32 735 wyników w czasie 179 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

segment nie segment....

Nie popierajmy tych ktorym w kazdym ustroju jest dobrze. To cwaniaki bez kregosłupa.

Re: segment nie segment....

efg napisał: > Nie popierajmy tych ktorym w kazdym ustroju jest dobrze. To cwaniaki bez > kregosłupa. Rozumiem. Popierasz takich, którym nigdy się nic nie udaje. Nieudaczniki do rządu ! Nieudacznik na prezydenta ! S. -- 一言既出,驷马Ɓ

segment (początek wątku)

opis na www.dom2005.prv.pl

Segmenty (początek wątku)

Witam! Znalazlem bardzo fajne osiedle segmentow na sprzedaz na wawrze, nareszcie wlasciciel nie oszukiwal telefonicznie o stanie wykonczenia. Naprawde jest wszystko zrobione zrobione do stanu developerski+. Mam tylko obawy co do dzielnicy Wawer ze wzgledu na te zalania ktore mialy miejsce. Pytalem s

Re: Segmenty

Nie dość, że spam, to jeszcze atak prowincjuszy.

Segment?

Hi! Czy sa moze tutaj mieszkancy segmentow? Zalozylem nowy watek z kilkoma pytaniami, ale na razie nikt mi nie odpowiedzial....

Re: Segment?

przeprowadzka za jakiś czas (miesiac, może dwa)

Segmenty ...

... nie przesadzajmy, w czasach schylania się po coraz-to drobniejziarniste segmenty rynku, można to raczej ochrzcić daleko posuniętą personalizacją. No bo niby czym jest snobizm.

segment

o którym Pan tak zajmująco opowiadasz nie jest niestety wystarczająco liczny aby być interesującym. Ledwie bowiem osobnik poczuje się komfortowo usadowiony na czele małej trzódki czyli stadka i uważa się za zwolnionego z dokuczliwego obowiązku zdobywania zainteresowania samic, a już łapie go

Ostatni bastion. (początek wątku)

Nieslychanie goraco-meczaca pogoda ostatnich miesiecy umozliwila mi dokonanie kolejnego odkrycia, na polu badawczym segmentu THIO (patrz. cz 2). Piekielnie cieply miesiac lipiec wymusil na mnie zaniechanie zwyczaju przyodziewanie sie w nawet najbardziej zwiewne okrycie wierzchnie zwane

segment (początek wątku)

czy ktos z Was slyszal ta nazwe? jesli tak to co to dokladnie za lokal i gdzie sie znajduje?? pomoze ktos?? bede grateful:)

Re: segment

Gagatek też był restauracją! Lokalizacja conajmniej kontrowersyjna, nie wróżę dobrze, no chyba że to jakiś przekręt:) -- Łoooo, dizzy, gdzie Ty mnie przyprowadziłeś :D

Segmenty (początek wątku)

Czy ktoś się orientuje, gdzie można zakupić nowy i tani segment w Warszawie i jej okolicach...

Re: Segmenty

niestety nigdy bo ludzie od zawsze byli chciwi i glupi Ci pierwsi sprzedaja a Ci drudzy od nich kupuja. Jak chce sie miec dom i ma sie leb na karku to nalezy kupic ziemie i postawic dom taki jak sobie czlowiek wymarzy a nie kupowac potworka z ciemna kuchnia. Do tego wyjdzie taniej niz od dewel

segmenty (początek wątku)

poszukuję namiarów na deweloperów budujących obecnie segmenty na obrzeżach Wawy i w okolicy z góry dziękuję za pomoc

Segment (początek wątku)

Stary PRL-owski segment na wysoki połysk zamienił się w wesoły mebel do pokoju dziecięcego. Malowane farbami akrylowymi Dulux.

Re: Segment

Kolor mi się co prawda nie podoba, ale sam segment faktycznie wygląda o niebo lepiej:) -- ...Ewulka okrągła jak qlka...

1 2 3 4 5 6