Jaka jest różnica między tymi dwoma fotelikami? -- Wózkomania
Czyli wychodzi na to, że model X wyciąga się wyżej o 4 stopnie regulacji niż model bez X, dobrze zrozumiałam. Muszę przymierzyć syna do Concorda Lift Evo raz jeszcze, bo nie mogę patrzeć jak siada mi na podstawce, a młodej chciałam kupić Cybexa. Dzieciak (syn) ma 11 lat ok 146 cm, a ja za każdym r
https://www.skandic.de/Media/Shop/4250183709986.jpg o ile w PL jest do kupienia. Koszt okolo 400 PLN.
ja mam taki. jestem bardzo zadowolony bo mozna w nim nachylenie regulowac. oczywiscie nie tak jak w fotelikach dla maluchow ale wystarczy. tym bardziej, ze mlody podczas jazdy zwykle 1-2 godzn przesypia. jest dla dzeici tak od 15 do 30 kg.. i chyba 105 cm min. wagral w testach fotelikow AD
Wreszcie pojawiły się na allegro Cybexy Solution w starej cenie z sprawdzonego źródła. www.allegro.pl/item949777844_cybex_solution_4.html
czym się różnią te foteliki? cybex free nie ma testów? jeszcze mam trochę czasu na zmianę fotelika, ale tak się powoli rozglądam;) mam dla starszej cybexa solution s, już nie ma tego modelu a przynajmniej nie mogę znaleźć, jesteśmy zadowoleni z tego fotelika i dlatego dla młodszej też chce
Witam, proszę o podpowiedź, czy fotelik samochodowy cybex solution 15-36 będzie pasował do Toyoty corolli z 2003r (hatchback) i Citroena C3 2005r?.Dziękuję. Monika.
nawet może być isofixowy cybex-online.com/pl/carseats/solutionx-fix/lista-modeli-samochodow.html?no_cache=1
Szukałam różnic między tymi dwoma fotelikami i znalazłam tylko różnicę w tapicerce. Powiedzce mi, czy naprawdę to jest taka zasadnicza różnica, że warto dopłacać 50 zł. (ceny z allegro) Nie mam możliwości zobaczyc tych fotelików na żywo, więc proszę o odpowiedź, kto widział te obydwa foteliki. --
Oglądałam oba foteliki na żywo. Macałam. I oba są jednakowo miękkie jak dla mnie. Różnica jest tylko w tapicerce. Wybrałam zwykłą tapicerkę, bo w poprzednim foteliku miałam welurową i strasznie szybko się zniszczyła - uklepała się i odgniotła w miejscu siedzenia, wszystkie kurze sie jej czepia
Pomocy!! Osiołkowi w żłoby dano...:) Zdecydowaliśmy się na Cybexa, ale ciągle nie wiem jaki model Plus czy Solution S??? Różnica w cenie 20 zł jest już właściwie nieistotna. W którym będzie wygodniej 3,5 latkowi? Czy gdzieś w Warszawie można przymierzyć szkraba do tych fotelików? Acha, czy model
poszukaj w archiwum - jest bardzo dokladnie wytlumaczone czym sie roznia. pod wzgledem bezpieczenstwa lepszy jest S, ale nie ma welurowej tapicerki. tez mialam dylemat, ale kupilam w koncu S - kupuje go w koncu po to, by byl bezpieczny, a nie tylko ladny :) aha, moja cora jest bardzo zadowolon
W wątku o fotelikach 15-36kg ktoś narzekał na solutiona że główka dziecka nienaturalnie opada podczas snu, ale nie doszłam na 100% w którym tak się dzieje? Czy w Solution czy solution X ??? Doczytałmteż na internecie ze solution ma jakiś podnóżek czy faktycznie
ja mam cybexa starszego (bez X). podnóżek jest beznadziejny i w ogóle go nie używam. do zagłówka nic nie mam - jak jest odchylony to głowa jej nie spada podczas spania. ja mam możliwość odchylenia fotela, więc na dłuższa tras rozkładam fotelik i nie przechyla się. nic nie skrzypi. w moim fotelik
Pasuje do Opla Astry i Seata Toledo. Do Fiata Dukato absolutnie nie i podejrzewam że do reszty samochodów z pionowymi siedzeniami
Czy ktoś jeszcze używa Cybexa? Jakie wrażenia? Bo przymierzamy się do kupna... aga
Chcemy kupić fotelik z przedziału 15 - 36. Córka ma 4 i pól roku jest drobniuteńka, wygląda na trzy latka. Ma niecały metr wzrostu, waży 14 kg. Nasz samochód to opel vectra bez iso fix. Podoba mi się cybex solution x, bo wraz z podnoszeniem zagłówka osłony ramion też idą w górę. W innych fotelikach
Dzięki ilhenny! Decyzja podjęta, kupujemy cybex solution x. Jeszcze tylko pozostał wybór koloru tapicerki ;-) trudna sprawa będzie, bo każdemu podoba się inny kolor ;-) córka oczywiście chce różowy... :-/
Witam, mam pytanie czy Fotelik Cybex Solution będzie pasował do Skody Fabii dla dziecka ok 18 kg ?
Będzie pasował.