Ja też.
Samaira, sciskam cie mocno. K.
> W tym roku nie ma żadnego problemu z frekwencją - wszystkie terminy mam zajęte, > > ponad 35 godzin w tygodniu, TYLKO DOROŚLI. witaj, czy możesz powiedzieć jak radzisz sobie z ułożeniem lekcji - godzina po godzinie - z dorosłymi? u mnie graniczy to z cudem - każdy chce po
> W tym roku nie ma żadnego problemu z frekwencją - wszystkie terminy mam zajęte, > > ponad 35 godzin w tygodniu, TYLKO DOROŚLI. witaj, czy możesz powiedzieć jak radzisz sobie z ułożeniem lekcji - godzina po godzinie - z dorosłymi? u mnie graniczy to z cudem - każdy chce po 17t
Dziekuje Wam, Napewno napisze jakie byly rekacje uczniow na podwyzki i czy cos sie zmienilo. Nie obrazam sie poniewaz nie zawsze uwagi zwiazane z "poklepywaniem po plecach" sa najcenniejsze. Warto jest poswiecic troche czasu analizowaniu konstruktywnych i krytycznych opinii - a takie zazwycz
Zgadzam sie z samaira. Nie powinno sie zaprzyjazniac ze students:), bo moze to spowodowac sporo klopotow. Nie tylko przy okazji placenia, czy wlasnie zmiany stawki. Ale takze takie rzeczy jak np egzekwowanie zadania czy nauczenia sie czegos....
Bo nią nie jest. -- Desant czerwonych beretów? Nie, to polski episkopat.
Gość portalu: samaira napisał(a): > Asertywna to jestem, tylko nie byłam pewna że nie jestem potworem. No, my też nie możemy być pewni, przecież Cię nie znamy. -- Religia jest prawdą dla ludu, fałszem dla mędrców, a dla władców jest po prostu użyteczna (zasłyszane)
Samaira - dobry pomysł :)
samaira napisała: > To są bardzo wysokie wymagania :-) Bez przesady...Wymagania sa normalne! -- ***POLSCY NAUCZYCIELE W ANGLII***
Poczekaj chwile, napewno ktos sie znajdzie. Kiedys Samaira bardzo chciala do niej pojsc, nie wiem, czy jej sie juz udalo. K.
samaira napisała: ... Wiem że > ..... żółte i niebieskie nie łączy się. no popatrz, a zolte slonko tak ladnie na niebieskim niebie wyglada :)
samaira napisała: > Oprócz tego mają "ulgi": płacą taniej za lekcje i nie płacą za > > odwołane. No i tu właśnie tkwi problem.
natalia.brzeska napisała: > samaira napisała: > > > Oprócz tego mają "ulgi": płacą taniej za lekcje i nie płacą za > > > > odwołane. > > No i tu właśnie tkwi problem. W takim wieku czynnikiem motywującym są często pieniądze. Ale skoro
Plan jest super, Samaira.Tylko mnie martwi, ze piszesz "przeleczyć małego", a co z pozostałymi domownikami? Mam nadzieję, że to także weźmiesz pod swoją kontrolę.
zastosować. Szczep może byc już oporny na ten lek. Samaira, masz prawo prosic o lek łagodniejszy dla dziecka. Jeżeli jest taki wybór, masz prawo jako pacjent. Pytaj o Furazolidon. Jest tylko jeden warunek: dziecko mam nadzieję, że go nie dostało przy innej okazji w ciągu ostatniego roku? Pamiętasz