Gość: andy_sz IP: *.dialin.buffalo.edu 05.03.02, 21:48 I wszyscy sie ciesza :-)))))))))) Witaj Pixi... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Sabat Re: Pixi Came Back :-)))))))) IP: *.gdan.gazeta.pl 05.03.02, 21:54 Glory Glory Alllelujja!!! Glory Glory Alllelujja!!! Kto wygra mecz? PIXI!! Kto? PIXI!!! Kto? PIXI, PIXI PIXI!!!. Do boju, do boju, do boju Pixi Słupsk Pozdrawiają Kibice spod żylety. Ostatnie doniesienie z domu wielkiego brata. Łukasz przeleciał Agnieszkę. Albo właściwie to odwrotnie. Zapytała WB czy ma się zachowywać normalnie, zwyczajnie. - Oczywiście odpowiedział WB Pati to wój sukces, że w ostatniej chwili dali ci spokój. Odpowiedz Link Zgłoś