Dodaj do ulubionych

nie zabijaj tego wątku!

19.05.04, 18:32
jeśli przynajmniej raz do roku, albo na 10 lat ktoś z Was się na niego
wpisze - ten wątek nie będzie zarchiwizowany!
a sami wiecie, że wątek zarchiwizowy jest praktycznie martwym wątkiem!
NIE ZABIJAJ TEGO WĄTKU!!! - wpisz się jak tylko będzie Mu groziło
zarchiwizowanie! on taki biedny...
prosi i apeluje: neochułan z dziś
Obserwuj wątek
    • szprota to ja raz na jutro 19.05.04, 18:33
      bo mnie nie będzie
      • neochuan Re: to ja raz na jutro 19.05.04, 18:34
        szprota napisała:

        > bo mnie nie będzie
        całkiem?
        czy duszkom??
        • szprota jutro całkiem 19.05.04, 18:37
          duszkiem jestem zawsze, tylko nie zawsze dobrym.
    • maginiak nie pożądaj żony tego wątku 20.05.04, 09:57
      rzadziej niż raz w roku, bo zarchiwizowana żona to nie jest najlepszy pomysł.
      • aard Pamiętaj, aby wątek odświeżony świecił! /ni! 16.11.04, 13:13

      • aard Nie w cudzeforumwłóż tego wątku /ni! 16.11.04, 13:14

    • aard Szanuj ojca tego wątku i MZtkę jego! 25.05.04, 11:23
      Bo to zacna para, chociaż - o ile mi wiadomo - nie buch!
    • lolik2 podłączam kroplóweczkę 16.11.04, 12:26
    • frau007 Już czas 04.03.05, 11:32
      Ufff! Chyba było blisko
    • prosty_banan Reanimacja 05.03.05, 12:08
      Taka lekka, sobotnia.
    • evonka Re: nie zabijaj tego wątku! 10.06.05, 17:50
      na górze róże
      na dole grabki
      nie ma jak wpis
      od fajnej babki!
    • aard letko dokarmiam 15.09.05, 12:42
      niech żry-je nam!
    • h8red nie ma sprawy 05.03.06, 11:31

    • nata82 wygrzebałam sobie wątek ze strony 7:) i wcale nie 15.07.06, 11:20
      jest taki stary. Hmmm
      • nata82 P.S. i sama się sobie dziwię, że 15.07.06, 11:24
        dupy (z tej samej strony) nie wywlekłam. Kurcze, źle ze mną
    • szprota Re: nie zabijaj tego wątku! 15.07.07, 21:30
      niewiele brakowało.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka