puellae_2007 30.09.10, 19:01 Bardzo proszę o odpowiedź. Chodzi mi o zakup z działu dziecięcego. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bruy-ere Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 30.09.10, 19:06 Jutro będę w Arkadii, mogę zajrzeć do Zary. Odpowiedz Link Zgłoś
puellae_2007 Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 30.09.10, 19:33 Świetnie!! Byłabym wdzięczna, byłam u nas dzisiaj, ale nic z tych rzeczy nie ma www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11725/en/zara-sales/11095/10095/CHINO%2BTROUSERS Odpowiedz Link Zgłoś
puellae_2007 Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 30.09.10, 19:42 www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11725/en/zara-sales/11098/11504/CHECKED%2BSHIRT%2BEMBROIDERED%2BBACK www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11725/en/zara-sales/11099/12973/CAMOUFLAGE%2BTEE%2BSHIRT%2BWITH%2BNUMBER Powyższe 3 rzeczy z działu dla małych chłopców rozmiar 18-24 msc. Odpowiedz Link Zgłoś
bruy-ere Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 30.09.10, 19:53 OK. mam kupić? Odpowiedz Link Zgłoś
puellae_2007 Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 30.09.10, 22:20 Jeśli możesz i będą te rzeczy będę wdzięczna. Zaraz potem zrobię przelew. Prosiłabym tylko o zakup za gotówkę żebym w razie draki mogła zwrócić coś u mnie w sklepie. Ps. Spójrz na materiał tych spodni-wyglądaja jak gdyby gruby len, u nas są identyczne ale z zupełnie innego materiału-śliski i zimny-to nie takie Odpowiedz Link Zgłoś
bruy-ere Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 01.10.10, 07:43 OK, te ze zdjęcia to 100% bawełna, poszukam takich. Odpowiedz Link Zgłoś
pestka_23 Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 30.09.10, 22:52 Jeżeli mogłabym się dołączyć do prośby o zakup...to z chęcią poprosiłabym o to bolerko w rozmiarze 18-24 www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11725/en/zara-sales/11088/10997/RIBBED%2BBOLERO%2BJACKET Odpowiedz Link Zgłoś
bruy-ere Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 01.10.10, 07:45 Jak będzie, to kupię też bolerko. Na zakupy wybieram się przed 10-ą, dam znać, czy kupiłam ok. 14.30. Odpowiedz Link Zgłoś
pestka_23 Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 01.10.10, 10:04 Dzięki serdeczne Odpowiedz Link Zgłoś
bruy-ere Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 01.10.10, 14:12 Puellae, niestety nie było żadnej z tych 3 rzeczy, co jest co najmniej dziwne, bo rodzajów ubrań dla chłopców w tej rozmiarówce było do groma, prawie tyle co dziewczęcych. Może ta kolekcja jeszcze nie weszła? Pestka, kupiłam bolerko jakie chciałaś, faktycznie ładne, szczegóły wyślę Ci na maila gazetowego. Odpowiedz Link Zgłoś
puellae_2007 Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 01.10.10, 16:49 Hm.....możliwe. U nas jest mocno "wybrakowany" towar więc ciężko mi ocenić, ale widzę - w porównaniu z Krakowem-bo tam bywam najczęściej, że jest o wiele mniej i czasami zupełnie coś innego niż tam. A powiedz mi widziałaś tam coś ciekawego dla chłopca w rozmiarówce 18-24 msc? Głównie chodzi mi o jakies spodnie na podszewce, swetry i bluzki z długim rękawem?Ewentualnie kurtka zimowa jakaś fajna rzuciła ci się w oczy? Odpowiedz Link Zgłoś
bruy-ere Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 01.10.10, 21:16 Dużo było ciekawych rzeczy, ale dokładnie się nie przyglądalam, bo byłam zafiksowana na szukaniu tych wyznaczonych. Na pewno było sporo dżinsów, była kurtka zimowa czarno-niebieska, której nie widzę na stronie. Był ogólnie dużo większy wybór niż na stronie i na pewno widziałam to: www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11725/en/zara-sales/11095/14095/NEEDLECORD%2BDUNGAREES%2BWITH%2BCHECK%2BINNER www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11725/en/zara-sales/11096/10494 www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11725/en/zara-sales/11097/14890/JERSEY%2BWITH%2BAPPLIQUE%2BON%2BSHOULDERS www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11725/en/zara-sales/11097/14484/DIAMOND%2BPATTERN%2BJACKET www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11725/en/zara-sales/11097/10353/HOODED%2BJACKET%2BWITH%2BPATCH www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11725/en/zara-sales/11098/15264/MAO%2BCOLLAR%2BSHIRT%2BWITH%2BELBOW%2BPATCHES www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11725/en/zara-sales/11098/11496/PLAIN%2BSHIRT www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11725/en/zara-sales/11100/109538/VELOUR%2BSTRIPED%2BJACKET www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11725/en/zara-sales/11101/12312/BABY%2BLUMBERJACK%2BCHECK%2BBASKETBALL%2BBOOT Jakbym miała zadanie "zapamiętać", to zapamiętałabym zdecydowanie więcej, ale tak jak pisałam skupiłam się na szukaniu Odpowiedz Link Zgłoś
pestka_23 Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 01.10.10, 22:32 bruy-ere napisała: > Pestka, > kupiłam bolerko jakie chciałaś, faktycznie ładne, szczegóły wyślę Ci na maila g > azetowego. Wielkie dzięki!!! U nas w trzech salonach firmowych po bolerkach tylko wspomnienie Cena z kosmosu i miałam zamiar czekać do wyprzedaży, ale niestety popyt na nie zniweczył moje nadzieje Kupiłam ostatnie w mieście spodenki do kompletu za równie chorą kwotę i mam piękny komplecik Nie sądziłam, że tyle osób się skusi na ubranka w tych cenach.. Odpowiedz Link Zgłoś
puellae_2007 Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 02.10.10, 23:36 Dzięki wielkie tak czy owak Kilku rzeczy które zalinkowałaś u nas nie widziałam, ale specjalnie jakoś nic nie rzuciło mi się w oczy,może z biegiem dokładania kolejnych ubrań na stronę internetową coś wypatrzę Odpowiedz Link Zgłoś
bruy-ere Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 20.10.10, 16:01 Puellae, byłam dziś w Zara, pojawiły się te spodnie: www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11725/en/zara-sales/11095/10095/CHINO%2BTROUSERS Odpowiedz Link Zgłoś
puellae_2007 Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 20.10.10, 20:54 FAJNIEEEEEEEEEEE I jak wyglądają na żywo? Faktycznie tak jakby gruby len? Nie będziesz tam jeszcze w najbliższym czasie?U nas nie ma niestety... Odpowiedz Link Zgłoś
bruy-ere Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 20.10.10, 21:36 Na żywo bardzo ładne. Sprawdziłam metkę - 100% bawełna. Czy wyglądają jak gruby len - hmm, pod tym kątem nie przyglądałam się, ale mogę to zrobić. Mogę być w Zara w poniedziałek lub wtorek, bo będę w okolicy. Odpowiedz Link Zgłoś
puellae_2007 Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 21.10.10, 08:04 A są grubsze czy takie całkiem cienkie? W takim razie dałabym Ci znać jutro-sama będę blisko Zary jeszcze więc spojrzę czy coś nei doszło, gdyby jednak nie to poprosiłabym Cię o zakup A widziałas może jeszcze jakies fajne spodnie albo swetry w tym rozmiarze? W ogóle miło, że pamietałaś Odpowiedz Link Zgłoś
bruy-ere Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 21.10.10, 12:23 Ja do Zary i tak często zaglądam, jak tylko jestem w pobliżu nie mogę się oprzeć (magnes tam jakiś mają czy co?) Spodnie były nie z tych bardzo cienkich, ocieplane bawełną też chyba nie były, czyli raczej średniej grubości. Dobra, to daj znać, ja będę w okolicach Zary w przyszłym tygodniu, być może nawet w Złotych Tarasach (nie wiem, czy tam mają taki sam czy trochę inny asortyment jak w Arkadii). Odpowiedz Link Zgłoś
puellae_2007 Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 21.10.10, 13:01 Tez tak myślę, że magnes maja Ja kiedyś byłam częściej, ale odkąd się przeprowadziliśmy nie jest mi tam "po drodze", chociaz i tak zaglądam dość często Dam znac jutro ci jak Odpowiedz Link Zgłoś
puellae_2007 Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 22.10.10, 17:19 Byłam i niestety....nic nie ma u nas Także jeśli będziesz mogła to będę wdzięczna za zakup. Najlepsze jest to, że znalazłam u nas też świetne sztruksy i fajny t-shirt , ale rozmiarów już nie było Nie ma w katalogu żebym mogła ci pokazać Odpowiedz Link Zgłoś
bruy-ere Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 22.10.10, 20:48 OK, a jak będą te pozostałe rzeczy, to też chcesz? Koszula w kratkę i bluza z numerkiem (kolor zielony)? Ciekawe, że spodnie i koszula zniknęły z katalogu i nie ma ich pod podanymi przez Ciebie linkami (a jeszcze parę dni temu były). > Najlepsze jest to, że znalazłam u nas też świetne sztruksy i fajny t-shirt , al > e rozmiarów już nie było Nie ma w katalogu żebym mogła ci pokazać To może zrób fotki telefonem? Odpowiedz Link Zgłoś
puellae_2007 Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 22.10.10, 21:22 No bardzo ciekawe....;/Ale widocznie usuwają "stare" i wkładają "nowe "rzeczy. Koszulę udało mi sie kupić u nas , a bluzkę wziełam bez numerku w innym kolorze, także dzięki. Gdyby jednak były sztruksy jasne- beżowe z częścią "napki" przy rozporku 18-24 msc i bluzka brązowa tak jakby "wywrócona na lewo" u chłopców , zapinana na 3 guziki rozmiar 2-3 latka to chętnie Odpowiedz Link Zgłoś
puellae_2007 Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 26.10.10, 19:07 hej hejtak nieśmiało się przypominam Odpowiedz Link Zgłoś
bruy-ere Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 28.10.10, 08:15 witam, witam dawno to nie zaglądałam, a do Zary wpadnę jutro Odpowiedz Link Zgłoś
puellae_2007 Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 28.10.10, 08:40 ufff, juz myslalam, ze zniknęłaś W takim razie czekam na wiadomość ps. GG nie masz przypadkiem żeby latwiej było Cię lokalizowac? Odpowiedz Link Zgłoś
bruy-ere Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 28.10.10, 08:44 nie mam GG, ale mam Tlen jakby co Odpowiedz Link Zgłoś
bruy-ere Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 28.10.10, 10:04 i priva odbieram dość często (mail gazetowy) Odpowiedz Link Zgłoś
puellae_2007 Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 28.10.10, 10:25 To napisz mi tlen na gazetowy-w domu mam to lukne Odpowiedz Link Zgłoś
puellae_2007 Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 28.10.10, 18:05 www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11725/en/zara-sales/11097/12217/FLEECE-LINED%2BJACKET szukam jeszcze tego sweterka Odpowiedz Link Zgłoś
bruy-ere Re: ZARA-czy ktoś wybiera się na zakupy?? 28.10.10, 18:50 sweterek 18-24? wysłałam Ci maila z namiarami na mnie Odpowiedz Link Zgłoś