Gość: Patrycja IP: *.c151.petrotel.pl 20.08.05, 06:59 Wybieram sie do Rzgowa do Centrum "Ptak", jeżdzi tak ktoś może?Warto, jakie sa ceny? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ada Re: Centrum Handlowe Ptak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.05, 07:26 tyle ludzi biednych nie jezdzi gdzies po lipe kasiasta jestes Odpowiedz Link Zgłoś