Dodaj do ulubionych

Andy jak gdzieś wyjeżdżasz to mów

IP: *.net-arena.pl 28.02.02, 21:38
... i kropka
Obserwuj wątek
    • Gość: Damian Re: Andy jak gdzieś wyjeżdżasz to mów IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 28.02.02, 21:52
      A co Andy gdzies pojechal?
      • Gość: Nataliaa Re: Andy jak gdzieś wyjeżdżasz to mów IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 28.02.02, 22:15
        Andy pilnie się uczy i ciężko pracuje,ale na pewno w weekend nadrobi
        zaległości.:) Musi.Bo się obrazimy jak tego nie zrobi. :)
        • Gość: Pamela Re: Andy jak gdzieś wyjeżdżasz to mów IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 01.03.02, 19:09
          Jak na razie nieobecni sa Pati, Pixi, Andy, El Dorado.

          Ciesze sie ze Sabat mimo dziwnej zapowiedzi znikniecia pojawia sie i jak to
          kiedys mowila Loona a co ja chetnie przejelam, koloruje mi swiat :-)
          • Gość: Nataliaa Re: Andy jak gdzieś wyjeżdżasz to mów IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 02.03.02, 21:43
            Tak odświeżam wątek,by andy od razu zauważył jak tylko tu wejdzie.A
            wejdzie..hm..kiedy?Niedługo pewnie. :)
    • Gość: andy_sz Andy's came back IP: *.dialin.buffalo.edu 04.03.02, 15:43
      Hej, hej moi kochani!!! Mialem troche przerwy, ale czasem to potrzebne by
      lepiej i ze swiezym powiewem i nowa determinacja znowu atakowac na forum.
      Dzieki za troske. Widze ze nie proznowaliscie tutaj :-))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka