neona napisał(a): > branoc jeszcze nie noc nie tak blisko
i tym sposobem zostałam sama taki los
www.nczas.com/?a=show_article&id=903 za Najwyższym czasem
PO przegranej, sztandar wyprowadzic... -- Teraz dostepne dla kazdego: http://tinyurl.com/yzmdhpy Falsification Of The Atmospheric CO2 Greenhouse Effects Within The Frame Of Physics http://tinyurl.com/yjtl4n3 Nastepne zimy beda coraz ciezsze pon., 22-03-2010 Forum: Publicystyka Wątek: los SLD = los PZPR
Krokodyle wylewają łzy nad losem lewicy? Jeżeli wrogowie lewicy ganią ją tzn że jej sprawy idą w dobrym kierunku.Gorzej by było gdyby np Platforma chwaliła Grzesia tak jak pazia Kwacha Wojtusia O. -- W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką.W praktyce jest.(Miś Yogi)/Cash is fact
teraz Twoja kolej na cytowanie :P
drcarlos napisał: > teraz Twoja kolej na cytowanie :P ZAPOMNIAŁEM (wstydzę się tego )
Hej, Mam podobnego chłopa. Drażni go zagięta firanka, jeden paproszek na dywanie, który tylko przez lupę dostrzec można itp. Nasze dzieci za każdym razem jak wstają z tapczanu czy kanapy to muszą po sobie poprawić koc (koc chroni kanapę przed zniszczeniem ;)), a 2 letnia Kajka jak chodzi po s
Hehe Żabcia :-) tylko najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że ja naprawdę lubię porządek i zawsze uważałam, że umiem go pilnować ;-) Nie ma to jak wyjść za mąż za supermena :-) -- "Potrafię pisać i czytać, na luzie zabiorę cię na piknik. Zorganizuję wszystko, chcę być lubiany "
"Według "PB", sytuację może uratować rząd, zmniejszając opodatkowanie pracy i ograniczając biurokrację wynikającą z kodeksu pracy" Równie dobrym wyjściem może być dobrowolna eutanazja emerytów. A reszta "Los, los! Arbeit!" za 800 złotych miesięcznie.
"Ustalić na stale 4zl za euro i poprawi się los eksporterów" ustalic...gospodarka rynkowa jakos nie przepada za tego typu rodzaju sformulowaniami:) pzdr
Dorosly los: upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c9/Moose-Gustav.jpg Klepa z loszakiem (cielakiem
lowiec.ock.pl/los-Dateien/los-fot3.jpg a ja poproszę o mandarynki w śniegu
Mi, pokochałam kogos z kim jednak los nas rozdzielił, wiem ze nigdy juz nas nie połaczy...ale czuje sie b. winna wobec tej osoby. Prosze tylko o sprawdzenie czy w jego zyciu wszystko OK. Zwłaszcza czy porozumie sie ze swoją zona. Mam nadzieję ze zrobisz to dla mnie, tak b. mi na tym zależy
Witam serdecznie, niestety nie zawsze miłość dotyczy tej osoby, z którą można później żyć i być szczęśliwą. Ale poczuła Pani miłość choć przez chwilę, więc może mieć Pani pewność, że ona istnieje. To ważne odkrycie, bo daje niezwykłą wiarę i siłę. Skoro jednak on podjął decyzję, trzeba to usz
Oszałąmia mnie Twoja ignorancja - mama jest stomatologiem, biologiczny skurwysyn również, za to adopcyjny - pediatrą. teraz jarzysz? N.
Mógł. I zostawił. Pzdr., N.