Gość: monika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.07, 19:12 WITAM CZY KTOS Z WA BYŁ W TYM CENTRUM?Czy opłaci sie tam jechac,czy jest duzo taniej czy tylko pare złotówek(chodzi mi o sprzedaz detaliczną)I CZY DUZY WYBÓR?DZIEKUJEEE Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ja Re: centrum handlowe ptak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.07, 19:26 Wybór jest bardzo duży - zwłaszcza dla kobiet.Ceny: zależy do czego porównujesz, bo np. dwuczęściowy elegancki kostium kosztuje tam 180zł, czyli tyle co np. na bazarach albo w sklepach z dala od Sienkiewki. Dużo sklepów producentów odzieży, ktorą potem znajdziesz np. na Silnica na Solnej albo nawet w Puchatku. Jesli jedziesz po jedna rzecz to szkoda benzyny/biletu, ale jeśli po kilka to warto -chocby ze względu na wybór. Warto być tam od 9 bo czynne jest do 14 a bardzo dużo do "zwiedzenia". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monika Re: centrum handlowe ptak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.07, 19:36 chciałabym kupic kurtke,torebke,buty i pare bluzek,czy opłaci sie?? Odpowiedz Link Zgłoś