Dodaj do ulubionych

Wybory 2010: SLD może poprzeć Olechowskiego. Bo...

22.03.10, 06:53
idiotyzm !!!
tylko B.KOMOROWSKI.
mlody lewicowo-liberalny elektorat jest raczej bliski
PO z wskazaniem na Pana Marszalka Komorowskiego.

ps.
Panie posel Palikot - masz Pan jakas robote
dla Napieralskiego ???

.
Obserwuj wątek
    • anna12-3 Wybory 2010: SLD może poprzeć Olechowskiego. Bo... 22.03.10, 07:05
      Gdyby Olechowsli wszedl do drugiej tury,to napewno wyborcy SLD-popra go w
      wyscigu prezydenckim.Kazdy jest lepszy od kandydata Platformy,bo inaczej
      bedziemy w Polsce mieli wladze jednopartyjna.Nie wyobrazam sobie buty i
      arogancji "wladcow"przy takim scenariuszu.Juz w tej chwili sluchajac
      Niesiolowskiego.Palikota,Nowaka,Nitrasa i innych,takich pewnych siebie,az
      chamskich.Niech Szmajdzinski dalej jezdzi po Polsce,niech przedstawia lewicowy
      punkt widzenia.Jest na lewice miejsce w naszym zzeranym bieda kraju.W
      czwartek-wieczorem glosami PO i PSL odrzucono mozliwosc dodatkow do
      najnizszych emerytur,ale to dla usluznych PO mediow nie jest
      wazne.Najwaznieszym wydarzeniem byl cyrk urzadzony przez PO.Poslowie Platformy
      i PSL-uznali,ze emerytom z 800-1000 swiadczeniem jest tak dobrze,ze juz nie
      potrzebuja zadnego wsparcia.ONI sie wyzywia,maja 13-tki,premie/vide
      Rosol/,sluzbowe auta,przerost zatrudnienia w urzedach rzadowych itp.IM nie
      moze zabraknac.Emeryci niech zdychaja.Trzeba im zafundowac eutanazje cicha,bez
      fajewerkow ustawowych,zamieciona pod dywan,bo czymze innym jest dla emeryta
      brak pieniedzy na leki?
      • ojciecrydzyk1 Re: Wybory 2010: SLD może poprzeć Olechowskiego. 22.03.10, 07:30
        Tylko dlaczego ci emeryci maja po 800-1000 złotych, albo mało
        pracowali albo mało zarabiali a tym samym odprowadzali małe składki
        więc do kogo teraz mają protęsje .
        • miszczu.pl Film "nie lubię poniedziałku" 22.03.10, 07:49
          dokładnie odźwierciedla pracę obecnych emerytów w tamtych latach
          • mozart los SLD = los PZPR 22.03.10, 07:57
            PO przegranej, sztandar wyprowadzic...
        • anty-idiot Re: Wybory 2010: SLD może poprzeć Olechowskiego. 22.03.10, 08:56
          ci ludzie podnieśli ten kraj z ruiny po wojnie a następnie cały wypracowany
          przez nich majątek został sprzedany za bezcen lub zwyczajnie rozgrabiony przez
          aparatczyków tak czerwonych, jak i czarno-styropianowych po nich. ich dzieci z
          kolei zmuszone są emigrować za chlebem, żeby Tusk w telewizorze mógł mówić o
          zielonych wskaźnikach. ślepy jesteś czy aż tak głupi?
        • zoil44elwer Re: Wybory 2010: SLD może poprzeć Olechowskiego. 23.03.10, 12:18
          Nauczający religii w kościelnych salkach katechetycznych w latach 1960-1989
          zostali przez Sąd Najwyższy uznani za "nauczycieli",z przywilejami emerytalnymi
          z Karty Nauczyciela.Mimo sprzeciwu ZUS który argumentował że ci
          nauczyciele(?)nie płacili składek emerytalnych.Niech Kościół rzymsko-katolicki
          płaci emerytury swoim funkcjonariuszom-katechetom!!
      • malarysa A dlaczego nie Pawlak !!! 22.03.10, 07:35
        Nie dajmy się otumanić, myślmy.
        • konread Re: A dlaczego nie Pawlak !!! 22.03.10, 08:48
          Olechowski jest dziwny, nikt nie będzie głosował na osobę która wczoraj była
          liberałem, a dziś dla poparcia jest w stanie stać się socjalistą. Powinien się
          zgłosić teraz do Ojca zawsze Dyrektora - on teraz poszukuje kandydata na
          prezydenta.
      • krzych.korab Co Iwiński zrobił w sprawie aborcji czy finansowa- 22.03.10, 07:37
        -nia kościoła kat?. Czy sprzeciwił się wypłatom pieniędzy dla k.k. z funduszu
        unijnego dla rolników?
    • yanfhowah Wybory 2010: SLD traci zludzenia? 22.03.10, 07:14
      a mieli jakies?......chyba takie jak PiS
      • imie_jaszczomp Re: Wybory 2010: SLD traci zludzenia? 22.03.10, 07:25
        eee, tam, od razu stracone zludzenia...po prostu czas,w ktorym mozna sie pokazac
        w telewizorze jest bezcenny(vide:szopka z "debata" Komorowskiego z Sikorskim)
        • ojciecrydzyk1 Re: Wybory 2010: SLD traci zludzenia? 22.03.10, 07:34
          Każda minuta wyrwana propagandzistom SLD i PiSu kierującym TVP jest
          na wagę złota więc o co ten jazgot przecież i tak w TVP królują
          lewacko populistyczne bzdury.
    • wpa Miałeś chamie Złoty LID i nie chciałeś 22.03.10, 07:31
      • zoil44elwer Re: Miałeś chamie Złoty LID i nie chciałeś 23.03.10, 12:26
        Pomysł Kwacha:LiD,czyli tratwa ratunkowa dla liberałów Borowskiego,niedobitków
        po UW i sKORodowanych solidaruchów zaszkodził lewicy bardziej niż liberalne
        pomysły Lesia Millera(b ministranta)Teraz Napieralski powinien usunąć z SLD
        kwaśne złogi w rodzaju Kalisza,Dereszowej,Olejniczaka......a nawet Szmaji(Scooby
        Doo lewicy)
    • jerjar Wybory 2010: SLD może poprzeć Olechowskiego. Bo... 22.03.10, 07:34
      No to ma zgryz Napieralski Grzegorz, bo gdy marny wynik, to go rozliczą, a Olechowski i powrót do idei LiD-u, to też zielona trawka.
      • zoil44elwer Re: Wybory 2010: SLD może poprzeć Olechowskiego. 23.03.10, 12:27
        LiD to był sabotaż(V Kolumna) w SLD!
    • a.k.traper co to znaczy prwicowa gospodarka? 22.03.10, 07:38
      albo gospodarka sie rozwija i część pieniędzy mozna przeznaczyć na
      potrzeby socjalne społeczeństwa albo jest rozdawnictwo i bida ogólna.
      Zdaje sie że poseł Iwiński miał na mysli centralne
      zarządzanie, "dawanie" wczasów, kolonii, mieszkań i miejsc pracy,
      przypomne ze od tego modelu Polacy pragneli odejść, zamiast kartek,
      miec kolorowe sklepy i szynke w domu na co dzień. Czas się skupić na
      zachęceniu do tworzenia miejsc pracy a co za tym idzie wzrost kasy
      na pomoc społeczną. Poza tym prezydent zgodnie z Konstytucją RP nie
      zarządza gospodarką, ma natomiast mozliwość inicjatywy ustawodawczej.
      Osobiście uważam, że kandydatura p.Olechowskiego w obecnym rozdaniu
      politycznym jak i przyszłym gwarantowała by pewna obiektywność i
      rozsądek w wielu kwestiach.
      • balrog008 Re: co to znaczy prwicowa gospodarka? 22.03.10, 08:33
        "Prawicowa gospodarka" zakłada likwidację socjalu i radykalną liberalizację. To
        co teraz powiedziałeś to albo socjalizm albo komunizm.
        Inną sprawą jest, że w Polsce nie ma znaczącej siły prawicowej. Widać to choćby
        po tym, że nie jesteś sobie w stanie wyobrazić innej gospodarki.
        • a.k.traper ja moge sobie wyobrazić zapytałem znawców. 22.03.10, 09:05
          Taka gospodarka o której piszesz była na początky XX w. mozna
          jeszcze resztki spotkac w USa i krajach w których sa rządy
          bardziej "rodzinne" i autokratyczne. w obecnej chwili nie ma
          mozliwosci prowadzenia takiej gospodarki, poczytaj troche o trendach
          w zarządzaniu, z tego co piszesz prawica powinna dazyc do likwidacji
          ZUS i wprowadzeniu ubezpieczeń dobrowolnych a tak się nie dzieje.
          By pomagać socjalnie trzeba zarobic na ten fundusz i to nie jest
          ideologia tylko fakty.
          Ani prawica nie chce az takich radykalnych kroków ani lewie nie chce
          likwidacji prywatnych firm, atego mówienie o róznicach pogladow jest
          dla mnie bzdurą, tym bardziej że prezydent nie kreuje az tak
          aktywnie gospodarki.
          • balrog008 Re: ja moge sobie wyobrazić zapytałem znawców. 23.03.10, 09:02
            Pora do takiej gospodarki powrócić.
            Jeśli współczesne partie "prawicowe" opowiadają się za interwencjonizmem i
            państwem opiekuńczym to po prostu prawicowcami nie są. Prawica opowiada się
            zawsze za wolnym rynkiem, czy to konserwatyści czy konsweratywni-liberałowie. W
            dalszym ciągu istnieją partie prawicowe, ale niestety w większości krajów są
            zepchnięte poza margines polityki.
      • w.i.l Prawicowa gospodarka to zyski - tylko dla 22.03.10, 08:40
        bogatych.
        Teraz jasne?
        • a.k.traper a lewica to zyski dla biednych z kasy bogatych? 22.03.10, 08:54
          teraz jasne. Nie ma takiego systemu, próbowano zbudowac ale
          skończyło się dyktatura proletariatu i ogólnym zubożeniem państwa i
          obywateli.
        • balrog008 Re: Prawicowa gospodarka to zyski - tylko dla 23.03.10, 09:00
          Prawicowa gospodarka daje szansę każdemu stać się bogatym.
          Teraz jasne?
    • incipit To może w ogóle partię zlikwidować - będzie taniej 22.03.10, 07:48
      To może w ogóle partię zlikwidować - będzie taniej :-)
      Bo śmiesznie z napieralsiem to już jest od dawna.
    • 3v-sie Re: Wybory 2010: SLD może poprzeć Olechowskiego. 22.03.10, 07:50
      >kandydatura Szmajdzieńskiego
      Tylko na niego jest super nie odgadnięty i zakamuflowany. Nawet nazwisko sobie
      podkoloryzował, tak dla niepoznaki
    • gangut Skąd w Timesie taka troska o SLD? 22.03.10, 07:50
      Tonący brzydko się chwyta?
      • zoil44elwer Re: Skąd w Timesie taka troska o SLD? 23.03.10, 12:31
        Krokodyle wylewają łzy nad losem lewicy? Jeżeli wrogowie lewicy ganią ją tzn że
        jej sprawy idą w dobrym kierunku.Gorzej by było gdyby np Platforma chwaliła
        Grzesia tak jak pazia Kwacha Wojtusia O.
    • trasat Wybory 2010: SLD może poprzeć Olechowskiego. Bo... 22.03.10, 07:50
      Pan Olechowski jest inteligentny, wykształcony, przystojny i zdolny
      do ... właśnie do zrobienia każdego interesu. Był już w tylu różnych
      rządach i popierał tak rażąco prawicowe kierunki polityczne, że
      kojarzenie go z lewicą jest nieporozumieniem. Choć on
      koniunkturalnie by to zaakceptował.
      A Oleksy znów coś mąci. Ma taki chrakter
    • haen1950 Tak to bywa, 22.03.10, 08:03
      Kiedy na szefa wybiera się chorobliwie ambitnego głupka, któremu się
      wydaje, że dorósł do swej dziejowej misji.

      Trzeba było patrzeć, jak zdobywał władzę w partii. Przy pomocy
      bagażnika z wódą i objazdu po delegatach. Psu na budę wartymi
      obietnicami dla "swoich", jednocześnie traktowaniu pozostałych jak
      swych osobistych wrogów.

      Jak nie wywalą głupiego Grzesia, to nigdy się nie pozbierają.
    • miroslaw1veritas Wybory 2010: SLD może poprzeć Olechowskiego. Bo... 22.03.10, 08:15
      Szmaja - Ty - jestes bystry facet !!!


      Ul.Smolna 40

      Ps.
      pogadaj z Januszem Palikotem - On - Tobie
      powie o co tu biega.
    • evident co ma wspólnego Olechowski z lewicą 22.03.10, 08:18
      nie ośmieszajcie się do końca
      • q-ku Olechowski nie ma nic wspólnego z niczym;-) 22.03.10, 08:41
        co niby ten człowiek zrobił w polityce z kimkolwiek? Kim jest i co znaczy??
      • a.k.traper a co to jest lewica albo prawica? 22.03.10, 08:46
        jedni i drudzy obiecuja że dadzą natomiast nie podaja skąd wezmą.
        Żeby byc wrażliwym społecznie nie wystarczy mówić, trzeba robić by
        napełnic garnuszek, swiatopogląd jest tu mało istotny, gdyż w każdej
        religii jest powiedziane by się opiekować ubogimi i niesprawnymi.
        Trzeba mieć by dać i to cała filozofia bez podziałów na lewo czy
        prawo, albo sie potrafi albo nie.
    • vibhisana SLD może kopnąć w D...Olechowskiego. 22.03.10, 08:21
      Znów ta sama propaganda. Jeszcze się nie odbyła żadna poważna debata
      konkurentów, a już GW za Polsak the Times powtarza faramazony.
      Wk..wia mnie to, że GW liberalna obyczajowo gazeta gra na ludzi PO,
      któzy bedą Polskę klerykalizować.
    • gronostaj8 SLD = PiS 22.03.10, 08:25
      po co głosować na SLD skoro za możliwą uznają koalicję z PiSem...
    • absurd Sld (pzpr) i psl (zsl), podobnie jak sd... 22.03.10, 08:25
      ...powinny raz na zawsze zniknąć ze sceny politycznej. Banda bezideowych
      karierowiczów i populistów. Najlepszy dla Polski będzie układ dwupartyjny jak
      w Anglii czy Stanach. Pozostaje tylko problem liderów, bo w tej chwili mamy
      niestety przeciętniaków. Tego kraju nie stać na przeciętnych liderów w rodzaju
      Tuska, Komorowskiego, Sikorskiego czy Kaczyńskich.
    • w.i.l Ależ bełkot - typowy dla Dziennika i GW. 22.03.10, 08:35
      Kampania dopiero się zaczyna ale już wiadomo, że Szmajdziński będzie
      miał słaby wynik.
      Pomimo, że cały czas pracuje i jeździ po kraju, tam gdzie nie
      docierają sondaże.
      Za to dobry wynik będzie miał Olechowski, skompromitowany przez
      Piskorskiego, Olechowski, który nic nie robi i nigdzie nie jeździ i
      z nikim się nie spotyka.
      To kolejna prostacka próba przerzucenia przez media głosów wyborców
      lewicy na prawicę - tak jak w ostatnich wyborach parlamentarnych.
      Olechowski dołuje - no to pomoże mu Dziennik i GW.
    • chwdpis51 SLD popełniło poważny błąd wystawiając komsomolca 22.03.10, 08:49
      Były komsomolec Szmajdziński - mimo gwarancji konstytucyjnych - nie powinien nawet pomyśleć o kandydowaniu. Trzeba nie mieć odrobiny honoru, żeby będąc zagorzałym komsomolcem za PRL-u, ubiegać się o prezydenturę. Ci ludzie MUSZĄ schodzić ze sceny politycznej dla dobra Polski. Czas najwyższy !
      • zoil44elwer Re: SLD popełniło poważny błąd wystawiając komsom 23.03.10, 13:15
        Lewica popełniała błędy dając sobie narzucić liderów w postaci wychowanka
        jezuitów W Jaruzelskiego,seminarzystę duchownego J Oleksego oraz byłych
        ministrantów:Millera,Olejniczaka i Napieralskiego!Toć to była i jest V Kolumna Krk.
    • szuszwol LiD był dobrą koncepcją, SLD skrewiło. 22.03.10, 08:50
      PO się zużywa, ale elektorat nie ma gdzie odpływać. Prędzej nie pójdą na
      wybory niż zagłosują na PiS lub takie SLD. LiD powinien był tylko czekać na to
      aż PO zacznie tracić, ale Napierdalski był niecierpliwy jak szczeniak a
      Olejniczak, cóż, był po prostu słaby by to ciągnąć. Przypominam, że PO przez
      długie, długie lata była partią o poparciu niższym niż 20% i dopiero kryzys
      zaufania do SLD Millera spowodował, że poparcie u niej wzrosło. PO, choć
      istnieje 10 lat, dopiero 2,5 roku temu temu wygrało wybory!
      • zoil44elwer Re: LiD był dobrą koncepcją, SLD skrewiło. 23.03.10, 12:36
        LiD to była szansa na powrót do polityki dla secesjonistów Borowskiego(po
        rozbijackiej działalności na lewicy poszedł na dwuletni śmietnik polityczny) i
        tratwa ratunkowa dla UWolsakich niedobitków.
    • uniaeuropejska1 Re: Wybory 2010: SLD może poprzeć Olechowskiego. 22.03.10, 09:14
      Załosne to SLD najpierw mdły Szmajdziński,teraz szuka kogoś innego.Nie
      wiedzieli,że w tym roku wybory? Od początku trzeba było postawić na
      konkretnego kandydata.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka