Dodaj do ulubionych

centrum handlowe ptak

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.07, 19:12
WITAM CZY KTOS Z WA BYŁ W TYM CENTRUM?Czy opłaci sie tam jechac,czy jest duzo
taniej czy tylko pare złotówek(chodzi mi o sprzedaz detaliczną)I CZY DUZY
WYBÓR?DZIEKUJEEE
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: centrum handlowe ptak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.07, 19:26
      Wybór jest bardzo duży - zwłaszcza dla kobiet.Ceny: zależy do czego
      porównujesz, bo np. dwuczęściowy elegancki kostium kosztuje tam 180zł, czyli
      tyle co np. na bazarach albo w sklepach z dala od Sienkiewki. Dużo sklepów
      producentów odzieży, ktorą potem znajdziesz np. na Silnica na Solnej albo nawet
      w Puchatku. Jesli jedziesz po jedna rzecz to szkoda benzyny/biletu, ale jeśli
      po kilka to warto -chocby ze względu na wybór. Warto być tam od 9 bo czynne
      jest do 14 a bardzo dużo do "zwiedzenia".
      • Gość: monika Re: centrum handlowe ptak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.07, 19:36
        chciałabym kupic kurtke,torebke,buty i pare bluzek,czy opłaci sie??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka