15 935 wyników w czasie 222 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Andy's came back

Hej, hej moi kochani!!! Mialem troche przerwy, ale czasem to potrzebne by lepiej i ze swiezym powiewem i nowa determinacja znowu atakowac na forum. Dzieki za troske. Widze ze nie proznowaliscie tutaj :-))

Re: calafa came...:)

pora na zmianę szyldu...

Re: calafa came...:)

Pory są zdrowe, sałatkę bym zjadł ale z szyldem, to już sam nie wiem. W końcu naprawdę przyjdzie mi parskać.

if he came (początek wątku)

Mam zdanie: If he came for her, she would go. Nie bardzo wiem, jak to prztłumaczyć. Gdyby po nią przyszedł, poszłaby z nim? Ale nie bardzo mi pasuje do reszty. Jak jeszcze można to zdanie zrozumieć?

Re: if he came

Nie na 100%, ale podejrzewam, że chodzi o coś takiego: Gdyby na nią mrugnął to by poleciała... -- Jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził...

email came back

no such user???

Re: email came back

ok, considering I am at work now, I will send my cv in the evening. I guess you will have it in your in-box after you wake up tomorrow.

Pixi Came Back :-)))))))) (początek wątku)

I wszyscy sie ciesza :-)))))))))) Witaj Pixi...

Re: Pixi Came Back :-))))))))

Glory Glory Alllelujja!!! Glory Glory Alllelujja!!! Kto wygra mecz? PIXI!! Kto? PIXI!!! Kto? PIXI, PIXI PIXI!!!. Do boju, do boju, do boju Pixi Słupsk Pozdrawiają Kibice spod żylety. Ostatnie doniesienie z domu wielkiego brata. Łukasz przeleciał Agnieszkę. Albo właściwie to odwrotnie. Zap

Re: do came

Studiować to ty może i studiujesz, ale prawdopodobnie w warsztacie lakierniczym. Twoja polszczyzna i sposób formułowania myśli wskazują na to, żeś matoł, a te bazgroły wyglądają naprawdę jak pawszczak rozsmarowany. I nie mów gamoniu, że ty tak widzisz świat, bo jeśli go tak widzisz to uważaj ż

Re: do came

poczytałem twoje pozostałe posty i widzę, że ty masz większy problem. Nie tylko jesteś analfabetą, ale jeszcze posiadasz w głowie tzw sałatę słowną i gonitwę myśli. Zatrułeś się farbą przy obsrywaniu ścian czy to po rodzicach?

anton came back :)

anton_pl napisał: > Dobra - ogłaszam powrót Antona xD dobra, robimy imprezkę?

URAJA CAME TRUE

dno! będę miała w domu coś około czworga kociąt RUżnej płci... -- życie to ciągła walka - przed obiadem z głodem, po obiedzie ze snem

came i beninca (początek wątku)

cześć a jak to jest z pilotami bo mam naped w garażu od came a myśle na kupnem napędu do przesuwanej bramy i chciałbym kupic benince.chce aby otwierało sie wszystko z jednego pilota.czy jak piloty nadają na tej same częstotliwości to chyba powinny działać z innym automatem

Re: came i beninca

dziendobry w wyborze automatyki kierowałem się wypowiedziami firm monterskich a nie opiniom nieznanych urzytkowników pod psędonimami. Nie żałuje kupiłem automat BENINCA i polecam przed zakupem zapytać się firmy monterskiej jaki automat kupić.Bo czasem może warto wybrać BENINCA lub CAME

Beninca czy Came (początek wątku)

jaki napęd do bramy przesuwnej 1500 kg słyszałem że najleprze przesuwy mają BENINCA I CAME

Re: Beninca czy Came

nie dziekuje bardzo nie chcę faaca pytałem o CAME LUB BENINCA tylko teraz nie wiem CAME BK CZY BENINCA BUL.Nadal się wacham nad wyborem

1 2 3 4 5 6