3 157 wyników w czasie 237 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

ere

Co jedza Ludozercy wegetarianie ? ludzi-rosliny :D

Re: ere

mały ludożerca: - mamo, mamo, ja chcę dżem! - dżem się skończył, jedz ludzi.

ere

piszesz, że masz mnożnik 1,7, z tego co wiem to jest 1,6.

ere (początek wątku)

-- amelcia już ma .... zepsuta kobieta należy do tego rodzaju istot,

)-::eRe: :-(

Ja tez mam klopot jak wchodze na te gify bezposrednio z ip Wyborczej. Trzeba wskoczyc na jakas inna strone, a wtedy sie pokazuja. Gość portalu: Vist¸ napisał(a): > Gość portalu: :eRe: napisał(a): > > > Gość portalu: Vist¸ napisał(a): > > Gość portalu

)-::eRe: :-(

Gość portalu: :eRe: napisał(a): > Gość portalu: Vist¸ napisał(a): > Gość portalu: פשמpAn napisał(a): > <a href="http://datsh.freeservers.com/images/il.gif">datsh.freeservers.com/imag > es/il.gif</a> > * > Forbidden > Remote Host

Lubisz ERE?

Lubisz ERE? Dla mnie to oszusci, ktorzy maja najgorszy standard na rynku przy najwyzszych cenach. Pozdrawiam!

Re: Lubisz ERE?

Plus od dzis sprzedaj UMTS

bruy-ere

wybierasz się może dzisiaj w te okolice?:)

Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy??

bruy-ere napisała: > Pestka, > kupiłam bolerko jakie chciałaś, faktycznie ładne, szczegóły wyślę Ci na maila g > azetowego. :) :) Wielkie dzięki!!! U nas w trzech salonach firmowych po bolerkach tylko wspomnienie ;) Cena z kosmosu i miałam zamiar czekać do wyprzedaży, ale

Polecam Ere

j.w.

Wywalmy wszyscy karty SIM POPa !!!

Ja proponuje by wszyscy wkurzeni na Orange pozbyli się swoich kart SIM i by przeszli na Plus Gsm lub na Ere, jest to najlepsze rozwiązanie i najbardziej da po dupie tym z "orange"...Ja tak zrobiłem...

ere45443343rtrtrtrtrtrtr

ere45443343rtrtrwew343eeerere4eewewwwe

Re: bruy -ere

To z butami niestety nie pomogę, bo mam 40. A ubrania jakie nosicie? S, M, L, XL?

Re: bruy -ere

Bardzo dziękuje ,za bluzę i sweterek ,,bardzo ładny sweterek .przyda się zwłaszcza teraz ,wczoraj miałam gorączkę ,poszłam dziś do lekarza .i mam zastrzyki na 14 dni ,ale będzie chodzić pielęgniarka ,rano i wieczorem ,mam mam zapalenie miedniczek nerkowych ,uważałam na siebie ,a jednak trafiło mi si

Do krytykujących Ere ....

TPSA wysyla mojemu ojcu rachunki juz po terminie platnosci. Do tego oni naliczaja odsetki. Z tego co wiem Era nie nalicza. Mialem kiedys Plusa - bylo to samo a nawet zdarzalo sie, ze rachunki w ogole nie dochodzily. Od tej pory korzystam z polecenia zaplaty. Po co sie denerwowac. Mam mase z

Re: Do krytykujących Ere ....

Nie muszą. Era sama sobie zrobiła czarny PR kombinując z regulaminem a i zawiedzeni klienci (szczególnie Ci co poznali ofertę przedłużenia umowy) dokładają swoje. -- Konfucjusz mówi: Obraz nie Windows, sam się nie zawiesi.

1 2 3 4 5 6