zararaka66 09.10.07, 20:41 Niech żaden mały nadęty cwaniaczek nie robi łaski , że się spotka z liderem wiodącej partii opozycyjnej. Robiąc łaskę , że się spotka lekceważy nas wyborców i DEMOKRACJĘ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zararaka66 Re: Psim (kaczym) obowiązkiem liderów jest spotka 09.10.07, 20:46 Yo, Yo Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Re: Psim (kaczym) obowiązkiem liderów jest spotka 09.10.07, 20:49 Yo, Yo, Yo, Yo ;) Odpowiedz Link Zgłoś
zararaka66 Re: Psim (kaczym) obowiązkiem liderów jest spotka 09.10.07, 21:07 Yo, Yo, Yo Odpowiedz Link Zgłoś
ofiara_systemu Członek PISu nie ma żadnych obowiązków !!!! 09.10.07, 21:15 MA jedynie prawa - zapamiętajcie sobie ! Odpowiedz Link Zgłoś
barnacle.bill.the.sailor Psim obowiązkiem liderów jest 09.10.07, 21:25 głosować na LiD !!! Tak przynakmniej wynika ze słow "twarzy" tej formacji... ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
barnacle.bill.the.sailor Wręcz przeciwnie ! 09.10.07, 21:47 Skrzynka "Kozelka" wyprózniona ! :))) A Kwas naprawdę powiedział, że jego psy będą glosować na niego... (!) Odpowiedz Link Zgłoś
zararaka66 Re: Psim (kaczym) obowiązkiem liderów jest spotka 09.10.07, 22:16 yhy Odpowiedz Link Zgłoś