20.10.06, 10:30
cholerka, kto kupowal po 25-26 i do dzisiaj przytrzymal??
a ja sie trzymalem swojej strategii zeby ugrac 5% i dalej w obrot... bueee
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka