568 wyników w czasie 92 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

London cheesecake (początek wątku)

Mniej więcej według Nigelli, trochę zmienione proporcje, bo Nigella używa 20 cm tortownicy, a ja użyłam 25 cm. Pieczony w kąpieli wodnej. Na spód: 1 paczka (225g) digestivów 100 g rozpuszczonego masła Digestivy zemleć lub rozkruszyć, połączyć ze stopionym masłem, wylepić nimi spód torto

Re: London cheesecake

mam go w ulubionych od dawna.. ciekawe kiedy sie za niego zabiore ;) -- "Gdybym nie mógł jeść to bym k***a umarł" Tony Soprano

Pumpkin cheesecake

Mam zamiar upiec pumpkin cheesecake, ale sie tylko zastanawiam czy to nie bedzie jakies mdle? Doradzcie jezeli ktos robil. Karolina

Re: Pumpkin cheesecake

nie znosze pumpking pie, ale moze jak sie z tego sernik zrobi to bedzie jadliwe. Koniecznie upiecz i daj znac oraz przepis - oczywiscie jezeli to bylo zjadliwe :-))

angielski cheesecake (początek wątku)

właśnie wróciłam z wizyty u przyjaciółki i jak zwykle zajadałam się tym cudem. Czy wiecie gdzie w PL moża go kupić?

Re: angielski cheesecake

amerykańskiego niestety nie miałam okazji spróbować. wiem, że pewno można zorbic samemu ale...:) no więc z nadzieją zaglądam do wszytskich lodówek w marketach ale niestety bez powodzenia :( no więc szukam dalej :)

London Cheesecake (początek wątku)

Ten sernik, to jeden z moich największych faworytów. Kremowy, delikatny w smaku, puszysty. Rozpływa się w ustach! polecam! Składniki na spód: * 150 g ciastek digestive * 75 g masła, roztopionego Składniki na masę serową: * 600 g kremowego twarożku (może być

Re: London Cheesecake

O! Klasyka. :) Dawno nie robilam. Apetyczne zdjecie. :) -- I saw him. I saw him with my own eyes. śr., 18-02-2009 Forum: Galeria potraw Wątek: Re: London Cheesecake Autor: pani.serwusowa

Cheesecake Factory

Nie maja co prawda menu bezglutenowego, ale otrzymalam od nich informacje, ze ich sernik "Godiva" nie zawiera glutenu. -- “Pojąłem, że każdy świat ma własną tajemnicę i że dostęp do niej jest tylko na drodze poznania języka. Bez tego świat ów pozostanie dla nas nieprzenikniony i nie

Cheesecake Factory

Faktycznie jest to jedna z fajniejszych. "Cheesecake Factory" na szczycie Macy's przy Union Square w San Francisco. Maja 42 rodzaje sernikow i pare innych ciast + wspaniale jedzonko w ogromnych porcjach

Re: najlepsza knajpa......

Cheesecake factory w Kalifornii. Nie wiem czy jest gdzie indziej. Zarelko maja super! Jankes

cheesecake factory

mily bar, ale jedzenie fatalne. mam nadzieje, ze Radwanskim sluzy i zagraja dobrze. pozdrawiam

Lemon Curd Cheesecake (początek wątku)

Przepis : www.oprah.com/foodhome/food/recipes/food_200511_cake.jhtml Cudowny, delikatny i orzezwiajacy. Tym razem nie robilam "hot bath", bo mam przykre doswiadczenia z przeciekajaca folia... Po pros

Re: Lemon Curd Cheesecake

Proszę o przepis po polsku

New York cheesecake (początek wątku)

Przepis i pierwszy egzemplarz dostałam od koleżanki i zakochałam się od pierwszego kęsa. Ciężki, waniliowy. Kwintesencja sernika! Tortownicę wykładamy folią lub papierem do pieczenia. 200g waniliowych herbatników miksujemy dokładnie z 50g cukru (ja pominęłam) i 114g roztopionego, ostudzonego

Re: New York cheesecake

Przepraszam, że moje zdjęcia Cię zraniły :) Dołożę wszelkich starań aby się to nie powtórzyło :) -- gotowaniecieszy.blox.pl/html - Ja kulinarnie

Mamuska cheesecake shop

na Międzynarodowej

1 2 3 4 5 6