21 wyników w czasie 79 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

karla007

karla, napisalam Ci o moim lusterku na wrzesniowkach, jeszcze raz wklejam link: www.toysrus.com/product/index.jsp? productId=2402035 Goraco polecam! -- Eva (04-09-2007)

Re: fotelik samochodowy z przodu?

karla007 napisała: > no wlasnie - czy jest taka mozliwosc tu w Stanach? zalezy od stanu, ale nawet tam gdzie nie ma regulacji w tym zakresie jest to bezdennie glupie i nieodpowiedzialne padlo pytanie o auta tylko z jednym rzedem siedzen: otoz w takich wypadkach dziecko moze

Re: i tu:

no właśnie : udajesz i to męczy. ile jeszcze masz zamiar?? 10, 15 czy 20 lat. rzuć te maski i postaw pijakowi twarde warunki. karlo bbcd 007. myslałas o al-anonie???

Re: Wincenty

karla007 napisała: >niedouczonych > Amerykanow bede po prostu uswiadamiac:-) co za ignorancja -- -----------\\- -//------- You have to stand for what you believe. ---------( @ @ )------- Even if you stand alone. --o00o

Re: Wincenty

karla007 napisała: > a niedouczonych > Amerykanow bede po prostu uswiadamiac:-) No jasne, a niedouczonych Polakow trzeba uswiadamiac, ze wloskie imie Vincenzo wymawia sie Winczenco... Skad Amerykanie maja znac wymowe polskich imion? -- “Pojąłem, że każdy świat ma

Re: Malowanie

nigdy nie wklejalam zdjec wiec nie wiem czy sie uda... <script type="text/javascript" src="fotoforum.gazeta.pl/zajawka.xjs? id=1210443742&a=karla007&tag=&showTitle=1&count=3&defaultStyles=1"> </script>

Re: Zyjac zagranica - koniecznie imie miedzynarod

karla007 napisała: > tak, mozna - moje córa jest w papierach amerykanskich przez V i C a w polskich > przez W i K... To zdecydowanie niezgodne z prawem. -- O książkach

Re: Zyjac zagranica - koniecznie imie miedzynarod

karla007 napisała: > ??? > znam niejedna osobe, ktora tak zrobila, to jest normalna procedura przy rejestr > acji w USC, chcesz polska/zagraniczna wersje - masz > potem nikt nie bedzie sobie lamal jezyka niepotrzebnie albo pisal z bledem To nie jest normalna procedura

Re: noworodek i pies

karla007 napisała: > On jest generalnie bardzo zazdrosny, zawsze chce sie > wcisnac w srodek, i szczeka jak widzi, ze na przyklad siedze za > blisko meza:-) Juz samo to jest bardzo niepokojace! a pies ma dopiero rok! Proponuje pokazac mu gdzie jest jego miejsce zanim w domu

Re: 3D/4D USG

karla007 napisała: > naprawde w Polsce robi sie wiecej rutynowych badan? jakich na przyklad, ktorych > > tutaj nie robia? mialam na mysli USG, tutaj robi sie standardowo jedno czy dwa a gdy bylam w ciazy pamietam ze dziewczyny z forum w Polsce mialy chyba co miesiac

Re: "Oto obraz Ameryki widziany oczyma rodaków."

karla007 napisała: > pracowalam kiedys w sklepie z mapami i przewodnikami - ludzie czesto > kupowali przewodnik, jechali na wakacje a po tygodniu ksiazki > zwracali - aha, i nie byli to Polacy bynajmniej... to nie to samo, w koncu na pupe tych map nie zakladali

Re: hmmm...

karla007 napisała: > etycznie jak najbardziej to samo... > od czego sa biblioteki w takim razie? osobiscie z zasobow bibliotecznych korzystam bardzo rzadko, zazwyczaj na bestsellery trzeba czekac w kolejce wiec wole sobie kupic wlasne ksiazki, i po przeczytaniou zatrzymac

Re: imiona po raz kolejny

karla007 napisała: > > Pola, Lena i Nela - jak myslicie, czy kazde z nich bedzie tu wymawiane OK? > czy na przyklad Lena stanie sie tu Lina? Lena bedzie Lina, bo mam kolezanke Lene, ktora chyba wszyscy oprocz mnie nazywaja Lina... Nela, nie wiem wydaje mi sie ze tez jest

Re: jestem baaardzo zla:-(

karla007 napisała: > Poza tym moglabym przy okazji zobaczyc czy na przyklad w kazdej > dwojce rzeczywiscie sa oba lozka zajete itp itd. > jesli szpital ma dobra renome to na pewno sporo kobiet tam rodzi i raczej nikle szanse, ze nie bedzie drugiej pacjentki w pokoju

Re: jestem baaardzo zla:-(

karla007 napisała: > W St. Barnabas w Livingston ma naprawde niezla opinie, moja corka byla tam operowana i bylam zadowolona > Jestem zla, bo skoro nie pozwola mi zobaczyc wczesniej pokoi to nie wiem czy te > dwojki sa az takie zle, ze trzeba brac jedynke wez jedynke