97 931 wyników w czasie 111 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

kilo i KILO

88kW i 120 KW Ergo K jest większe niż k 1,3 raza :-) Zawsze człowiek się czegoś dowie... jeep -- YCDSOYA

Re: kilo i KILO

ten kto wygłasza peany nad francuska motoryzacja tez ma raczej małe pojecie o samochodach.

Kilo...

Droga Agatko! Kilo w języku potocznym znaczy wprawdzie to samo, co kilogram, ale wolałbym, by wzbiła się pani na odrobinę wyższy poziom.

Kilo

Malyty (?) - tego niy znom . Poradzisz mi sam wiyncyj o tym slowie pedziec ? A terozki moly wic . Godajom se dwie sekretarki . - Zawsze mie rozsmiyszo wons od naszego szefa . - Mie tysz , bo tak kilo . Pyrsk !

Re: Kilo

Malyta = niezdarnou, niezgrabnou, Mauerblümchen. W Myslowicach na krancu przylatuje zajonc z zaglebia i jamruje, ej je jo juz na Slonsku, ja ale czemu tak dziczysz , no bo w sosnowcu bykow kastrujom , ej tys abo nie jest byk? ja ale niz sie oni kapnom to juz mosz po jajach.

kilo

marchewki jem w tydzien, przerabiam w roznych potrawach, a takze buraczki jadam chetnie ehm biegam w ehm miare regularnie, po najgorszym deszczu ze sniegiem itepe ma sie taka ladna cere, ze az -- It used to be that when you met someone, you needed to have sex as soon as possible, because by t

kilo (początek wątku)

kilo kaszy i kilo schabu (początek wątku)

+ śmietana+mąka+ dwie paczki warzyw na patelnię. Tyle zjedli dziś na obiad moi teściowie. Kto da więcej?

Re: kilo kaszy i kilo schabu

coś Ty! To dla nich normalne ilości

tylko 3 kilo .......az 3 kilo ... (początek wątku)

ciezka sprawa!), a dol zostawic, taki, jaki jest.Bylabym szczesliwa, gdyby udalo mi sie pozbyc tych 3 kilo, ktore siedza gdzies w udach i w tylku.Kto ma pomysl ?

Re: tylko 3 kilo .......az 3 kilo ...

Tu znajdziesz dużo więcej niż 20... ćwiczenia na wszystko :-)

pralka 6 kilo czy 8 kilo ????? (początek wątku)

chciałabym kupić pralkę i mam nadzieję,że pomożecie mi w wyborze... www.maximedia.pl/?c=pralki&p=bosch_wae_20460pl www.maximedia.pl/?

Re: pralka 6 kilo czy 8 kilo ?????

vario soft to taki bęben pokryty łezkami...podobno pierze delikatniej. www.bosch-hausgeraete.de/de/apps/popup/frame

kilo w tą, kilo w tamtą...:)

no więc ja dokonałam rzeczy niebywałej.. jakoś tak w połowie sierpnia postanowiłam zrzucić 3 kilogramy na wesele znajomych (7 wrzesień) - zrzuciłam.. ale poszłam za ciosem... do dziś dnia mam mniej 6 kilogramów... ostatnio nawet nabierałam 1-2 kilogramy bo przegięłam...:) ale już jest malin

Re: kilo w tą, kilo w tamtą...:)

no to gratuluje :) tylko sie nie zachucm tfuj, zachudz :) bo bedziesz musiala zaczac prenumerowac cosmo... ;)))

kilo kitu

dla frajerów

1 2 3 4 5 6