fanta-girl Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 11.11.03, 20:01 Przeciez ona jest do kupienia! Po naszemu nazywa sie to skondensowane mleko slodzone ( w puszkach) i wlasciwie smak inentico. I nawet to co robilam jako dziecko: gotowanie puszki w garnku z woda- i powstaje krowka-tez wychodzi! Odpowiedz Link
departure Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 12.11.03, 09:04 Próbowałam, ale to nie jest to samo((( Odpowiedz Link
geront77 Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 11.11.03, 22:34 Można kupić bez większych problemów na stadionie, wiem bo się kupiło... Odpowiedz Link
departure Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 12.11.03, 09:07 Los mnie rzucił do Gdańska...((( Odpowiedz Link
fanta-girl & & #35 1052;& & #35 1077;& & #35 1090;& & #35 12.11.03, 19:52 Ja musze przyznac, ze moj wyjalowiony smak nie rozroznia odcieni smaku slodkiego.Slodki jest slodki. Co innego slony, albo gorzki.... Musisz jesc duzo miesa i cebuli, i wtedy osiagniesz ten stan zobojetnienia na roznice smakowa sguszczonki polskiej i oryginalnej. Ja tak robie.Postawilam na inne smaki i okazalo sie ze technika сработала. Odpowiedz Link
fanta-girl Re: & & & #35 35 1052;& & & #35 35 1077;& 12.11.03, 19:53 метод - oto co mialo byc w tytule! Odpowiedz Link
ananke101 Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 15.11.03, 12:30 Mam ... kilka puszek ale jestem w Krakowie Pozdr. Marta "Mężczyzna uważa, że wie, ale kobieta wie lepiej". Przysłowie chińskie Odpowiedz Link
fanta-girl Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 15.11.03, 16:15 Widze ze na naszym forum,nie brak smakoszy rzeczy dobrych... A tak przy okazji jakie macie ulubione przysmaki "stamtad"? Ja lubie treske no i oczywisci czarny kawior- ale ten kupowany na wage! Ostatnio jadlam taki za 9000 rb!.... Coprawda kupilam go tylko tak by sprobowac- za "nakretke" beknelam w przeliczeniu prawie 40 zeta... Ale warto bylo! Odpowiedz Link
demka Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 16.11.03, 15:53 Moja droga,nie podejrzewałam Cię o tak drobnomieszczańskie ekscytacje.Gdybyś od razu kupiła kilogram to byłoby o czym gadać.Co to jest 40 zeta?Smieszne Odpowiedz Link
rapan kawior 17.11.03, 20:12 Bylam na Stadionie i kupilam czarny kawior (z przemytu, rzecz jasna). Byc moze jest podrabiany, ale pyszny i do tej pory nie umarlam... Mozna tam kupic rowniez czerwony (jest tanszy, ale tez smaczny). Ceny sa do przezycia, trzeba sie targowac od 20 do 35 zl za jakies 100 gr... To jest swietny porezent na Swieta i Sylwestra... I jeszcze sa tam pyszne puszki rybne - Sajra, Gorbusza... Poezja. Odpowiedz Link
fanta-girl Re: kawior 18.11.03, 18:26 Dobrze wiedziec.W jakims konkretnym miejscu, czy trzeba pobladzic? Odpowiedz Link
fanta-girl Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 20.11.03, 21:20 Czy ktos widzial jak podle, policja skonfiskowala te jadalne dobra ze wschodu? Przeciez oni nie wiedza co dobre! Odpowiedz Link
stary.prochazka Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 23.11.03, 17:39 Ha!W takim razie wiem komu przypadnie obiecane pół carstwa!To jest naduzycie pozycji służbowej,czy oni moga robić takie geszefty na służbie?)) Odpowiedz Link
stary.prochazka Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 23.11.03, 17:42 przepraszam,zagapiłem się Odpowiedz Link
kontrkultura Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 29.11.03, 15:41 a wystarczy, ze pojdziesz na stadion Odpowiedz Link
qubraq Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 29.02.04, 17:29 Cześć, czy moglibyście, drodzy moi, coś napisać o takich rosyjskich przysmakach, które mozna kupić na stadionie lub stosunkowo prosto samemu zrobić w domu. Ja osobiście poszukuję "swiniej tuszonki". Jest to cudo jedyne w swoim rodzaju. Gdzie ją można dostać? Andrzej Odpowiedz Link