KEES
Czy ktoś z Was zna tą firmę - koleżanka chce kupić wózek i prosiła żeby tu rzucić hasło o opinie:))))Liczymy na Was:)))))))))
Nikt nie zna:((((((((((((.....
caesar_pl napisał: > . Jaki to imperializm? Imperializm to wprowadzanie Demokracji przez Jankesa. Jan Kees czyli po holendersku "Jan Ser" (bardziej prawidlowo i wspolczesnie powinno byc Jan Kaas), to "ksywa" pierwszych europejskich mieszkancow "Nowej Holandii", obecnego stanu Nowy
Ja lubię holenderski hymn. Wilhelm z Nassau Jam Wilhelm z Nassau z niemieckiej krwi; wierny Ojczyźnie pozostanę do śmierci. Jam Książę Orański, wolny i nieulękniony. Królowi Hiszpanii zawsze oddawałem cześć. Holenderska rodzina królewska ma wielu krewnych w Niemczech, odwiedzają sie prywatnie i ofi
Czy ktoś z Was może podzielić sie opinią na temat tego nosidełka: www.allegro.pl/item182477757_nosidlo_nosidelko_turystyczne_wysylka_gratis.html Pozdrawiam
donkaczka napisała: >szczerze? koszmarek, zainteresuj sie chustami, wygodniejsze, zdrowsze i >bardziej >uniwersalne >panowie tez nosza w chustach :) >jest forum chustowe, poszukaj >a jest na allegro takie smieszne nosidlo z kolkami, to dopiero odlot :)) Szukam czego
Ktos sie skusił ?:) co myślicie ? Bardzo podoba mi się (wizualnie ) wersja kolorowa ale nie ma jeszcze nigdzie recenzji.
Widziałam właśnie i czekam na tą recenzję ;-) wcześniejsze wersje yoyo były za ok 1400 najtaniej, a aktualna cena już zupełnie powalająca ;-) :) Dobrze wiedzieć od osoby, która miała yoyo, że wózek nie jest warty tych pieniędzy
allegro.pl/item253886435_wozek_dla_blizniat_marki_kees_waga_14_5_kg_.html mam nadzieję że i mi się on sprawdzi :)
A ile te duolifty - gondolki kosztują? Rozumiem, że to takie miękkie gondolki? Wszystko na Allegro? Który kolorek wybrałaś? I czy można dokupić np. osłonke na nóżki na chłodniejsze dni? Ja to kurcze jestem przesądna i boję się już kupić. Termin wg OM mam na 11.04.2008.
Stan idealny .Kupiony w maju tego roku .Gwarancja !!! U nas okazał się niepotrzebny i tak zawsze we dwoje na spacery chodzimy ale dla mamy samej z dziećmi jest idealny!!! Super się prowadzi i jest wygodny dla dzieci .Kolekcja 2011n cena 800 zł Kontakt filla@op.pl
Sprzedam wózek kees tandem, stan bardzo dobry - zwykłe ślady użytkowania (pół roku zamiennie z pojedynczym wózkiem). Kolor czarny, z oryginalną gondolą. Kontakt pod mailem:nemezis77@wp.pl -- https://www.suwaczki.com/tickers/zpbnvcqgz9x9smw7.png https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0aqqq88e47
Witam, Proszę o opinie na temat tego modelu wózka. Szukam wózka dla dzieci "rok po roku", Kees wpadł mi w oko ale na żywo go nie widziałam. A może podpowiecie jakiś inny wózek tego typu w podobnym przedziale cenowym?
hej no własnie nie ma a widziłąm ten wozeczek wlasnie z siedzonkiem i 1 gondola i to z Quinny i nie na zadnych paskach a na adapterach ja nie wiem co to za adaptey były bo para juz sie pakowala do auta ale wozeczek i fajnie wygladał i napewno jest tanszy niz abc zoom
używał ktoś Was? jakie opinnie o tym wózku macie?
moze wklej jakiegos linka do tego wozka :) -- https://www.suwaczek.pl/ https://www.suwaczek.pl/cache/b7911682fe.png
zachęca mnie cena i w sumie łądny wygląd wózka, ale jaka jest jego funkcjonalność
Witam ja też chcę kupić ten wózek kees i jak jest opinia na temat tego wózka? -- maxblondi34