www.uithoorn.nl/pic/cwi.jpg -- ~~~~Cwi~~~~ Głową o ścianę
a ja i kriek to pies? :-) www.schule.suedtirol.it/ssp-terlan/SSTerlan1/Direktion/zielka1.gif www.csi.uottawa.ca/ftpp
jazzik napisał: > sen snem ale czy cwi jave ma? ma ma a o snach opowie nam jutro - w całkiem nowym wątku
...teraz pora na sen :)
Bylam, zarejestrowali mnie, ale pracy w moim zawodzie za bardzo zaoferowac nie moga, bo nie znam holenderskiego, co mnie zbytnio nie zdziwilo. Dostalam papier, z ktorym moge odwiedzic gemeente, ze potrzebuje kase na nauke. Rozmawialam z przystojniaczkiem, ktory ledwo co wladal angielskim, zapy
Na szczescie jakos dalo sie porozumiec, ale dal mi papier, ktory okazalo sie, ze nic nie mowi o mojej potrzebie nauki, to uslyszalam dzis w gemeente. Tu dzis uslyszalam, ze wcale nie bylo to potrzebne wizyta w CWI (wczesniej kazali mi tam isc w pierwszej kolejnosci ) i nie wiedza czy beda
wybacz mi stary przyznaje ci racje i jesli tylko uwazasz ze mimo wszystko moglbyc przyjac moja przeprosiny to wlasie poprzez to forum skladam je na twoje rece... pozdrawiam acro
fiu fiu, ale gleboka analiza. przejrzales mnie. tak jak te wszystkie kobiety.
Ja również. Róbcie co chcecie i jak chcecie. Niech to wygląda jakkolwiek, byleby było. Uffff, użyło mi. O dzięki Gazeto . Co nas nie zabije, to nas wzmocni.
.. a gdy się schowa (zajdzie znaczy) to pojawi się taka specyficzna wilgoć letniego wieczoru powodująca zmianę wszelakiego charakteru.. a to dźwięków a to obrazów.. latem tak się zasiada.. bardzo bym chciał :)) ciejos
Ale kto???? Ja nigdy nie deptałem Agni, nawet wątpię, czy by Jej się to spodobało. -- TYM POSTEM OPIEKUJE SIĘ ORISSA ~~~~Cwi~~~~ Głową o ścianę
-- ~~~~Cwi~~~~ Głową o ścianę
witaj Cwi, gratuluje wystepu w TVP :-) Szkoda, ze w glownym wydaniu byles tylko przez pare sekund :-/ Mors -- nowy email: mors(at)morsik.net
i ja sie dołączam do gratulacji, mówiłeś, jak zwykle, madrze i na temat, aha i pokazałem Cię mojej córce krzycząc "Marta, chodź szybko mój kolega w telewizji" :-))
kamila77 napisała: > Należy tym nieposiadającym ustawicznie kłaść do głowek, że jednak są > sfrustrowani i zakompleksieni. Pomóc nie pomoże, ale zaszkodzić też nie powinno > . kamila.. bez przesady.. jesli po-żądliwość ironii jest w dobrym stylu, to jest nawet po-żądana. kisz
Należy tym nieposiadającym ustawicznie kłaść do głowek, że jednak są sfrustrowani i zakompleksieni. Pomóc nie pomoże, ale zaszkodzić też nie powinno. -- To ja wykreśliłam "lub czasopisma". Przepraszam.
.....gratulacje:))))))))).Pieknie ci ruszyło forum ,fajjnnieeeeeeeeee:)))))))))).