Gość: gzyta
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.11.05, 21:51
w zwiazku z podniesieniem cen pakietow sms ( cena sms wzrasta z 1 grosza do 6
groszy) przez Orange i Pop nawoluje sie wszystkich uzytkownikow telefonow o
wylaczenie swoich aparatow 24.XI o godzinie 9. Nie damy sie wyrolowac! Nie
podnoscie cen!
Tego operatorzy boja sie najbardziej- wylaczenie telefonow, niewysylanie smso
i niedzwonienie przez duza ilosc osob spowoduje wielkie straty w Orange. Moze
ktos pojdzie po rozum do glowy i nie bedzie podwyzszal raz obnizonych cen!!!
Przylaczcie sie!!!