Ten POwinowaty koszernych przesadził jak ostatni bałwan. Za taką decyzją stoi wyłącznie chęć przemożna szkodzenia Polakom. Ten "POcan" jest już zmęczony swoją "posadą" i zaczyna słuchać porad "rebajów" hrrr..hrrr. A poważnie .. to są kpiny z ludzi w Polsce.Należałoby durniowi kupić willę na
z Komorowskiego chce Gomulke czy Gierka zrobic?
moglabym wiedziec jakie robiłas badania i usg czego(dotyczy to twojej wypowiedzi tutaj)? tak pytam z ciekawosci,bo lokując czasami tampon tez cos takiego czułam,ale tyle razy badal mnie gin cos by znalazł gdyby bylo cos nie tak,prawda?a moze macica jest tak zbudowana wewnatrz:)
mialam przebadany caly uklad moczowo-plciowy, bo podejrzewano mi jakies nieprawidlowosci. poniewaz wszystko wyszlo ok - wyniki na CD ogladalo dwoch lekarzy - zakladam, ze ten miekki guz musi byc czyms normalnym:)
..raczej powodujące wielki wstrząs brzucha i grad łez..:)
podnosząca na duchu raportami finansowymi spółki za ostatni kwartał; Cylindra – w charakterze (letko anarchizującym) wyrzucającej fachowo walizki, bagaż podręczny i wszystko to, co nie je na stałe przytwierdzone do podłogi samolota. Sza.raczek – w charakterze wykałaczki, co będzie
Ostatnio spotkałem Łotyszy. Przyjechali na working holiday (wszyscy chcą szukać pracy na stałe:). Jeden z nich (22 lata) jeszcze nie skończył studiów (na Łotwie - geodezja) a trzepie kasiurę jak cholera = $25 podstawowa stawka + płacą mu nadgodziny. Pracodawca już obiecał mu stałą pracę po
25$ na godzine to faktycznie dla newcomera niezle. Tego typu prace w Kanadzie wykonuja technolodzy po 2 letnich kursach na BCIT albo w Albercie NAIT, a i tak oni sa uznawani za elite bo te szkoly w porownaniu z CC maja duzo wyzszy poziom. Wiec taki gosciu z 5 latami szkoly wyzszej jest dla kanad
trip hop z Kielcóff fajne bardzo, troszke mumowate strona zepsołu www.letko.fan.pl/ strona spejsa www.myspace.com/wwwmyspacecomletko i to tyle ze mua -- Koń był
bez wdawania się w jakąkolwiek sztukę. ot, tak - przyjadą, wkropią LETKO 3:0, spacerkiem po zagłębiu :) -- czerwone półwytrawne
Sądząc po innych językach słowiańskich słowo miękki pochodzi od mięgki, czego ślad pewnie można znaleźć w miąższu. Słowo lekki pochodzi od legki, a jeśli tak, to czy pochodzi od leżenia? Myślę, że lekkość bardziej do lotu pasuje niż do leżenia, może więc lekki to letki (od lotu)? Miętki od
, poddający się uciskowi', z przyr. -*ъkъ nawarstwionym na starszą, niezachowaną psł. postać przym. †mękъ menk-ŭ-] 'nietwardy, miękki', pierwotnie zapewne 'zgnieciony, rozgnieciony, stłuczony', od pie. *menk- 'gnieść, rozgniatac, tłuc' . ... lekki to letki (od lotu
niech żry-je nam! -- To byłoby zbyt łatwe. A wręcz niemożliwe
Koleś ujarał się z kumplami na masakrę. Było mu mało imprezy więc poszedł > > do > > swojej panny. Wchodzi, całusy, coś tam gada - ogólnie standardzik. > > > > W pewnym momencie panna mówi, że musi się wykąpać i żeby usiadł, poczekał, > > ona zaraz będ
pffff niezłe ;PPP cześc tico ;) -- Mam tak samo jak Ty moje miasto, a w nim jak jestes ciekawy to wsadz nos do kawy :-) pomoc
przygłucha, i nie wiem właściwie czjego słucham. Kiecka pees, nie ma żadnych reguł, w tym chjiba cjorpus djelikti tjego ranienia jest. -- ropieje ranek nad polami ładowarek njokju przyjdą w ujebistym upale i zsuwając dotykowe ekrany zetną i pożeglują dalej !pieprzyć wojn