2 959 wyników w czasie 157 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

GTC

własnie przeczytałem, że 5ta firma planuje w najbliższej przyszłości inwestycje w Polsce i za granica na kwote 700 mln zł...

Re: GTC

No niestety ale okazuje się, że jednak większość kasy pójdzie na projekty w Warszawie. www.money.pl/gieldy/wiadomosci/20040802/71832/ Ale ja po cichu liczę na inwestycję GTC (biurową) we Wrocławiu. Miało

GTC

Stawiam na zwycięstwo GTC, a Wy?

Re: GTC

70% GTC 30% Echo Investment ------------------------------ pluto10

GTC (początek wątku)

cholerka, kto kupowal po 25-26 i do dzisiaj przytrzymal?? a ja sie trzymalem swojej strategii zeby ugrac 5% i dalej w obrot... bueee

GTC

Jaki był w końcu wyrok sądu bo MT znowu ściemnia www.mt.gov.pl/article/aktualnosci/article.php/id_item_tree/fe065701f2be641281188b13b6

Re: GTC

Jaki jest wyrok? GTC wygrało z ministrem Polaczkiem. Koncesja dla GTC jest ważna!!! miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,4545606.html coś mi mówi, że tej trasy szybko nie będzie

GTC

w końcu na zakupy nie trzeba będzie jeździć do Katowic czy Łodzi, co w tej chwili jest często praktykowane. Oby tylko miasto dopilnowało właściwego wyglądu centrum no i odpowiednich rozwiązań komunikacyjnych i wszyscy będziemy zadowoleni. Pozdrawiam -- life by joe

Re: GTC

a ja bym wolał żeby miasto nie przeszkadzało firmie GTC, czego wszystkim życzę na ten nowy rok HEJ.

GTC (początek wątku)

GTC-DARAT - oszuści i kombinatorzy. Jak ktoś chce kupić tandetę na Wielickiej to szybko póki się nie zawali.

Re: GTC

Tu wklejam link na temat GTC; gospodarka.gazeta.pl/gielda/1,49583,4381450.html

Re: GTC - do Prenditore

> Nie znam się na metodach wyceny spółek i dlatego pytanie czy > ten rodzaj zysku się nie liczy? Każda wycena jest w pewnym sensie subiektywna, ale jednorazowe zyski raczej powinno się odjąć od "C" niż uzględnić w "Z". Takie jednorazowe zyski nie mają bezpośredniego przełożenia (jeśli

Re: GTC

www2.gazeta.pl/dom/1,22106,1757375.html

Re: gtc

ta wizualka w gazecie jest nowa i dobra. on będzie miał 11 pięter. byłą podobna stara kiedyś z 9 piętrami... :)

Re: Nowy biurowiec przy hotelu Wrocław

Bo to chyba stara wizualka jest z tego zarzuconego projektu. Jesli spojrzysz tutaj to naliczysz 9 pieter: www.gtc.com.pl/?nodeid=124&lang=PL

ekspansja GTC

Ekspansja GTC Globe Trade Centre zamierza podwoić do końca 2007 roku powierzchnię posiadanych nieruchomości komercyjnych z obecnych 223 tys. mkw. do 560 tys. mkw. – ogłosili przedstawiciele spółki. Rozwój firmy ma się opierać przede wszystkim na intensywnej ekspansji na rynkach Europy

1 2 3 4 5 6