43 049 wyników w czasie 160 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

komora:-)

-- "...związek z mężczyzną ma być wzbogaceniem życia,a nie jedynym jego sensem".

też komora, ale w tym momencie akurat nie:)

-- "Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie jest tego zdania, ale ma nadzieję."

komory

Dzieci a nawet bywalcy kawiarni i wszyscy głodni i w komorach... Potworność! No regularna sodomia z gomorią!

Re: komory

mjot1 napisał: > Dzieci a nawet bywalcy kawiarni i wszyscy głodni i w komorach... > Potworność! No i wlasnie dlatego palenie papierosow we wszelkich miejscach publicznych oraz w mieszkaniach prywatnych przy dzieciach powinno byc absolutnie i bezwglednie zakazane. > No

komora (początek wątku)

co się dzieje zpako świrkiem szmyciem i jowiszem czy kiedyś zagrają dla ludzi w Radziejowie fajnie by było ich jeszcze ułyszeć czy ktoś też tak uważa

Re: komora

może dzięki naszym wypowiedziom skłonimy ich do działania kto jest za

KOMORA??? (początek wątku)

Czy ktoś wie czy jest szansa na to żeby oni zagrali choć jeden koncert w pierwszym składzie z Pakiem Domanem Jowiszem i Szmyciem

Re: KOMORA???

Nie ma :)

Komora prożniowa czy komora gazowa?

Jeżeli dobrze rozumiem, to nie jest to jednak komora próżniowa, jeżeli w środku są gazy trujące, a potem powietrze, czyli gaz. Zatem jest to komora gazowa.

Biblioteka Jagiellońska kupi nowoczesną komorę ... (początek wątku)

To wspaniała informacja, wszystko co wzbogaca Kraków, Polską naukę i kulturę jest wielkim dobrem - gratuluję

komory uzbrojenia

Ludzie którzy widzieli go na żywo mówią że ma dwie komory w kadłubie i dwie w skrzydłach

Re: ladne zdjecie z dolu

nie widze ich tych klap znaczy sie ale twierdzisz ze sa wiec przyjmuje ze sa jednoczesciowe te w centroplacie widac bardzo wyraznie na zdjeciu ktore linknalem.dlatego pytam czy komory uzbrojenia w gondolach silnikow sa zamykane jednoczesciowa klapa?

O komorach

@doomsday: jestes bezmozgowcem! Niemcy zamordowali okolo 6 mln POLSKICH obywateli, nie bawiac sie w segregacje wg narodowosci. W Oswiecimiu zginelo ok. 6 mln ofiar, duza ich czesc to byli tez Polacy. To sa fakty historyczne!

Re: O komorach

nie chcę się spierać, tylko prostuję, żeby tacy jak doomsday nie wykorzystali tego w dyskusji, nie użyli jako "argumentu" wspierającego negacjonizm.

komora solna (początek wątku)

CZY KTOŚ WIE GDZIE W LEGNICY ZNAJDUJE SIĘ KOMORA SOLNA?

Re: komora solna

mam takie przeczucie,że nigdzie.... najbliższa jest we Wrocławiu albo w Karpaczu. pozdrawiam -- tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10002;107/st/20040512/n/Szymonek/dt/5/k/a

komora hiperbaryczna (początek wątku)

czy ktoś stosował??? albo ma jakaś kompetentną wiedzę na ten temat??

Re: komora hiperbaryczna

Witam jesteśmy właścicielami pojedyńczej komory hiperbarycznej znajdującej się w centrum warszawy zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat hiperbarii tlenowej na naszej stronie internetowej www.atamed.com.pl

Komora hiperbaryczna (początek wątku)

DLACZEGO HIPERBARIA TLENOWA JEST TAK SKUTECZNA W LECZENIU BORELIOZY? Borrelia jako bakteria beztlenowa nie potrafi funkcjonować w środowisku tlenowym. Dlatego też wysokie stężenie tlenu w warunkach hiperbarii tlenowej jest dla niej zabójcze. Ponadto terapia w komorze hiperbarycznej

Re: Komora hiperbaryczna

sa stosowalam i stsuje caly czas co jakis czas. Komora to lek na cale zlo tego swiata. Aktywuje komorki macierzyste, nawet 6 krotnie, najlepiej sprawdzcie sobie strone jednej z hiperbarii, oni zawsze tam maja opis co i jak dziala i na co. Ja chodze w Sopocie, jest fajna cenowo i jak dla mnie

1 2 3 4 5 6