Gość: Sabat IP: *.net-arena.pl 28.02.02, 21:38 ... i kropka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Damian Re: Andy jak gdzieś wyjeżdżasz to mów IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 28.02.02, 21:52 A co Andy gdzies pojechal? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nataliaa Re: Andy jak gdzieś wyjeżdżasz to mów IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 28.02.02, 22:15 Andy pilnie się uczy i ciężko pracuje,ale na pewno w weekend nadrobi zaległości.:) Musi.Bo się obrazimy jak tego nie zrobi. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pamela Re: Andy jak gdzieś wyjeżdżasz to mów IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 01.03.02, 19:09 Jak na razie nieobecni sa Pati, Pixi, Andy, El Dorado. Ciesze sie ze Sabat mimo dziwnej zapowiedzi znikniecia pojawia sie i jak to kiedys mowila Loona a co ja chetnie przejelam, koloruje mi swiat :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nataliaa Re: Andy jak gdzieś wyjeżdżasz to mów IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 02.03.02, 21:43 Tak odświeżam wątek,by andy od razu zauważył jak tylko tu wejdzie.A wejdzie..hm..kiedy?Niedługo pewnie. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andy_sz Andy's came back IP: *.dialin.buffalo.edu 04.03.02, 15:43 Hej, hej moi kochani!!! Mialem troche przerwy, ale czasem to potrzebne by lepiej i ze swiezym powiewem i nowa determinacja znowu atakowac na forum. Dzieki za troske. Widze ze nie proznowaliscie tutaj :-)) Odpowiedz Link Zgłoś