jak mam odnaleść strone rodzące kobiet w czerwcu?
a moze wycieczka rowerowa w tą niedzielę (10 czerwca)? gdzie? może bober coś wymyśli :). sieniawa i dalej w świat. o której? lepiej o 10.00, zeby później nikt na obiad sie nie spieszył. gdzie spotkanie? przy fontannie oczywiście jak poprzednio. jacyś chętni? propozycje innego terminu? trasy?
MAm 25 lat i czekam na upragniona kruszynke ktora ma sie urodzic 24 czerwca!! To nasze pierwsze dziecko,na poczatku bylo kilka małych komplikacji ale teraz jest ok!! 25 listopada ide z mezem na usg 3D i na pewno zobacze dzidziulke!! Pozdrawiam wszystkie mamusie!!jestem całym sercem z wami Wszy
Mam na imie Paulina i jestem Lipcówką.Zaczał mi sie własnie 10 tydzień.U mnie mdłosci na wielka skalę!są całodniowe i utrudniaja mi życie.Jestem przez to kompletnie do niczego.Mam pytnko do Was:czy Wam juz to minęło?mam nadzieje ,ze tak.Podzielcie sie ze mna swoimi przeżyciami. Dziekuje,p
b. chętnie, byle nie 6.06 - mam wtedy 15tkę matury!!! a wrześniówka, zwana przez niektórych nie wiedzieć czemu "rowerówką" - to całkiem osobna historia... -- www.kazimierz.com
peteen napisał: > była jeszcze sierpniówka (działkowa), jeśli piszesz o imprezie u Gonzalesa, to była właściwa wrześniówka, u mnie była wrześniówka bis = rowerówka no chyba, że było cos w sierpniu, na czym nie byłam >a w tym roku myślimy i o lipcówce... może być i październik
Hej, bioo, fajna ta lista. Przydałyby się zdjęcia nas i maluszków, bo przyznam, że nie spamiętuję wszystkich "twarzy". Sporo nas brakuje, proszę uzupełnijcie się. Np. augustina, ciekawa jestem skąd jesteś? My też sie budujemy, miałybyśmy wspólny temat, ale chyba nie z Łodzi:-))) Allegro i
Hej co do pamperków to zaglądnęłam do gazetki w necie (jest i tesco i real) i też prawdopodobnie są dostępne. Co do fotek to jest na zobaczcie wątek :) już wklejam link forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=14
Ja również przyszłam na świat w czerwcu...Mam termin na 18 czerwca..Cztery dni po moich urodzinach..Jutro ide do Pani Doktor z Przyszłym Tatusiem..Może sobie obejrzymy Ptyniusia na USG??? :o)))))))) Ciesze sie, że na forum znalazły się inne Czerwcówki. Pozdrawiam!!!
Moj maz sie poplakal na nasyzm I USG!
ale to bylo dziwne uczucie patrzec na dzidzie ktora plywa sobie we mnie!
Ja mamtermin na 8 czerwca.
Pozdrawiam
cleo
dziewczyny, które biorą ślub w czerwcu - jak przygotowania?:) czy macie juz większośc przygotowań za sobą? mnie przeraża brak czasu, jeszcze wiele mamy do zrobienia, na przykład zaproszeń nie mamy, nauki dopiero na przełomie kwietnia i maja. A do tego wszystkiego mam studia, w czerwcu sesja i
W kościele wszystko załatwione tylko czeka nas spowiedź dzień przed slubem.Sala jest,suknia jest,zaproszenia rozdane.Na razie tyle.Wam też czas tak szybko leci???
1.Uciekaamyyyy 2.Z moją przyjaciółką Kingą. 3.Czerwcowe pocalunki.
Już nie wiem co mam pisać ;-) Agata jak zwykle prześliczna, a włosów nieustająco zazdrościmy. -- Iza i Majeczka
DOŁĄCZAM DO WERATY W SPRAWIE NIESZCZĘŚĆ!!!! pozdrawiam,jola, 30tydz. JUTRO IDĘ NA USG i oczywiście nie mogę się doczekać, DZIŚ BYŁAM U LEKARZA, wszystko chyba ok, dostałam tylko potas na skutcz łydki (kalin). Byłam 2 raz w szkole rodzenia, jest super! Jeśli chodzi o zwolnienie to mój kochany P
Hej dziewczyny! Ja tu jestem od niedawna i postanowiłam dopisać do Was. Ja już po terminie (miałam na 6 czerwca). Malutkie rozwarcie i skrócona szyjka już od 3 tyg. dopiero dziś mi odszedł czop. Ale jak długo jeszcze będę czekała? Mam nadzieję że to już blisko. Pozdrawiam wszystkie mamusie i
Witam was moje drogie, powiem szczerze, myślałam że jeszcze nikt nie założył czerwcówek a tu proszę niespodzianka, bardzo się cieszę. Ja też spodziewam się maluszka, będzie to drugi dzidziuś, mam synka 3 latka. Do lekarza zapisana jestem dopiero na 4 listopada i myślę że to trochę późno ale
to ja poprostu zaczełam kombinowac i usunełam sobie konto... ale za to teraz mam bardziej uniwersalną nazwe:) -- https://www.suwaczki.com/ https://www.suwaczki.com/tickers/nzjdcsqvkle2m4zv.png