Dodaj do ulubionych

Psim (kaczym) obowiązkiem liderów jest spotkać się

09.10.07, 20:41
Niech żaden mały nadęty cwaniaczek nie robi łaski , że się spotka z
liderem wiodącej partii opozycyjnej. Robiąc łaskę , że się spotka
lekceważy nas wyborców i DEMOKRACJĘ
Obserwuj wątek
    • zararaka66 Psim (kaczym) obowiązkiem liderów jest spotka 09.10.07, 20:44
      Yo
    • zararaka66 Re: Psim (kaczym) obowiązkiem liderów jest spotka 09.10.07, 20:46
      Yo, Yo
      • trzymilionowy.post Re: Psim (kaczym) obowiązkiem liderów jest spotka 09.10.07, 20:49
        Yo, Yo, Yo, Yo

        ;)
        • zararaka66 Re: Psim (kaczym) obowiązkiem liderów jest spotka 09.10.07, 21:07
          Yo, Yo, Yo
    • ofiara_systemu Członek PISu nie ma żadnych obowiązków !!!! 09.10.07, 21:15
      MA jedynie prawa - zapamiętajcie sobie !
      • zararaka66 Re: Członek PISu nie ma żadnych obowiązków !!!! 09.10.07, 21:21
        Yo
    • barnacle.bill.the.sailor Psim obowiązkiem liderów jest 09.10.07, 21:25
      głosować na LiD !!!

      Tak przynakmniej wynika ze słow "twarzy" tej formacji...

      ;))))
      • barnacle.bill.the.sailor Re: Psim obowiązkiem psów jest 09.10.07, 21:26

        • zararaka66 Słabo ci idzie przyjacielu 09.10.07, 21:43
          Całuski
          • barnacle.bill.the.sailor Wręcz przeciwnie ! 09.10.07, 21:47
            Skrzynka "Kozelka" wyprózniona ! :)))

            A Kwas naprawdę powiedział, że jego psy będą glosować na niego... (!)
            • zararaka66 Całuski 09.10.07, 21:49
              Pa
              • barnacle.bill.the.sailor A tyś facet, czy baba ? 09.10.07, 21:51

    • zararaka66 Re: Psim (kaczym) obowiązkiem liderów jest spotka 09.10.07, 22:16
      yhy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka