Dodaj do ulubionych

Pixi Came Back :-))))))))

IP: *.dialin.buffalo.edu 05.03.02, 21:48
I wszyscy sie ciesza :-)))))))))) Witaj Pixi...
Obserwuj wątek
    • Gość: Sabat Re: Pixi Came Back :-)))))))) IP: *.gdan.gazeta.pl 05.03.02, 21:54
      Glory Glory Alllelujja!!! Glory Glory Alllelujja!!!

      Kto wygra mecz? PIXI!! Kto? PIXI!!! Kto? PIXI, PIXI PIXI!!!. Do boju, do boju,
      do boju Pixi Słupsk

      Pozdrawiają Kibice spod żylety.
      Ostatnie doniesienie z domu wielkiego brata. Łukasz przeleciał Agnieszkę. Albo
      właściwie to odwrotnie. Zapytała WB czy ma się zachowywać normalnie, zwyczajnie.
      - Oczywiście odpowiedział WB

      Pati to wój sukces, że w ostatniej chwili dali ci spokój.




Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka