1 780 wyników w czasie 229 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

czerwcówki (początek wątku)

jak mam odnaleść strone rodzące kobiet w czerwcu?

Re: czerwcówki

forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=43601 -- Rosne sobie Moj blog<

CZERWCÓWKA

a moze wycieczka rowerowa w tą niedzielę (10 czerwca)? gdzie? może bober coś wymyśli :). sieniawa i dalej w świat. o której? lepiej o 10.00, zeby później nikt na obiad sie nie spieszył. gdzie spotkanie? przy fontannie oczywiście jak poprzednio. jacyś chętni? propozycje innego terminu? trasy?

Czerwcówka...

MAm 25 lat i czekam na upragniona kruszynke ktora ma sie urodzic 24 czerwca!! To nasze pierwsze dziecko,na poczatku bylo kilka małych komplikacji ale teraz jest ok!! 25 listopada ide z mezem na usg 3D i na pewno zobacze dzidziulke!! Pozdrawiam wszystkie mamusie!!jestem całym sercem z wami Wszy

Witam Czerwcówki

Mam na imie Paulina i jestem Lipcówką.Zaczał mi sie własnie 10 tydzień.U mnie mdłosci na wielka skalę!są całodniowe i utrudniaja mi życie.Jestem przez to kompletnie do niczego.Mam pytnko do Was:czy Wam juz to minęło?mam nadzieje ,ze tak.Podzielcie sie ze mna swoimi przeżyciami. Dziekuje,p

czerwcówka

b. chętnie, byle nie 6.06 - mam wtedy 15tkę matury!!! a wrześniówka, zwana przez niektórych nie wiedzieć czemu "rowerówką" - to całkiem osobna historia... -- www.kazimierz.com

Re: czerwcówka

peteen napisał: > była jeszcze sierpniówka (działkowa), jeśli piszesz o imprezie u Gonzalesa, to była właściwa wrześniówka, u mnie była wrześniówka bis = rowerówka no chyba, że było cos w sierpniu, na czym nie byłam >a w tym roku myślimy i o lipcówce... może być i październik

czerwcówki

Hej, bioo, fajna ta lista. Przydałyby się zdjęcia nas i maluszków, bo przyznam, że nie spamiętuję wszystkich "twarzy". Sporo nas brakuje, proszę uzupełnijcie się. Np. augustina, ciekawa jestem skąd jesteś? My też sie budujemy, miałybyśmy wspólny temat, ale chyba nie z Łodzi:-))) Allegro i

Re: czerwcówki

Hej co do pamperków to zaglądnęłam do gazetki w necie (jest i tesco i real) i też prawdopodobnie są dostępne. Co do fotek to jest na zobaczcie wątek :) już wklejam link forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=14

Czerwcówki (początek wątku)

Ja również przyszłam na świat w czerwcu...Mam termin na 18 czerwca..Cztery dni po moich urodzinach..Jutro ide do Pani Doktor z Przyszłym Tatusiem..Może sobie obejrzymy Ptyniusia na USG??? :o)))))))) Ciesze sie, że na forum znalazły się inne Czerwcówki. Pozdrawiam!!!

Re: Czerwcówki

Moj maz sie poplakal na nasyzm I USG! :) ale to bylo dziwne uczucie patrzec na dzidzie ktora plywa sobie we mnie! :) Ja mamtermin na 8 czerwca. Pozdrawiam cleo

czerwcówki;) (początek wątku)

dziewczyny, które biorą ślub w czerwcu - jak przygotowania?:) czy macie juz większośc przygotowań za sobą? mnie przeraża brak czasu, jeszcze wiele mamy do zrobienia, na przykład zaproszeń nie mamy, nauki dopiero na przełomie kwietnia i maja. A do tego wszystkiego mam studia, w czerwcu sesja i

Re: czerwcówki;)

W kościele wszystko załatwione tylko czeka nas spowiedź dzień przed slubem.Sala jest,suknia jest,zaproszenia rozdane.Na razie tyle.Wam też czas tak szybko leci???

czerwcówka :)

1.Uciekaamyyyy 2.Z moją przyjaciółką Kingą. 3.Czerwcowe pocalunki.

Re: czerwcówka :)

Już nie wiem co mam pisać ;-) Agata jak zwykle prześliczna, a włosów nieustająco zazdrościmy. -- Iza i Majeczka

czerwcówki

DOŁĄCZAM DO WERATY W SPRAWIE NIESZCZĘŚĆ!!!! pozdrawiam,jola, 30tydz. JUTRO IDĘ NA USG i oczywiście nie mogę się doczekać, DZIŚ BYŁAM U LEKARZA, wszystko chyba ok, dostałam tylko potas na skutcz łydki (kalin). Byłam 2 raz w szkole rodzenia, jest super! Jeśli chodzi o zwolnienie to mój kochany P

Re: czerwcówki 2004

Hej dziewczyny! Ja tu jestem od niedawna i postanowiłam dopisać do Was. Ja już po terminie (miałam na 6 czerwca). Malutkie rozwarcie i skrócona szyjka już od 3 tyg. dopiero dziś mi odszedł czop. Ale jak długo jeszcze będę czekała? Mam nadzieję że to już blisko. Pozdrawiam wszystkie mamusie i

Witam czerwcówki

Witam was moje drogie, powiem szczerze, myślałam że jeszcze nikt nie założył czerwcówek a tu proszę niespodzianka, bardzo się cieszę. Ja też spodziewam się maluszka, będzie to drugi dzidziuś, mam synka 3 latka. Do lekarza zapisana jestem dopiero na 4 listopada i myślę że to trochę późno ale

Re: czerwcówka2010

to ja poprostu zaczełam kombinowac i usunełam sobie konto... ale za to teraz mam bardziej uniwersalną nazwe:) -- https://www.suwaczki.com/ https://www.suwaczki.com/tickers/nzjdcsqvkle2m4zv.png

1 2 3 4 5 6