itsok 20.10.06, 10:30 cholerka, kto kupowal po 25-26 i do dzisiaj przytrzymal?? a ja sie trzymalem swojej strategii zeby ugrac 5% i dalej w obrot... bueee Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj