Gość: radek IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.07.11, 13:38 zbyt często bywamy w pewnym miejscu.. myślałem że chodzi o wc xD Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jinx cheesecake factory IP: *.psych.uic.edu 26.07.11, 16:19 mily bar, ale jedzenie fatalne. mam nadzieje, ze Radwanskim sluzy i zagraja dobrze. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś