959 wyników w czasie 212 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Czerwony kawior gdzie kupic?

gdzie taki sardynkowy, nie wpadł mi w oko

Re: Czerwony kawior gdzie kupic?

Ja proponuję kawior z sardynek, niedrogi a i wyśmienity. Prawdziwa uczta dla podniebienia.

kawior (początek wątku)

prosze o przepis jak przyprawic kawior czerwony lub czarny ,dziekuje

Re: kawior

Gość portalu: AST napisał: > Kawioru sie nie przyprawia. > Nalezy go podac w specjalnym naczyniu do kawioru > Do kawioru nalezy podac grzanki (toasty) i maslo. Niezły jest też na jajkach ugotowanych na twardo. Jak się ma czarny i czerwony, można zrobić efektowną mozaikę. A

Kawior! (początek wątku)

Przed chwila kolega wrocil z polowu ryb.Dzielny ten wedkarz podarowal mi sloik (ok 1/2kG) czerwonych kuleczek o sredn.4mm.Czy ktos wie jak to przyprawic, zeby nadawalo sie do spozycia.Nie tylko dla kota.

kawior (początek wątku)

Witam . Dostalam od znajomego ruska spora puszke czerwonej ( duzej ) ikry i mam z nia problem , nie wiem jak podac , co zrobic .Znacie moze jakies potrawy , w ktorych moglabym wykorzystac spora ilosc tego ? Niewielka czesc polozylam na posmarowana maslem bagietke , reszta czeka w lodowce

kawior

Bylam na Stadionie i kupilam czarny kawior (z przemytu, rzecz jasna). Byc moze jest podrabiany, ale pyszny i do tej pory nie umarlam... Mozna tam kupic rowniez czerwony (jest tanszy, ale tez smaczny). Ceny sa do przezycia, trzeba sie targowac od 20 do 35 zl za jakies 100 gr... To jest swietny

Ruskim kawiorem się udław czerwony zdrajco.

-- Nadal poszukuję zdjęć roślinki "justicia lorteae".

Re: Ruskim kawiorem się udław czerwony zdrajco.

Nie jadam takich dań. Zostawiam je dla kosmopolitycznych byznesmenuf.

Czerwony i czarny kawior...smaczne pomysły :) (początek wątku)

witam!! czy macie jakieś, sprawdzone i smaczne przepisy, w których głównym składnikiem jest kawior?? może jakąś pastę kanapkową, bądź farsz do jajek. z góry dziękuję za każdą propozycję, pozdrawiam :)

Re: Czerwony i czarny kawior...smaczne pomysły :)

dziękuję bardzo serdecznie za odpowiedź, pozdrawiam :)

Beka kawioru na bankiet. Oczywiście czerwonego.

A w części rozrywkowej walki bezrobotnych kobiet w kisielu.

Re: kawior

Mlody2009,kawior-dla snobow,polecam-ikre czerwona lub czarna z kropelkami cytryny na malutkich blinkach(podgrzanych)-rewelacja.

"Kawiorowa lewica" a kawior czarny czy czerwony?

indris napisał: > SLD to tzw lewica kawiorowa. To sa tacy ludzie, którzy wola powiedzieć sto zdań > > przeciw Kościołowi niż dwa przeciw prywatyzacji albo jedno przeciw awanturze w > Iraku. > Gorzej, ze antyklerykalizm jest podrzucany również autentycznej lewicy (

1 2 3 4 5 6