Dodaj do ulubionych

Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki

11.11.03, 17:18
Obserwuj wątek
    • fanta-girl Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 11.11.03, 20:01
      Przeciez ona jest do kupienia!
      Po naszemu nazywa sie to skondensowane mleko slodzone ( w puszkach) i wlasciwie
      smak inentico.
      I nawet to co robilam jako dziecko: gotowanie puszki w garnku z woda- i
      powstaje krowka-tez wychodzi!
      • departure Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 12.11.03, 09:04
        Próbowałam, ale to nie jest to samo(((
    • geront77 Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 11.11.03, 22:34
      Można kupić bez większych problemów na stadionie, wiem bo się kupiło...
      • departure Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 12.11.03, 09:07
        Los mnie rzucił do Gdańska...(((
        • fanta-girl & & #35 1052;& & #35 1077;& & #35 1090;& & #35 12.11.03, 19:52
          Ja musze przyznac, ze moj wyjalowiony smak nie rozroznia odcieni smaku
          slodkiego.Slodki jest slodki.
          Co innego slony, albo gorzki....
          Musisz jesc duzo miesa i cebuli, i wtedy osiagniesz ten stan zobojetnienia na
          roznice smakowa sguszczonki polskiej i oryginalnej.
          Ja tak robie.Postawilam na inne smaki i okazalo sie ze technika сработала.wink
          • fanta-girl Re: & & & #35 35 1052;& & & #35 35 1077;& &# 12.11.03, 19:53
            метод - oto co mialo byc w tytule!
    • ananke101 Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 15.11.03, 12:30

      Mam ... kilka puszek ale jestem w Krakowiesmile


      Pozdr.
      Marta

      "Mężczyzna uważa, że wie, ale kobieta wie lepiej". Przysłowie chińskie
      • fanta-girl Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 15.11.03, 16:15
        Widze ze na naszym forum,nie brak smakoszy rzeczy dobrych...
        A tak przy okazji jakie macie ulubione przysmaki "stamtad"?
        Ja lubie treske no i oczywisci czarny kawior- ale ten kupowany na wage!
        Ostatnio jadlam taki za 9000 rb!.... Coprawda kupilam go tylko tak by sprobowac-
        za "nakretke" beknelam w przeliczeniu prawie 40 zeta...
        Ale warto bylo!
        • demka Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 16.11.03, 15:53
          Moja droga,nie podejrzewałam Cię o tak drobnomieszczańskie ekscytacje.Gdybyś od
          razu kupiła kilogram to byłoby o czym gadać.Co to jest 40 zeta?Smieszne
          • rapan kawior 17.11.03, 20:12
            Bylam na Stadionie i kupilam czarny kawior (z przemytu, rzecz jasna). Byc moze
            jest podrabiany, ale pyszny i do tej pory nie umarlam... Mozna tam kupic
            rowniez czerwony (jest tanszy, ale tez smaczny). Ceny sa do przezycia, trzeba
            sie targowac od 20 do 35 zl za jakies 100 gr... To jest swietny porezent na
            Swieta i Sylwestra... I jeszcze sa tam pyszne puszki rybne - Sajra, Gorbusza...
            Poezja. smile
            • fanta-girl Re: kawior 18.11.03, 18:26
              Dobrze wiedziec.W jakims konkretnym miejscu, czy trzeba pobladzic?
              • geront77 Re: kawior 18.11.03, 23:17
                Na samej górze (iglicy) stadionu.
    • fanta-girl Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 20.11.03, 21:20
      Czy ktos widzial jak podle, policja skonfiskowala te jadalne dobra ze wschodu?
      Przeciez oni nie wiedza co dobre!
      • stary.prochazka Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 23.11.03, 17:39
        Ha!W takim razie wiem komu przypadnie obiecane pół carstwa!To jest naduzycie
        pozycji służbowej,czy oni moga robić takie geszefty na służbie?smile))
        • stary.prochazka Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 23.11.03, 17:42
          przepraszam,zagapiłem sięsmile
    • kontrkultura Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 29.11.03, 15:41
      a wystarczy, ze pojdziesz na stadion
    • qubraq Re: Oddam pół carstwa za puszkę sguszczionki 29.02.04, 17:29
      Cześć, czy moglibyście, drodzy moi, coś napisać o takich rosyjskich
      przysmakach, które mozna kupić na stadionie lub stosunkowo prosto samemu zrobić
      w domu. Ja osobiście poszukuję "swiniej tuszonki". Jest to cudo jedyne w swoim
      rodzaju. Gdzie ją można dostać?
      Andrzej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka