3 393 wyników w czasie 324 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

centrum Ptak (początek wątku)

Mam pytanie - poniewaz wybieramy sie na zakupy chciałbym prosic o informacje czy to własnie w Centrum Ptak czy w Tuszynie mozna obejzec - kupic tanie chinskietowary> Interesuje mnie elektronika, wypos. łazienek itp.Dziekuje.

Re: centrum Ptak

w ptaku jest mnóstwo gó..anej chińszczyzny, ale elektroniki czy wypsazenia łazienek nie uświadczysz -- Fistaszki moja miłość

Centrum Handlowe Ptak (początek wątku)

Wybieram sie do Rzgowa do Centrum "Ptak", jeżdzi tak ktoś może?Warto, jakie sa ceny?

Re: Centrum Handlowe Ptak

tyle ludzi biednych nie jezdzi gdzies po lipe kasiasta jestes

Centrum Handlowe Ptak

O Tuszynie nic nie wiem, ale szczegóły dotyczące CH Ptak znajdziesz na stronie: www.ptak.com.pl -- ***************************************************** 1589989 Kontrolujemy

centrum handlowe ptak (początek wątku)

WITAM CZY KTOS Z WA BYŁ W TYM CENTRUM?Czy opłaci sie tam jechac,czy jest duzo taniej czy tylko pare złotówek(chodzi mi o sprzedaz detaliczną)I CZY DUZY WYBÓR?DZIEKUJEEE

Re: centrum handlowe ptak

chciałabym kupic kurtke,torebke,buty i pare bluzek,czy opłaci sie??

centrum ptak - ceny (początek wątku)

Cześć, wybieram się do centrum Ptak, nigdy tam jeszcze nie byłam i tak się zastanawiam, jak tam mniej więcej kształtują się ceny?? Np jakiś bluzeczek? Dzięki za pomoc.

Re: centrum ptak - ceny

jakieś bluzeczki to pewnie mogą kosztować jakieś 30 złotóweczek. ale w sumie to nie wiem, bo nie chadzam.

Centrum Targowe Ptak c=:

Centrum z lotu ptaka?

Pan Rutkowski to miły facet ale używa zbyt kwiecistego języka. Niejeden mieszkaniec Polski B powinien sie obrazić, bo tamte miasteczka potrafią być lepsze niż całe to planowane Centrum! Panowie architekci posuwają klocuszki i rysują piękne perspektywki a na końcu wychodzi g... Bo nasi architekci

Re: Centrum z lotu ptaka?

Bez urazy, ale prezentujesz typowe myslenie czlowieka bez jakichkolwiek ambicji..."Zostawmy tak jak jest,bo lepiej sie nie da"...Zenada.

Konflikt w Centrum Targowym "Ptak" (początek wątku)

miedziak to krętacz i nie wierzę w to co mówi, za dobrze go znam!!!

Re: Konflikt w Centrum Targowym "Ptak"

Od dłuzego czasu zaopatruje sie półhurtowo także i w centum Ptaka.Mam sklep w Łodzi. Zastanawiam się, co stoi na przeszkodzie, aby podobne centrum powstało w granicach Łodzi. Ptak zapewne wejdzie w spółkę z Chińczykami. Dlatego: nakreca promocje poprzez legende o Ukraińcach latajacych do

Centrum handlowe"Ptak"jak dojechać? (początek wątku)

Moi drodzy pomóżcie...wybieram się na zakupy do centrum handlowego "Ptak" w Rzgowie pod Łodzią, chciałabym jechać autobusem PKS lub pociągiem.Jestem z Częstochowy.Czy jest jakiś sposób żeby tam dojechać na godz 9.00 ( tylko nie autem)Proszę o poradę, a może ktoś się tam wybiera w sobotę 18

Re: Centrum handlowe"Ptak"jak dojechać?

Dzięki, dzwoniłam , pani mi zaproponowała jechać do Piotrkowa Trybunalskiego, tam się przesiąść w busika i dojechać do Rzgowa...cała wyprawa.Jak tam dojade to będą sklepy zamknięte.Może są jakieś przewozy bezpośrednio pod ŁÓDZ?

Ptaki padły w centrum miasta (początek wątku)

www.bialystokonline.pl/artykul.php?ida=10918 -- Galeria zdjęć województwa podlaskiego śr., 18-01-2006 Forum: Białystok Wątek: Ptaki padły w centrum miasta Autor: nekroskop88

Re: Ptaki padły w centrum miasta

W Porannym było napisane, że chociaż większość Europy panikuje w obawie przed ptasią grypą, białostoczan nie zainteresowały półżywe ptaki :-) -- Galeria zdjęć województwa podlaskiego

1 2 3 4 5 6