Dodaj do ulubionych

Centrum Handlowe Ptak

IP: *.c151.petrotel.pl 20.08.05, 06:59
Wybieram sie do Rzgowa do Centrum "Ptak", jeżdzi tak ktoś może?Warto, jakie
sa ceny?
Obserwuj wątek
    • Gość: ada Re: Centrum Handlowe Ptak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.05, 07:26
      tyle ludzi biednych nie jezdzi gdzies po lipe
      kasiasta jestes

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka