Nie popierajmy tych ktorym w kazdym ustroju jest dobrze. To cwaniaki bez kregosłupa.
efg napisał: > Nie popierajmy tych ktorym w kazdym ustroju jest dobrze. To cwaniaki bez > kregosłupa. Rozumiem. Popierasz takich, którym nigdy się nic nie udaje. Nieudaczniki do rządu ! Nieudacznik na prezydenta ! S. -- 一言既出,驷马Ɓ
opis na www.dom2005.prv.pl
Witam! Znalazlem bardzo fajne osiedle segmentow na sprzedaz na wawrze, nareszcie wlasciciel nie oszukiwal telefonicznie o stanie wykonczenia. Naprawde jest wszystko zrobione zrobione do stanu developerski+. Mam tylko obawy co do dzielnicy Wawer ze wzgledu na te zalania ktore mialy miejsce. Pytalem s
Nie dość, że spam, to jeszcze atak prowincjuszy.
Hi! Czy sa moze tutaj mieszkancy segmentow? Zalozylem nowy watek z kilkoma pytaniami, ale na razie nikt mi nie odpowiedzial....
przeprowadzka za jakiś czas (miesiac, może dwa)
... nie przesadzajmy, w czasach schylania się po coraz-to drobniejziarniste segmenty rynku, można to raczej ochrzcić daleko posuniętą personalizacją. No bo niby czym jest snobizm.
o którym Pan tak zajmująco opowiadasz nie jest niestety wystarczająco liczny aby być interesującym. Ledwie bowiem osobnik poczuje się komfortowo usadowiony na czele małej trzódki czyli stadka i uważa się za zwolnionego z dokuczliwego obowiązku zdobywania zainteresowania samic, a już łapie go
Nieslychanie goraco-meczaca pogoda ostatnich miesiecy umozliwila mi dokonanie kolejnego odkrycia, na polu badawczym segmentu THIO (patrz. cz 2). Piekielnie cieply miesiac lipiec wymusil na mnie zaniechanie zwyczaju przyodziewanie sie w nawet najbardziej zwiewne okrycie wierzchnie zwane
czy ktos z Was slyszal ta nazwe? jesli tak to co to dokladnie za lokal i gdzie sie znajduje?? pomoze ktos?? bede grateful:)
Gagatek też był restauracją! Lokalizacja conajmniej kontrowersyjna, nie wróżę dobrze, no chyba że to jakiś przekręt:) -- Łoooo, dizzy, gdzie Ty mnie przyprowadziłeś :D
Czy ktoś się orientuje, gdzie można zakupić nowy i tani segment w Warszawie i jej okolicach...
niestety nigdy bo ludzie od zawsze byli chciwi i glupi Ci pierwsi sprzedaja a Ci drudzy od nich kupuja. Jak chce sie miec dom i ma sie leb na karku to nalezy kupic ziemie i postawic dom taki jak sobie czlowiek wymarzy a nie kupowac potworka z ciemna kuchnia. Do tego wyjdzie taniej niz od dewel
poszukuję namiarów na deweloperów budujących obecnie segmenty na obrzeżach Wawy i w okolicy z góry dziękuję za pomoc
Stary PRL-owski segment na wysoki połysk zamienił się w wesoły mebel do
pokoju dziecięcego. Malowane farbami akrylowymi Dulux.
Kolor mi się co prawda nie podoba, ale sam segment faktycznie wygląda o niebo lepiej:) -- ...Ewulka okrągła jak qlka...