                                  ok, skoro tak mówisz

                                  życzę przyjemnych wrażeń w weekend, a ja się już dziś żegnam
                                  buźka
                                  • riese44 Re: Całuski... 30.09.05, 14:56
                                    przezegnajmy sie zatem razem:) milego, tworczego weekendu!
                                    Łap buziaki:)
    • nieswietymikolaj Re: Całuski... 30.09.05, 11:59
      A dla staruchów też?????
      • lalunia77 Re: Całuski... 30.09.05, 12:11
        a czemu nie? to jakaś inna płeć, czy co? To też chłopcy, z tego, co wiem,
        tylko, że troszeczkę więksi :)
    • t-800 Re: Całuski... 01.10.05, 14:40
      Thx. ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka