Dodaj do ulubionych

Wątek Gosi78136

13.11.13, 19:08
Bo z poniższego już jest wielka kobyła:

forum.gazeta.pl/forum/w,615,142571749,142571749,prosze_o_pomoc_.html

Mam nowe dokumenty na nowy okres:
stypendia socjalne
rodzinny z dodatkami
celówka na żywność
alimenty z FA
dożywianie w szkole
Obserwuj wątek
    • gosi78136 Re: Wątek Gosi78136 13.11.13, 20:15
      dziękuje za poświęcony mi czas ,było co czytać chyba 15 kart ,a jednak o czymś zapomniałam nie wysłałam orzeczenia o mojej niepełnosprawności oczywiście doślę .wysłałam nowe decyzje ponieważ chciałam zwrócić się z prośbą do Pań o pomoc w okresie świąt w formie żywności ,ostatnie miesiące jakoś radziłyśmy sobie ,zawsze można było dorobić kilka zł ,natomiast ten czas jest dla nas bardzo trudny ,w tym miesiącu czworo dzieci chorowało ,nie jestem pewna czy to już koniec chorób ,a już poszło na leczenie dużo pieniędzy ,boję się tego co przed nami , jeżeli któraś z pań ma do mnie pytania odnośnie mojej sytuacji ,bardzo proszę odpowiem na każde pytanie ,gosia
      • tara13 Re: Wątek Gosi78136 13.11.13, 22:52
        Gosia, prześlij mi na maila swój adres, wyślę ci trochę kosmetyków.
        Napisz mi tez jaki rozmiar spodni nosi twój najmłodszy syn.

Sylwia
        ---

www.EMILand.pl
            • gosi78136 Re: witam gismol77 14.11.13, 12:10
              dziękuje ,wiem że mogę Justynko na ciebie liczyć miałam okazje nie raz się o tym przekonać .jednak nie chodzi mi o to że teraz czegoś potrzebujemy ,teraz jest taki czas przed świętami że trzeba pasa przycisnąć .gdybym teraz dostała żywność to dzieci to zjedzą ,a ja nie umiałabym powiedzieć ,zostaw bo to na święta.a wtedy święta nie będą świąteczne .po prostu chodzi mi o to ,czy na święta ktoś ma taką możliwość by podarować nam odrobinę żywności .od kilku lat nie mieliśmy takich choć w miarę normalnych świąt ,w grudniu trzeba myśleć co będzie w styczniu .gosia
        • gosi78136 Re: Wątek Gosi78136 14.11.13, 12:43
          A to już będę musiała poczekać jak któraś ze szkoły wróci ,bo mi się mylą te rozmiary ,a przez ten czas na forum troszkę się zmieniło ,ale to nie problem ,bo one się wymieniają ubraniami .dostały też dużo ubrań letnich i wiosennych od pań z forum .
          • pitahaya1 Re: Wątek Gosi78136 14.11.13, 14:49
            Gosiu, jeśli podasz wymiary dzieci i wiek, postaram się coś znaleźć cieplejszego.
            Nie wiem, gdzie mieszkasz i czy jest możliwość zrobienia zakupów bliżej świąt.
            A może któraś z dziewczyn będzie robiła to chętnie dorzuciłabym parę zł.
            • myfmyf Re: Wątek Gosi78136 14.11.13, 14:54
              Pitahayo ja bede na 100% szykowala paczke z zywnoscia w grudniu dla Gosi - to sie odezwe do Ciebie przed zakupami .

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=12115736
                  • gosi78136 rozmiary 14.11.13, 18:51
                    podaję rozmiary teraz już mam prawdziwe ,znaczy poprawne bo już są dzieci w domu a ja sama na tych rozmiarach no nie bardzo się znam,wydaje mi się że one są takie same . Sandra170 cm roz39/40 buty 39.Asia 160 cm. roz. 36/37 buty 38
                    Klaudia wzrost 158 roz. 37/38 buty 38 Kacper, 146 buty, 36/37
                    Filip 128 cm. buty 32 Oliwka 132 cm. buty 32 .winkjeżeli gdziekolwiek podałam inaczej to przepraszam bardzo za wprowadzenie w błąð gosia
                    • pitahaya1 Re: rozmiary 14.11.13, 19:17
                      Kopiuję poprzedni post (wiek dzieci, czasem ma to znaczenie):

Sandra 17 lat
                      Joanna 16 lat
                      Klaudia 15 lat
                      Kacper 12 lat
                      Filip 8 lat
                      Oliwia 7 lat
                      Małgorzata - 48 lat

A może niech któraś z dziewczyn spisze wymiary z metek ubrań lub zmierzy każdego (pas, biodra, długość nogawki, rękaw, klatka piersiowa).
                        • gosi78136 Re: rozmiary 14.11.13, 19:48
                          tak 132 to wzrost .jeżeli chodzi o żywność to chodziłoby mi o art typu ryż ,olej ,groszek ,powiem inaczej ,powiem co chciałabym zrobić na święta tak żeby było na dłużej ,było wydajne ,czyli sałatkę jarzynową,bigos bo można w słoikach przetrzymać na kilka dni .pierogi więcej i zamrozić ,gołąbki,i upiec ciasto no takie są moje świąteczne marzenia ,
        • gosi78136 Re: myfmyf 15.11.13, 13:25
          a jednak największym moim marzeniem jest przywieść na święta do domu mojego brata Rysia z domu pomocy społecznej w ostrowinie -jemielnej .jedna osoba więcej to nie problem ,zawsze gdy mogę biorę go na święta ,tylko że to bardzo daleko złe połączenie ,dojechać się dojedzie ale nie ma jak wrócić z nim bo on ma problemy z chodzeniem .
          • myfmyf Re: myfmyf 15.11.13, 13:33
            Gosiu a jak to zalatwialiscie wczesniej ? Mozemy jakos pomoc . No ja niestety mieszkam za daleko ale moze jakas inna mama z autem z Twojej okolicy ...
            • gosi78136 Re: myfmyf 15.11.13, 14:02
              wcześniej on był sprawniejszy ,można było ciągnąć go pks z przesiadkami ,schodziło do póżnego wieczora ,on bardzo wolno idzie .ale jest bardzo spokojny ,cichutki .wiadomo z biegiem lat coraz słabszy ,
          • penelopa40 Re: myfmyf 15.11.13, 13:35
            az sprawdziłam gdzie ta miejscowość bo mam autko... ale ode mnie to niestety daleeeeeko... a ten dom opieki nie ma kierowcy, jakiegos auta, za benzynę moznaby zwrócic??? tak tylko gdybię...
            • gosi78136 Re: penelopa 40 15.11.13, 14:13
              Tam czegoś takiego nie praktykują , mój brat tak chodzi bo do tego stopnia ma zniszczone stopy ,miał odciski nie zgłaszał dali mu małe buty nie skarżył się jak był ostatnio u mnie jak zobaczyłam jego nogi to się popłakałam jedna rana .W domu troszkę mu ulżyłam ,ale dalej musiał tam wrócić , ogólnie jest tam bardzo ładnie śliczne pokoiki ,ale trzeba umieć się o swoje upomnieć ale on tego nie zrobi
              • gosi78136 Re: penelopa 40 15.11.13, 14:50
                ten który odbiera nagrodę to Rysiu mój brat www.pdps-ostrowina.pl/aktualnosci/2013/207-warcaby-w-jemielnej.html
                Warcaby w Jemielnej
                Opublikowano: czwartek, 18 kwietnia 2013 | Administrator

W dniu 17 kwietnia 2013 r. w filii w Jemielnej odbył się Turniej warcabów, w którym brało udział 14 osób, mieszkańców PDPS.

Zacięta walka na planszach zakończyła się niepodważalnym zwycięstwem pana Ryszarda Kleszczewnika.
                    • prochottka1 Re: penelopa 40 15.11.13, 17:48
                      zapytaj w osrodku, moze ktos zabiera kogos z rodziny na swieta do domu i
                      mieszka niedaleko od was i möglby ewent. zabrac Twojego brata
                      albo podwiesc go np 60 km i dalej jakos bedziesz kombinowac

zypataj personel czy moga wywiesic kartke z Twoja prosba w widocznym miejscu
                      albo jak maja na tablicy ogloszen
                    • gosi78136 Re: penelopa 40 15.11.13, 18:07
                      to może się okazać b dobrym pomysłem .tylko żeby ktoś był z moich stron ,wiem że dużo osób opuszcza oś na święta,ja chciałam też jak zachorowałam załatwić inny oś bliżej mnie , jest taki 30 km ode mnie .ale to jest oś dzienny kiedy jeszcze żyła mama on był w domu , ale moi rodzice tak jak ja zachorowali na raka i wiadomo ,jutro już zadzwonię tam ,może lepiej wcześniej ,
                      • prochottka1 Re: penelopa 40 15.11.13, 18:17
                        gosi78136 napisała:to może się okazać b dobrym pomysłem

wiesz pytanie nic nie kosztuje smilesmilesmile
                        wielokrotnie sie o tym przekonalam, jesli sie nie da to przynajmniej bedziesz miala czas na szukanie innego rozwiazania
                        • gosi78136 Re: penelopa 40 15.11.13, 19:43
                          dziękuje przede wszystkim za to że nie mówicie tak jak zeszłego roku pani z ops Pani gosiu ,ale po co wam jeszcze jeden kłopot na święta ,mało was jeszcze?pani chora on chory ? a może właśnie po to ,ludzie chorzy to ciągle ludzie . To prawda że zapytać nic nie kosztuje i dzięki za rady bo kilka głów to nie jedna
        • dorotkak Re: Gosi78136- ubrania dla dziewczyny 15.11.13, 19:05
          Gosiu - wieczorem napisze maila
          jesli chcesz to doloze do paczki powidło do tych rogaliczkow - mamy wlasne roboty z ekologicznych sliwek z sadu znajomych - tylko czy Ci nie przeszkadza, ze to takie domowe?
          jaki Ty nosisz rozmiar buta - ubran, bo nigdzie nie widzialam takie informacji?
          • gosi78136 Re: Gosi78136- ubrania dla dziewczyny 15.11.13, 19:55
            domowe to domowe najlepsze .ja noszę ubrania lużne żeby troszkę ukryć worek ,teraz i tak mam mniejszy ,jeszcze niedawno nosiłam dwu litrowy ,ale kiedy poznałam was pani penelopa że tak powiem poprowadziła mnie ,napisałam o przyspieszenie komisji orzekającej i tam dowiedziałam się że należą mi się worki z refundacji i mam darmowe i półlitrowe .
                • gosi78136 Re: Gosi78136- 16.11.13, 12:22
                  słuchajcie kochane ,właśnie dzwoniłam do Rysia opiekunki powiedziała że tam jest tak dużo podopiecznych że nie jest w stanie powiedzieć kto z kąð jest ale mało prawdopodobne że jest ktoś z moich stron raczej Wrocław i okolice .powiedziałam tej pani że bardzo chciałabym zabrać go na święta ,powiedziała że byłoby wspaniale bo on strasznie tęskni ,i poprosiła go do tel , powiedziałam mu że postaram się jakoś go wziąść ,jezu jak on się cieszył ,w kwietniu nie był z nami to już rok .ta pani opiekunka powiedziała że jak zobaczyła jego reakcję to aż się wzruszyła ,ja zresztą też .
                      • gosi78136 Re: Gosi78136- 16.11.13, 17:38
                        bardzo dziękuje za chęć pomocy w przywiezieniu mojego brata ,będę szukała kogoś z autem u nas .jeżeli znajdę kogoś najtaniej dam znać .
                          • gosi78136 Re: Gosi78136- 16.11.13, 20:18
                            chciałabym przywieść go 22-go a odwieść też tak 2 dni po nowym roku żeby te święta był całe z nami ,bo nie wiadomo kiedy znów będę mogła go zabrać .człowiek dziś żyje a co będzie jutro tego nikt nie wie
                        • penelopa40 Re: Gosi78136- 16.11.13, 20:05
                          Gosiu,
                          dostałam od znajomej ciuchy, wśród nich kurtki i inne dla chłopca, myślę ze na Kacpra i Filipa byłyby, tez kilka sztuk dla najmłodszej... podaj mi adres na priva penelopa40@gazeta.pl

• gosi78136 Re: adres 17.11.13, 14:38
                                  mam dobre wiadomości jest tu u mnie rodzina która Rysia odwiezie z powrotem 2 stycznia zupełnie za darmo ,niestety nie mogą go przywieść bo jadą na święta do rodziny dużo wcześniej ,ale wracają na sylwestra ,bardzo bardzo się cieszę ,to już połowa sukcesu .
                                  • gosi78136 Re: prośba 17.11.13, 23:38
                                    mam prośbę do tych pań z którymi miałam się skontaktować na prvi a tego nie zrobiłam to proszę dać mi znać ,bo Sandra dziś zauważyła że wysyłam wiadomośći do siebie przepraszam ja się dopiero uczę a zbyt dobrze mi to nie idzie
                                    • myfmyf Re: prośba 18.11.13, 09:38
                                      To super ze podroz w jedna strone zalatwiona . Kombinuje ostro jak zalatwic te druga strone . Dalam oferte zlecenia przewozu na Oferia.pl , zobaczymy czy ktos sie odezwie.
                                      • gosi78136 Re: myfmyf 18.11.13, 12:06
                                        wydaje mi się że to będzie dużo drożej ,jest jeszcze czas ja słyszała że u nas jest ktoś kto bierze 1zł od kilometra ,a to musi być ktoś komu mogę wysłać czy podać mój dowód bo na tej podstawie go wydadzą ,i oświadczenie że zobowiązuje się podawać mu leki przez ten czas ,i zapewnię mu opiekę .A Rysiu nosi nr 41 ale z jego nogami to lepsze są 42
                                          • gosi78136 Re: myfmyf 18.11.13, 12:56
                                            jeszcze coś mi przyszło do głowy ,bo nie daje mi spokoju pomysł prochottki ,ja rozmawiałam z jedną z opiekunek Rysia ale mam wrażenie że za szybko dałam się spławić ,bardzo słaby ze mnie mówca nie potrafię tak przedstawić sprawy jak należy ja jestem taka nie to nie głowa w dół i do domu ,ja mogę pisać ,ale już mówić jest gorzej zatyka mnie w gardle i po rozmowie , czuję że nie przedstawiłam sprawy jak trzeba
            • zielonakratka Re: myfmyf 19.11.13, 21:38
              Może być ciężko znaleźć za mniej niż 1zl za km, chyba że ktoś z dobrego serca będzie chciał pomóc. Ale wśród taksówkarzy, kierowców, co chcą dorobić to ciężko. To jest 200km razem -do i z, czyli paliwo ok. 90 zł (?), czas pewnie z 4h- jak ktoś chce dorobić to chyba 50zl minimum chce z tego mieć, ale bardziej prawdopodobne ze ze stówkę. A ten, który pojechałby za 200zl- znasz go, godny zaufania? czyli zająlby się w trakcie jazdy bratem, nie odstawiłby żadnego numeru?
              • gosi78136 Re: myfmyf 19.11.13, 22:38
                jeżeli jechałby ktoś ode mnie ,to bym wysłała z nim Sandrę ,ona jest już pełnoletnia ,przynajmniej wytłumaczyliby jej jak dawkować leki ,co mu wolno czego nie . on niby nie cierpi na jakąś fizyczną chorobę ,tylko krótkotrwały zanik pamięci nie wiem czy dobrze to napisałam chodzi o to że pamięta co było lata temu a nie pamięta ci było godzinę temu , ale całe lata bierze leki ,więc żołądek ,wątroba też zniszczone . bierze bardzo silne leki psychotropowe ,trzeba pilnować,żeby na czas dostał leki ,bo jak przestają działać ,to on nie chce przyjąć kolejnej dawki .wtedy chyba dociera do niego że te leki go otępiają ,i pewnie tego nie chce ,nie jest niebezpieczny ,jest bardzo spokojny ,Troszkę jest jak małe dziecko zresztą w towarzystwie dzieci czuje się najlepiej ,bawi się z nimi ,gra w gry .A jeżeli chodzi o kierowcę ,to tak znam go ,tu się wszystkich zna ,to małe miasteczko ,ale wydaje mi się że jeszcze można popróbować ,może ktoś znajdzie się taniej
                • zielonakratka Re: dojazd 19.11.13, 22:51
                  Spoko, dobry plan z Sandrą. W takim razie ja deklaruję 200 zł na cel. Mnie się to wydaje naprawdę rozsądną kwotą (sama czasem dogaduję się z taksówkarzami na takie dłuższe trasy, bez licznika, więc wiem ze nawet 2zl za km to atrakcja). Więc jeżeli ten znajomy kierowca faktycznie jest się w stanie tego podjąć za 200, to ja ci przeleję tę kwotę. Oczywiście możesz jeszcze szukać kogos innego, jak Ci pasuje- ja po prostu deklaruję 200zl.
              • myfmyf Re: myfmyf 19.11.13, 22:39
                Gosia po drogach samochodowych z Twojej miejscowosci do Jemielnej 15 to mapy google pokazuja 180 km .Przy nienajnowszym aucie trzeba liczyc ok 10 l na 100km . Cena za litr to 5 zl .No to samo paliwo kosztuje juz odpowiednio ...wychodzi prawie 100 zl za sama trase , a jeszcze moze dojsc dojazd jesli kierowca nie jest z tej samej miejscowosci . Plus jakis zarobek wiec chyba taniej niz za 200 zl to nikt sie nie zgodzi .Liczac 1 zl za km to kierowca wezmie 180 Z tym kierowca moglabys Ty albo Sandra pojechac zeby Rysia bez problemu wypisali na swieta , bo przeciez placicie za km nie za osobe a miejsce w aucie jest raczej dla conajmniej 4 osob .
                Chyba ze uda sie znalezc pomoc bezinteresowna wsrod np pracownikow osrodka ... No a jak nie to bedziemy sie zrucac na ten przejazd.A ten kierowca za 200 to jest z Twojej miejscowosci ?

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=12115736
                  • gosi78136 Re: myfmyf 19.11.13, 22:53
                    właśnie zauważyłam ,ale pisałyśmy to samo .Kierowce znam to jest pan na rencie który dorabia jeżdżąc mnie woził do wrocławia na kontrole zaraz po leczeniu gdy byłam jeszcze za słaba zeby jechać autobusem .
                      • zielonakratka Re: myfmyf 19.11.13, 23:17
                        Mnie Google też pokazał 180 ale przez A4, może dlatego, lokalnymi może być krócej faktycznie. W każdym razie Gosiu- nie ma co szukać obcych osób, znasz faceta, jeździlaś już nim, jak go 200 satysfakcjonuje, to podtrzymuje mój post wyżej- wpłacę ci tę kwotę na konto. Proszę wyślij mi szczegóły konta na gazetowego, gdzieś może mam, ale na wypadek jakbym nie mogła znależć.
                        • szary-ludz Re: myfmyf 19.11.13, 23:23
                          Pani Gosia rozmawiała z kierowcą o dystansie 100 km to cena wynosiła 200 zł, to jest jednak dużo dalej i nie wiadomo ile zaśpiewa facet.
                        • gosi78136 Re: zielonakartka 19.11.13, 23:33
                          zgadza się lokalne to jest Chocianów ,polkowice ,Lubin ,Wołów ,wrocław bardzo dziękuje za chęć tak dużej pomocy ,na dzień dzisiejszy jednak nie ma co się spieszyć z pieniędzmi bo to miesiąc czasu , ale już będę mogła potwierdzić że go biorę .A wspomniałam tylko że takie miałabym marzenie ,okazuje się że to może się spełnić .Bardzo dziękuje .Teraz niech już te święta przychodzą .
                          • bruy-ere Re: zielonakartka 20.11.13, 11:18
                            Gosiu, nie krępuj się, korzystaj z pomocy, skoro dobra osoba proponuje smile Nie ma na co czekać, już przecież można ustalić wszystko teraz. Będziesz miała spokojną głowę. A czekanie, czy ktoś może znajdzie sie tańszy? Dużo tańszy nie będzie, parę groszy w tę czy wewtę nie zrobi wielkiej różnicy. Nie chcę się wtrącać, ale takie jest moje zdanie smile
                            • mawitka Re: zielonakartka 20.11.13, 11:50
                              Jeżeli 200 zł jednak nie wystarczy to ja dołożę 50.
                              Jeżeli wystarczy to dorzucę się komuś do zakupów dla Ciebie.
                              Pozdrawiam i gdybym mieszkała bliżej to wpadłabym na te rogaliki z dżemem smile
    • gosi78136 Re: Wątek Gosi78136 20.11.13, 12:21
      ja już rano dzwoniłam do tego kierowcy ,i ustaliliśmy że jedzie z Sandrą ,teraz tylko potwierdzę to w ośrodku i bardzo dziękuje ,200zł wystarczy ,Jesteście wspaniałymi ludzmi wszyscy z tego forum ,jestem ogromnie wdzięczna ,,mam nadzieje że już przez ten czas nie stanie się już nic złego i w zdrowiu dotrwamy do świąt .Jeżeli kiedykolwiek któraś z was będzie przejazdem w pobliżu nas z całego serca zapraszam ,fajnie byłoby żebyście mogły nas poznać z bliska .gosia
      • gosi78136 Re: Wątek Gosi78136 20.11.13, 14:28
        chciałam powiedzieć tym panią które piszą do mnie ,że jutro o godz 10 pan od komputerów ,zabiera komputer bo coś tam będzie wprowadzał ,i czyścił więc 2 dni będziemy bez komputera ,i nie będę mogła napisać .gosia
      • gosi78136 Re: paczka 21.11.13, 15:05
        reasontobelieve). dziękuje za paczkę ,dziś przyszła ubrania dla starszych dziewczyn i dla mnie ,dostałam kozaczki ciepłe bardzo wygodne ,płaskie no po prostu eleganckie ,spodnie ,torebki,bluzeczki,buty ,też dwie pary butów dla Rysia .ciepłe bluzy dla dziweczyn i list osobisty bardzo bardzo dziękujemy ,na priv napisałam gosia
        • gosi78136 dorotkak 22.11.13, 12:20
          Paczka doszła ,kurtka jest śliczna ,ciepła,już przeznaczona dla Klaudii ,no teraz ją ponosi nie jeden sezon .był problem z różowym sweterkiem ,bo chętne były trzy ,ale Aśka tak je przerobiła że dostał się jej ,spodnie dałam Klaudii bo miała jedne ,prała i zakładała.bardzo się ucieszyła zrobię tylko zaszewki w pasie nogawki są w sam raz ,bardzo dziękujemy ,a maluchy dziękują za czekolady .jeszcze raz dziękuje gosia .a komputer jeszcze mam ,chyba ten pan ma coś innego do zrobienia i bardzo dobrze .
              • gosi78136 Re: 24.11.13, 15:32
                U mnie sprawa przywozu brata dograna na ostatni guzik ,dwa dni przed wigilią przyjazd ,jedzie z Sandrą ten kierowca o którym mówiłam powrót całkowicie darmowy odwozi go rodzina o której też wspominałam .W domu wszyscy bardzo się ciszą
                    • gosi78136 Re: bruy -ere 25.11.13, 15:02
                      Bardzo dziękuje ,za bluzę i sweterek ,,bardzo ładny sweterek .przyda się zwłaszcza teraz ,wczoraj miałam gorączkę ,poszłam dziś do lekarza .i mam zastrzyki na 14 dni ,ale będzie chodzić pielęgniarka ,rano i wieczorem ,mam mam zapalenie miedniczek nerkowych ,uważałam na siebie ,a jednak trafiło mi się ,szkoda tylko że to ta niby zdrowa nerka bardziej boli i krzyż ,jak siedzę ,to mogę siedzieć .ale podnieść się to już masakra ,pewnie po trzecim zastrzyku zacznie puszczać .
                      • gosi78136 Re usia 432 27.11.13, 12:21
                        Dziękuje bardzo usiu ,a u nas nie jest żle bo dzieci zdrowe ,ja mam zastrzyki ale jest już lepiej . Dzieci mają w szkole Andrzejki ,właśnie zbierali na tę okazje po 2 zł w młodszych klasach ,ale to jeszcze nic te 2 zł na wigilię po 5 zł a już szczyt wszystkiego to po 20 zł na mikołajki ,gdybym wszystkim miała dać po 20 zł na mikołajki to wyszłoby 140 zł ,ile można za to żyć? nie licząc już Andrzejek i wigilii ,tyle że tylko w podstawówce są te składki czyli u mnie na dwoje ,ale to jest 54zł i nie ma masz czy nie masz ,inaczej albo dziecka do szkoły w mikołajki nie wyślij albo wychodzi z klasy bez paczki ,a to byłoby przykre ,nie wspominając komentarzy dzieci z klasy .Na szczęście w u starszych dzieci składek nie ma .jeszcze raz dziękuje usiu
                        • myfmyf Paczka 03.12.13, 14:17
                          Dziewczyny ktore zagladaja do watku Gosi - bede posylac Gosi paczke zywnosciowo-przemyslowa Jesli ktos chcialby sie przylaczyc finansowo to serdecznie zapraszam . Do osob ktore zdeklarowaly sie wczesniej pozwole sobie od razu na priv. Dzieki !
                            • bergamotka77 Re: Paczka 04.12.13, 08:37
                              Sandro albo Gosiu napiszcie mi pls swoj adres na poczte gazetowa.
                              Czy przydadza sie chlopcu adidasy (jaki ma rozmiar)? Spodnie dresowe, dzinsy, sweter, kurtka ciepla na zime? Ile ma wzrostu?
                              Dziewczyny - mam troche ubran niektore prawie nie uzywane, czarne kozaki na obcasie 39, niebieskie kalosze w kwiatki. Reflektujecie? Podeslalabym wam tez troche slodkosci na swieta czy co tam potrzebujecie. Mam tez damska czerwona kurtke narciarska roz. L - przyda sie komus?
                              • gosi78136 Re: Paczka 04.12.13, 10:09
                                Witam ,moi chłopcy mają rozmiar filip 132 ale on kurtkę ma ciepłą ,buty też dostał ,jedynie Kacper kurtki takiej ciepłej zimowej nie ma ,był mały ale teraz idzie w górę ,on ma rozmiar 146-7 .a buta 36 .napiszę na poczte gazetową
                                • bergamotka77 Re: Paczka 04.12.13, 11:05
                                  Świetnie, bo mialabym rzeczy dla Kacpra wlaśnie - kurtkę cieplą i inne, w tym buty używane ale nie zniszczone, markowe. Do końca tygodnia nadam paczkę.
                                  • gosi78136 Re: Paczka 05.12.13, 10:58
                                    chciałam bardzo podziękować myfmyf oraz panią które wraz z nią wyraziły chęć pomocy w zorganizowaniu dla nas paczki żywnościowej ,jestem ogromnie wdzięczna ,bo niestety dziś była u mnie pani z ops ,pisałam podanie o zasiłek celowy na zakup żywnośći na święta ,i niestety nikt u nas celówek nie dostanie ,bo gmina nie ma pieniędzy nawet na wypłaty dla pracowników ops ,,mało tego prawdopodobnie nie dostaniemy też w tym miesiącu stypendium ,bo tu też burmistrz miał dołożyć swoją część ,ale pieniędzy nie ma .Wszystko wygląda na to że nie będzie różowo .dlatego jeszcze raz bardzo ,bardzo dziękuje .
                                      • gd_3334 Re: Paczka 05.12.13, 11:39
                                        Gosieńko moja paczka pójdzie ok 15- stego, czyli tuz przed świętami, jakbyś coś szczególnie potrzebowała to napisz na priv
                                          • gosi78136 Re: Paczka 06.12.13, 18:11
                                            Kochane moje panie ,na razie chcę tylko poinformować że myfmyf zrobiła zakupy już do mnie dotarły ,i że panią wszystkim które mają w tych zakupach swój udział ,chciałabym strasznie mocno ,podziękować ,a jeszcze nie zdążyłam wszystkiego zobaczyć ,tylko na razie chciałam napisać że są ,że jest ich bardzo bardzo dużo , że popłakałam się i zaraz do was wrócę ,niech się po prostu nacieszymy .
                                            • gosi78136 Re: Paczka 06.12.13, 22:39
                                              no mogę już spokojnie napisać ,co już mamy ,więc ,proszki do prania ,szampony,czyśćiki,mydełka ,kosmetyki do mycia i ciała ,żywność oleje ,konserwy ,mięsne ,rybne ,i paszteciki ,przeciery pomidorowe ,groszki ,kukurydzę ,mąke cukier , ryż ,makarony ,zupki w proszku ,słodycze ,płatki śniadaniowe ,kasze i też kaszkę manne ,sosy pomidorowe ,przyprawy do ciast i obiadowe ,jeszcze ubrania ,dla Oli śliczną sukienkę i inne ,jestem bardzo szczęśliwa ,wiem że nie da się wszystkiego do świąt odłożyć ,bo płatki śniadaniowe czy nutelle ,czy konserwy ,dzieci zdążą spożytkować ,ale większość odłożę ,jeszcze raz bardzo bardzo dziękuje ,ja i dzieci .
                                              • gosi78136 Re: Paczka od tara13 13.12.13, 15:01
                                                przyszła paczka od tara13 bardzo dziękuje kosmetyki ukryłam głęboko ,pod choinką jeszcze bardziej ucieszy ,bluzeczki szczuplutkie ,przydadzą się na praktyki ASI bo jedzie na cały miesiąc ,kredki dla maluchów a właśnie już musiałabym uzupełnić piórniki .słodycze też ukryte na święta ,bardzo dziękujemy za kartkę z życzeniami I jeszcze raz bardzo ,bardzo ,dziękujemy Gosia i dzieci
                                                • gd_3334 Re: Paczka od tara13 16.12.13, 16:43
                                                  Gosiu muszę "dociążyć" paczkę do 30kg, może przyda się Tobie nowy obrus albo pościel, albo może napisz mi czego brakuje Wam jeszcze na święta, ale jak Cię znam to pewnie nie powiesz wink
                                                  • gosi78136 Re: gd-3334 16.12.13, 17:42
                                                    witam ,obrus pewnie przyda się ale nie koniecznie nowy u nas dzisiaj wydawali w ops paczki żywnościowe za miast zasiłku celowego bo mają pustą kase to paczki z PCK były tam płatki kukurydziane , dżem ,konserwy mięsne ,ryż to już na styczeń będzie .A ja za godzinę muszę ruszać do szpitala ,tylko czekam na tel od dyspozytorki ,gdzie bliżej chirurg ,bo rurka zatkała się i nerka rośnie ,a dziewczyny krzyczą że po oknach skakałam i teraz mam ,a przecież one by to niby same zrobiły ,tylko że też wracają póżno ze szkoły i nie mogę wszystkim ich obarczać też mam ręce ,a nerka mi się zatyka bo jakieś wapno się tam gromadzi ,Przynajmniej wymienią i już będzie spokój na święta .Pewnie rano będę już w domu .
