papirus22
03.10.07, 19:06
To jest wątek z myślą o ostatnich wydarzeniach dotycząych Polskich
autostrad. Wszak A2 ma być budowana przez prywatnych inwestorów
zarówno odcinek Nowy Tomyśl Świecko jak i Stryków-Konoptopa.
Oczywiście myślę tu też o A1 Nowe Marzy-Toruń oraz Toruń Stryków.