440 wyników w czasie 70 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Do flisa3

Ja miałam IUI w szpitalu i byłam na pobycie dziennym, a dokładnie to trwało to ok 2 godzin (wszystko-wypełnianie papierków, przygotowanie i podanie nasienia), więc nie wiem skąd te 3 dni?

Re: Do flisa3

flisa3 napisała: > Bo fundusz zdrowia nie chce zwracać im pieniędzy jeżeli pobyt w > szpitalu trwał poniżej trzech dni. Już to przerobiłam przy HSG. > Badanie trwało 10 minut, czułam się po nim dobrze i była wielka > afera gdy chciałam wyjść po dwóch dniach. Wyszłam na

Re: do flisa3

A mozesz cos więcej powiedzieć o swoich problemach z tarczycą? Ja miałam długo nadczynność i innej przyczyny niepłodnosci w dodatku wtórnej bo jako 22 latka bez problemu zaszłam i urodziłam , u mnie nie znależli. Cykle regularne, kilka było badanych zawsze niby owulacyjne, tarczyca ostatecznie wy

Re: Sytuacja w Egipcie

Gdzie lecisz Flisa3 dokładnie?? do jakiego hotelu??

Re: Szczecin-invitro NFZ 2013

flisa3 ruda z metra cięta 36 latka,szczecinianka:)

Re: Monkask

flisa3 ja też nie leżałam na sali,tylko z 20 minut tam gdzie transferowali,widocznie co lekarz albo wolne miejsce to inaczej

Re: Skra z nowym trenerem, Włodar gra o swoje gło

No to dzisiaj poleci głowa Flisa bo Włodar przegra gładko z 3-0 !!!!!!!!!!

Re: Szczecin-vitro NFZ 2013/2014

flisa3 nie mówił..tu nie ma reguły ...czasu.... to jest czekanie na niemożliwe....

Re: Szczecin-vitro NFZ 2013/2014

Flisa wszystkiego najlepszego !!! -- 3 lata starań, 10.2013r. nieudane IVF 2014 - nowy rok, nowe nadzieje

Re: Szczecin-In Vitro NFZ 2013/2014 cdn...

Monruper dziękuję za propozycje, ale chyba jednak wypadne ze spotkania tym razem. Ale o fotke Flisy proszę (Flisa wiesz, że Cię uwielbiam) Na 30.09 umówiłam się na usg. Powinno być już <3 tak się boję Meliska jajeczka leniwe, ale napewno zbierają siłę na kulminacje

Re: Szczecin-In Vitro NFZ 2013/2014 cdn...

Flisa jak uczulona jestem to dostalam nowość progesteron w zastrzykach jeden zastrzyk dziennie.. Ja teraz mialam ovitrall x2 na dojrzale bo za pierwszym razem 7mialam a dojrzałych tylko 4 a teraz jak pieknie z 14 aż 10. Dzwonili z lab transfer w pon o 8.15 nadal 6 jest ale 3 są dobrze rokujące

Żużlowe wieści (początek wątku)

:54) Flis zdobył 16 pkt (3,3,3,3,2,2), Aszenberg 4 (1,1,2,0,0). W spotkaniu Nassjo - Lejonen (50:45): Paluch 12 (3,2,3,2,2), Staszewski 13 (3,2,2,3,3).

Re: Kraków, dzielnice i okolice VIII

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/kr%C3%B3lewski-flis-wis%C5%82%C4%85-wyruszy%C5%82-spod-o%C5%9Bwi%C4%99cimia-przez-krak%C3%B3w-do-gda%C5%84ska/ar-AA1EkpWm KRÓLEWSKI FLIS NAD WISŁĄ -www.msn.com.pl - 07.05.2025

Re: Kto do Łeby?

flisa3 napisała: > Nie rezygnuj. Zobacz tu: www.twojapogoda.pl/16dni.htm jestem na bieżąco:)

1 2 3 4 5 6