neochuan
19.05.04, 18:32
jeśli przynajmniej raz do roku, albo na 10 lat ktoś z Was się na niego
wpisze - ten wątek nie będzie zarchiwizowany!
a sami wiecie, że wątek zarchiwizowy jest praktycznie martwym wątkiem!
NIE ZABIJAJ TEGO WĄTKU!!! - wpisz się jak tylko będzie Mu groziło
zarchiwizowanie! on taki biedny...
prosi i apeluje: neochułan z dziś