Hola Amiga, casas particulares sa wszechobecne na Kubie z wyjatkiem Varadero. Znajdziesz je bardzo latwo. Kubanczycy nie pozwola Tobie casas przeoczyc. Oznaczone sa dwoma niebieskimi trojkatami ^ jeden w drugim i napisem Arrendador Inscripto na bialej tabliczce. Wrzuc do google.com haslo
Hola Amiga, casas particulares to kubanskie kwatery prywatne. Oficjalne maja przy wejsciu emblemat z dwoma niebieskimi trojkatami skierowanymi do gory ^ i napisem: Arrendador Inscriptio. Jest ich na Kubie mnostwo i znajdziecie je bez trudu. Nie ma ich tylko w Varadero (monopol panstwa na
> "Ceny w sezonie (15.12 - 15.03) srednio wynosza od 20 do 30 dolarow." Czy to jest cena od osoby czy za pokój ? (Zazwyczaj podaje się za pokój - ale lepiej się upewnić...!) A jesli za pokój - to czy dwuosobowy masz na mysli ? Z góry dzięki za odpowiedź Marcin
and00 napisał: "...chętnie poznam kilka użytecznych adresów np kwater." http://www.casaparticularcuba.org www.cubaparticular.com Buen viaje! m.
autobusow Viazul. Rozklad i ceny na stronie www.viazul.cu Do Hawany mozesz pojechac wczesnie rano i wrocic na kolacje do Varadero. Jezeli zrobisz wyprawe do Trinidad to bedziesz musial tam przenocowac. Casas particulares - licencjonowane kwatery prywatne na taka okazje sa najlepsze. Ceny od 25 do 30
Hola Genoveva, przekonalas mnie swoja sygnaturka, ze nie bedziesz sie czepiac a pytasz tylko z ciekawosci. Dlatego Tobie pomoge :). To czego szukacie na Kubie, prywatne pokoje, to "casas particulares". Nie bedziecie mieli zadnych problemow z ich znalezieniem. Sa wszedzie. Te majace
Och, było cudownie. Może trochę za mało czasu, żeby posiedzieć gdzieś parę dni dłużej, poznać ludzi (Kubańczycy są niewiarygodnie przyjacielscy i otwarci) i spróbować spojrzeć na Kubę z pkt widzenia lokalesa. Ale kraj piękny, super widoki, cudowna architektura, chociaż często podniszczona, śli
Tak nazywaja sie pokoje w domach przy rodzinie. Sa latwe do znalezienia :). One beda szukaly Ciebie. Sa wszedzie z wyjatkiem Varadero (getto turystyczne). Srednia cena to ok 30 zielonych. Zabieraj jednak kazda inna walute aby uniknac dodatkowej oplaty przy wymianie ( 10%). Jedzenie przy rodzini
Jestem ciekaw czy próbowaliście oferty tego producenta i jakie są wasze spostrzeżenia, a oferta jest bogata - www.casasdelbosque.cl
to nie żaden spam, a link podany był tylko po to żeby nie wypisywac calej listy. Nie rozumiem tego, a śledze to forum od jakiegos czasu, że macie jakies manię tego, że czasem tematy są nakręcane przez osoby zainteresowane promocją itd.!!! Ja po prostu jestem ciekaw waszej opinii o winach tej
Walute wymienia sie w Meksyku w casas de cambio, hotelach i bankach. W Waszym przypadku przed przylotem do Cancun zajrzyjcie pare razy na strone
Mam pytanie o sprawę wyżywienia. Z doniesień wynika, że jest krucho z żywnością nawet w sklepach za peso convertible. Z drugiej strony "słyszałem" że gospodarze casas particulares oferują często przygotowanie posiłków. Czy to nadal funkcjonuje ?
Na czesc pytan znalazlam odpowiedzi na innych watkach.A swoja droga to niepotrzebnie na czlowieka napadliscie.Odpowiedzial uprzejmie na pare pytan innych uzytkownikow,ale na innym watku.Nie dziwie sie,po takim przywitaniu tutaj.
kanie z OZ wszystko pieknie ale Twoje pisanie na temat JP2 jest warte funta klakow. Cala zabawa lub tak zwany twist w moim (sciagnietym) poscie jest taki ze Biskup Las Casas byl napisal to co napisal prawie 500 lat temu: Bartolomé de las Casas Born at Seville, probably in 1474; d. at Madrid
ertes napisał: kanie z OZ wszystko pieknie ale Twoje pisanie na temat JP2 jest warte funta klakow. Cala zabawa lub tak zwany twist w moim (sciagnietym) poscie jest taki ze Biskup Las Casas byl napisal to co napisal prawie 500 lat temu: Bartolomé de las Casas Born at Seville, probably in
Słyszałeś o Bartolomé de Las Casas?