                                                  • penelopa40 Re: ciasta 16.12.13, 22:31
                                                    mam nadzieję że Gosia szczęsliwie wróci do domu z nowym kranikiem czy inna rurką, trzymam kciuki!
                                                    jak obiecałam wysłałam Sfinansowanie ciast światecznych w kwocie 40zł, wysyłanie maki i bakalii wg mnie bezsensowne, zresztą ja nie mam siły do tego ... przykazałam też Gosi kupić drobiazg dla siebie i tylko dla niej!
                                                    pozdrowienia penelopa
                                                  • gd_3334 Re: ciasta 17.12.13, 08:47
                                                    Gosiu daj znać jak wrócisz ze szpitala. Ja mam zamówionego kuriera na środe więc myślę że do piątku paczka będzie u Ciebie. Pozdrawiam
                                                  • gosi78136 Re: ciasta 17.12.13, 21:40
                                                    mama jutro będzie ,z Nowej Soli pojechała do Legnicy bo coś tam żle zrobili .dziś przyszła paczka od Pani Ani ale zostawiłam ją do powrotu mamy bo to może z akcji gwiazdka dla dzieci ,mama będzie lepiej wiedziała .U nas smutno ,w piątek zmarła mama naszego kolegi ,a dziś znów mama koleżanki z Asi klasy ,znamy się z jednej ulicy ,. bardzo im współczujemy .
                                                  • gosi78136 Re: ciasta 18.12.13, 10:52
                                                    Witam serdecznie ,ja już od samego rana w domu ,a wypis będzie dopiero w poniedziałek ,na lekarza w drzwiach polowałam ,a że w nocy nic się nie działo to mnie puścili bez wypisu .wszystko już dobrze troszkę siniaków doszło bo nie mógł trafić do nerki taki młodziutki lekarz robił to pierwszy raz .Ważne że mam już spokój na święta choć troszkę niepokoi mnie to że przyszył mi to nicią a nie jak do tej pory miałam taką żyłką ,no zobaczymy może lepiej .Cieszę się że jestem w domu .Sandra pisała że przyszła paczka od P.Ani ,zgadza się to paczka od lawendowa ,bardzo dziękujemy polarki są dla Oli Filipa i Kacpra spiralkę dostanie Sandra ,Asia i klaudia błyszczyki i wszystkie trzy kolczyki ,bardzo się ucieszą ale dostaną dopiero pod choinkę .bardzo dziękujemy za słodycze i żywność wszystko bardzo się przyda będzie nas osiem osób z bratem więc gromadka spora do wykarmienia ,ale dzięki waszej pomocy dam rade ,Chciałam podziękować zielonejkartce za pomoc w opłaceniu przewozu Rysia na święta .Zielonakartka ,deklarowała pomoc w kwocie 200zł a przesłała 250 zł ,na wypadek gdyby kierowca chciał więcej . Muszę się przyznać że byłam zmuszona z tego pożyczyć sobie dziś na recepte 36 zł ale jutro z rodzinnego oddaję bo wypisał mi lekarz NIFUROKSAZYD 200 Amotaks .i osłone musiałam to wykupić to ważne żeby nie wdało się zakażenie .ale oddam .Również chciałam podziękować Penelopie bardzo bardzo dziękuje . myfmyf , Oleńko dziękuje ,jak przyjdzie kurteczka dam ci znać .Bardzo jesteście kochane co ja bym zrobiła bez was ? ciężko odpowiedzieć nawet sobie samej na te pytanie bardzo byłoby ciężko .
                                                  • myfmyf Re: ciasta 18.12.13, 10:55
                                                    dobrze ze juz jestes ! I oszczedzaj sie Gosiu do swiat - dzieci i Rysiu potrzebuja Ciebie w swieta , a na brudne szyby przymkna oko .