Dodaj do ulubionych

i o to chodzi, i o to chodzi... hi... hi...

02.03.06, 02:03
Katastrofa w archiwach IPN - tajny raport Kurtyki
ZOBACZ TAKŻE
• Kurtyka deklaruje pomoc IPN dla komisji "Pamięć i troska" (01-03-06, 12:11)
• PiS proponuje powszechny dostęp do teczek (24-02-06, 00:00)

SERWISY
Agnieszka Kublik, Wojciech Czuchnowski 02-03-2006, ostatnia aktualizacja
01-03-2006 21:23

W archiwum Instytutu Pamięci Narodowej panuje bałagan uniemożliwiający
rzetelne przeprowadzenie lustracji. Wyniki prac archiwistów są niewiarygodne -
stwierdza wewnętrzny dokument IPN

Komary rypią. Przejdźmy do środka.

pl.wikipedia.org/wiki/Hydrozagadka
Obserwuj wątek
    • humbak Wiemy doktorze Plamo że rypią:) /bt 02.03.06, 02:11


      • d3b3 Re: Wiemy doktorze Plamo że rypią:) /bt 02.03.06, 02:16
        Nawet wiemy gdzie :-)
        www.nieporet.pl/
    • frau_blada Jestem bezwzglednie inteligentny! 02.03.06, 02:28
      Maklakiewicz w najwyzszej formie.
      :)
      • d3b3 Re: Jestem bezwzglednie inteligentny! 02.03.06, 02:30
        Ja wiem wsystko... Ja tu kwiaty sprzedaję...
        • frau_blada Re: Jestem bezwzglednie inteligentny! 02.03.06, 02:50
          - będziemy pili koktajl głuszka... zdejm kapelusz
          - Jurku, uspokój się
          - czytam Time... i Epoke... pijam tylko Balantine'a
          ... palę Winstony... dla ciebie mam... wintermans'y, zagraniczne czekoladowe cygara
          ... zdejm kapelusz ... zdejm... ten, kapelusz
          - jestes playboy'em, masz konsumpcyjny stosunek do zycia... zal mi ciebie. nie
          zdęjme kapelusza!
          - kladziemy sie do łożka, zdejm kapelusz!
          - Jurku uspokój się!!
          - bĘdziemy uprawiać miłość fhrancyską... zdejm kapelusz
          - (plac) nie zdejme kapelusza
          - zapraszam cie na weekend, wożę cie luksusowym samochodem, mieszkasz w
          najlepszym motelu, pijesz najlepsze trunki... hym i nie chcesz zdjąć kapelusza?!
          - wole wrócic do domu pieszo i nawet spóźnić sie do biura niż przebywac z panem,
          jest pan żalośnie obrzydliwy... nie zdejme kapelusza!

          :))))))))))))))))
          • d3b3 Re: Jestem bezwzglednie inteligentny! 02.03.06, 03:01
            Ubespieczyłem się w PZU. Ups... bąbelki...
            • frau_blada Re: Jestem bezwzglednie inteligentny! 02.03.06, 03:05
              Niech ryczy z bólu ranny łoś. Zwierz zdrów przebiega knieje. Ktoś nie śpi...
              • humbak Re: Jestem bezwzglednie inteligentny! 02.03.06, 03:08
                Kupiłam parasolkę, wyrób krajowy...

                Ciekawe jak cenzrura takie teskty przepuściła:)
        • frau_blada "Komary rypią, przejdźmy do środka" 02.03.06, 02:54
          "Komary rypią, przejdźmy do środka"
          :)
          • humbak Los 02.03.06, 02:59


            • d3b3 Re: Los humbuk :-( 02.03.06, 04:21
              Zwierz zdrów przebiega knieję, ktoś nie śpi aby spać mógł ktoś, to są zwyczjne
              dzieje...
          • humbak Los Herman Los! /bt:) 02.03.06, 02:59


            • ave_duce Re: Los Herman Los! /bt:) 02.03.06, 09:41
              DRUŻNIK - Ale kim pan właściwie jest?

              AS - To nie ważne, ważne jest przestrzeganie przepisów BeHaPe, zwłaszcza
              na kolei, cześć.

              img33.imageshack.us/img33/5493/bhp1ai.jpg
              :)))
    • humbak Re: i o to chodzi, i o to chodzi... hi... hi... 02.03.06, 03:03
      To jest chyba moja ulubiona polska komedia. Nawet Rejs nie podskoczy:)
      • frau_blada Re: i o to chodzi, i o to chodzi... hi... hi... 02.03.06, 03:06
        Tu sie zgadzamy.
        :)
        • d3b3 Re: i o to chodzi, i o to chodzi... hi... hi... 02.03.06, 04:27
          Piję tylko Balantaina...
          Jolu zdejm kapelusz.
          • frau_blada Re: i o to chodzi, i o to chodzi... hi... hi... 02.03.06, 09:02
            - jestes playboy'em, masz konsumpcyjny stosunek do zycia... zal mi ciebie. nie
            zdęjme kapelusza!
    • frau_blada Re: i o to chodzi, i o to chodzi... hi... hi... 02.03.06, 20:29
      www.filmpolski.pl/fp/film1.dll/ZdjeciaFilmu?nrf=4485&baza=1
      :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka