10 wyników w czasie 79 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Rondo zjazd

scanik21 - sorry za OT, a jak się robi takie śliczne "scaniki" z brata googla?

Re: Debta Kudelski - Sitnik

A czy mieszkania komunalne mają być za darmo? Poza tym, lokatorzy dostają dodatek mieszkaniowy. Ziemię pod kościół (nowy) kuria kupiła za ciężkie pieniądze, więc nie opowiadaj scanik21 bzdur.

Re: e-obsługa interesanta w UM

scanik21 napisał: > e-puap Działa od 1-roku korzystam jestem zadowolony . Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że aż tyle w takim razie. Na stronie miasta pojawiło się to pewnie niedawno, bo dopiero zauważyłem odnośnik.

Re: ITT Media,Siedlce

scanik21 napisał: > www.avios.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=11&Itemid=3 > Avios TV, czy opanuje Siedlecki rynek TV, jak myślicie jak dociera

Ulotki Reklamowe (początek wątku)

Na osiedlu Romanówka ulotkarze powkładali ulotki ( firmy odzieżowej ) za wycieraczki , ulotki mają w sobie klej trudny do usunięcia i zasłaniają nr rej pojazdu , głupota czy wandalizm , może ktoś posiada taką samą szkodę i zachował tą ulotkę , proszę o kontakt ( scanik21@gazeta

Re: Nowa oferta Vectry dla SSM

scanik21. Vectra nic nie chce tylko oferuje, a za 5,5zł SSM i PUK a wspólnoty za 6zł/m-c Vektra dostarcza już od dawna programy zgodnie z ustawą w tzw pakiecie stalowym. I kto nie chce skorzystać z oferty to dalej będzie miał za 5,5 i za 6 zł programy TVP1,2,3, TV4, TV Puls, TVN, Polsat. Takie

szkoda

ktos na krzywy ryj goscia poprosi o scanik? :) -- Europa21.pl - islam, terroryzm islamski, europa, izrael i wojna na bliskim wschodzie To nieprawda że MC nie lubi czerwonej Hoop Coli :)

Re: Nowe oferty pracy w TechMedia Siedlce

scanik21 napisał: > fototrendy sam napisałeś i wystawiłeś opinie o firmie ( cytuje twój wpis ) > dalsze szkalowanie nas nieprawdziwymi informacjami może się dla Pani źle skońc > zyć > Wszystko jest jasne i twój przekaz jest czytelny ( dziękujemy ) Nie wiek kim kolego

Re: co Wam się w Siedlcach nie podoba

scanik21 napisał: > re: pol_lop- rozwaliłeś mnie totalnie ( mi nie pasują tacy jak ty ) nie przyzna > waj się że jesteś z Siedlec robisz siarę na całego ( twój punkt 5 jest super- P > anie hrabio będziemy pracowali , aż Pan łaskawie znajdzie czas na kupno butów ) > jak

_________________odpowiedz co dziśz nimi zrobić?

- "milczącej obojętności"? -- cała naprzód( pod ramie ze spieglem) - aaki 25.05.09, 16:35 Re: cała naprzód( pod ramie ze spieglem) - marouder.eu 25.05.09, 16:59 Re: cała naprzód( pod ramie ze spieglem) - off_nick 25.05.09, 17:14 Szewach Weiss... - absztyfikant 25.05.09, 17:21