Dodaj do ulubionych

Cimoszewicz już wieku 22 lat posiadał dom 190m kwa

16.07.05, 13:46
Czytając życiorys Cimoszewicza i oswidczenia podatkowe jako posła,można się
dowiedzieć, ze życie Cimiszewica składa się z samych cudów.
W oświadczeniu z 2001 napisał ,ze od 1972 jest właścicielem domu 190 metróww
kwadratowych; wtedy miał 22 lata i był studentem, a jego ojciec nie był
milioneren, a tylko pułkownikiem ze stalinowskiej bezpieki wojskowej.
Może następnym prezydentem będzie CW cudotwórca i tez nam pomoże w ten sposób
się wzbogacić.
orka.sejm.gov.pl/OswIVk.nsf/0/513F59CABAA3E282C1256ADA00391837/$file/048.pdf
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: Cimoszewicz już wieku 22 lat posiadał dom 190 16.07.05, 15:43
      urbaneczek napisał:

      > Czytając życiorys Cimoszewicza i oswidczenia podatkowe jako posła,można się
      > dowiedzieć, ze życie Cimiszewica składa się z samych cudów.
      > W oświadczeniu z 2001 napisał ,ze od 1972 jest właścicielem domu 190 metróww
      > kwadratowych; wtedy miał 22 lata i był studentem, a jego ojciec nie był
      > milioneren, a tylko pułkownikiem ze stalinowskiej bezpieki wojskowej.

      W latach siedemdziesiątych tysiące ludzi było właścicielami domków, segmentów,
      chałup, willi. Naród cudotwórców ?

      A jakież to inne cudy zauważyłeś w jego życiorysie, który podobno "składa się z
      samych cudów" ? Czyżby jego narodzinom towarzyszyła kometa ? Czy trzej królowie
      dary mu składali ?

      S.
    • wanda43 Re: Cimoszewicz już wieku 22 lat posiadał dom 190 16.07.05, 16:05
      Ciekawa jestem co to oszołomstwo jeszcze wymysli?
      Plucie jadem i rzucanie oszczerstw na wszystkich dookol,to specjalnosc
      elektoratu lpr-owcow i pis-uarowcow.Jaki pan, taki kram.
    • urbaneczek Skąd student miał pieniądze, żeby kupić dom ? 16.07.05, 16:31
      Ja też studiowałem i na ponad 100 studentów w wieku 22lat, dwoch miało włąsne
      mieszkania. Jeden był synem PRL posła, a drugi synem PRLowskiego ministra
      w ,ale to były kawalerki, a nie dom 190 m.kwadratowych. W oświadczeniu pisze
      wyrażnie dom, a nie segment.
      • snajper55 Nienawiść zaślepia. 16.07.05, 23:35
        urbaneczek napisał:

        > W oświadczeniu pisze wyrażnie dom, a nie segment.

        W oświadczeniu jest wyraźnie napisane, że jest to segment.

        S.
        • efg segment nie segment.... 17.07.05, 10:51
          Nie popierajmy tych ktorym w kazdym ustroju jest dobrze. To cwaniaki bez kregosłupa.
          • snajper55 Re: segment nie segment.... 17.07.05, 13:55
            efg napisał:

            > Nie popierajmy tych ktorym w kazdym ustroju jest dobrze. To cwaniaki bez
            > kregosłupa.

            Rozumiem. Popierasz takich, którym nigdy się nic nie udaje. Nieudaczniki do
            rządu ! Nieudacznik na prezydenta !

            S.
        • urbaneczek Cimoszewicz wychowal sie w domu zabranym prawowit 17.07.05, 16:09
          Ojciec Cimoszewicza, pułkownik stalinowskiej wojskowej bezpieki, domu się nie
          dorobił, dostal dom na Bemowie, zabrany prawowitym właśćicielą (tak samo jak dom
          tow. Jaruzelskiego). Prawowici wlaściciele zostali wywłaszczeni z domów po
          uznaniu "jak elementniepewny". Więć snajper teraz widzisz kto nienawidział
          sprawiedliwość.
          • snajper55 Re: Cimoszewicz wychowal sie w domu zabranym praw 17.07.05, 16:26
            urbaneczek napisał:

            > Ojciec Cimoszewicza, pułkownik stalinowskiej wojskowej bezpieki, domu się nie
            > dorobił, dostal dom na Bemowie, zabrany prawowitym właśćicielą (tak samo jak
            > dom tow. Jaruzelskiego). Prawowici wlaściciele zostali wywłaszczeni z domów po
            > uznaniu "jak elementniepewny".

            To ojciec Cimoszewicza startuje w jakiś wyborach ?

            > Więć snajper teraz widzisz kto nienawidział sprawiedliwość.

            Co to znaczy "nienawidział sprawiedliwość" ? Ja widzę, że Cimoszewicz ma
            segment oi nie widzę w tym nic dziwnego. Tysiące ludzi ma segmenty, domy,
            bliźniaki, chałupy, dacze, wille. Mój znajomy na przykład też miał będąc
            studentem domek. Odziedziczył go po babci.

            S.
      • kropekuk Ale nie odzieczyles chalupy po babci:)))))))))) 19.07.05, 20:50

    • urbaneczek W latach 70 okres oczekiwanie na mieszkanie 8 lat 16.07.05, 16:59
      Snajper i Wanda muszą cierpieć na utratem pamięci albo są dziecmi jak
      Cimoszwicz oficerow stalinowskiej bezpieki, bo opwidfają brednie, W latach 70 w
      Warszawie przecietny okres na otrzymanie mieszkania spóldzieczego był 8 lat (on
      się ciągle przedłużał) po wpłaceniu określonej kwoty.Jak student-kawaler, który
      nie zarabiał pieniędzy mógł "dostać" dom 190 metrow kwadratowych??????. Jak go
      mógl utrzymać??????
      Setki tysiace rodzin z dziećmi 'walczyłó" o wymarzone 40 metrow kwadratowych.
      • snajper55 Re: W latach 70 okres oczekiwanie na mieszkanie 8 16.07.05, 23:38
        urbaneczek napisał:

        > W latach 70 w Warszawie przecietny okres na otrzymanie mieszkania spóldziecze
        > go był 8 lat (on się ciągle przedłużał) po wpłaceniu określonej kwoty.

        A dlaczego uważasz, że Cimoszewicz ma dom w Warszawie ?

        > Jak student-kawaler, który nie zarabiał pieniędzy mógł "dostać" dom 190
        > metrow kwadratowych??????

        Mógł go kupić za grosze w jakiejś wiosce.

        > Jak go mógl utrzymać??????

        To znaczy co miał niby z nim robić ?

        > Setki tysiace rodzin z dziećmi 'walczyłó" o wymarzone 40 metrow kwadratowych.

        W Warszawie i dużych miastach. Po wsiach stały puste domy.

        S.
    • mariner4 Miał to od tatusia 16.07.05, 21:46
      który pewnie "znacjonalizował" to od jakiegoś "burżuja".
      M.
    • olo1033 Re: Cimoszewicz już wieku 22 lat posiadał dom 190 16.07.05, 21:53
      >>>>> i co w tym złego??? ukradł komuś ? zabrał? a co ty byś cwaniaku zrobił na
      jego miejscu ?ale jesteś naiwnym typem chyba z pod ciemnej gwiazdy..Mamy tych
      oszołomów jeszcze ....Boże zlituj się ....
      • zabawnabuzia Re: Cimoszewicz już wieku 22 lat posiadał dom 190 17.07.05, 01:31


        no tak,to bylo dosc normalne w owym czasie ,ze dzieci aparatczykow mogly
        posiadac chalupy gdzis na wsi. Ladne i zadbane.

        Nie wiem,ale to moze byc ta jego slynna chalupka w lesie z zubrami.

        Licze na dociekliwych dziennikarzy,ze dotra i uracza nas zdjatkami, Tez zubrow.
        • kropekuk A jesli to wlasnie chalupa w lesie po babci? 19.07.05, 20:57

    • urbaneczek Ogłaszqam konkurs na cuda z życia tow.Cimoszewica 17.07.05, 02:41
      Po zapoznaiu się z życiorysem i oświdczeniami podatkowymi, doszedłem do
      wniosku,że wiele zdarzeń z życia Cimoszewicza nie można wytłumaczyć
      racjonalnie i trzeba je traktowac jako "cuda nadprzyrodzone".
      O to lista tych zdarzeń, proszę dopisywać inne bo napewno istnieją,

      1. W 1968 roku jego praca maturalna zostala wybrana z tysiecy innych i
      opublikowana na łamach Życia Warszawy.

      2. Od 1972 roku (oswidczenie podatkowe) jest właścicelem domu (190 m
      kwadratowych, obecnie wartość ubezieczona 400tys, zł). Miał on wtedy 21 lat.
      i jego ojciec nie był milionerem, a pulkownikiem wojskowej stalinowskiej
      bezpieki. Sam jego ojciec dostał mieszkanie na Bemowie po przymusowym
      wysiedleniu prawowitych włascicieli jako "elementu niepewnego".

      3. 1973 roku zostaje "z nadania" komisarycznym przewodniczacym SZSP na
      Uniwersytecie Warszawskim, wbrew oporom studentom przeciwnym likwidacji
      ZSP.

      4.w 1980 roku UW przyznal mu stypendium do USA, gdy innych kandydatów
      proszono o ustąpienie na rzecz tow. Cimoszewicza.

      5. W 1985 nabywa gospdarstwo rolne i wedlug jego oswiadczenia "je prowadzi",
      przebywając większość czasu w Warszawie.

      6. Kocha zwierzęta, a jest zapalonym myśliwym.który na nie poluje.

      7. Wedlug oświdczenia "dostał" od córki ponad 300 tys, żł i ulokował je w
      akcjach PKN Orlen.

      8.2005 roku odsuwa się od polityki ale "wskutek błagania narodu" kandyduje na
      prezydenta.

      9. Lansuje siebie jako nie zależnego polityka, a otrzymuje wszystkie
      stanowiska od SLD będąc jej wiernym członkiem.

      10. szefowa jego kampani zostaje sw. Jola K. a jej mąż mgr. Kwach namawia
      wszystkich na lewicy na kandydowaniw na tego "nie zależnego" polityka.

      11.Będac większość zycia wielbicielem komunizmu rosyjskiego, wykształcił i
      osiedlił dzieci w USA.

    • panna_x rozkulaczyc imperialiste! 19.07.05, 12:13
      o tak, o tak, na pohybel obszarnikom ;)
      skandal, nie dosc, ze ma dom, to jeszcze spory. kolega urbaneczek by wszystkie
      domy upanstwowil, jak rozumiem?
      • ahoy2 Re: rozkulaczyc imperialiste! 19.07.05, 20:00
        Ktoś tu udaje ze nie rozumie sprawy. Byłem studentem, potem magistrem, a domu
        kupic nie moglem bo mnie nie bylo stać. Biedy nigdy nie cierpieli ani moi
        rodzice ani ja. Na mieszkanie wpłacałem i czekałem, co mi przydzielą w
        spółdzielni, nawet nie mogłem wybrać. Miałem mieszkanie na Ursynowie. Byłem
        bardzo zdolny, prymus w szkole średniej i na studiach. Skończyłem wydz. handlu
        zagranicznego. Nie poddawałem się, walczyłem ale nie lizałem nikomu d... I oto
        chodzi że Cimoszewicz na swoje sukcesy nie zapracował ale mu je wręczono
        jako "dobrze urodzonemu". A teraz naród da mu prezydenturę. Prezydent w
        demokratycznym kraju powinien wytłumaczyć skąd wziął pieniądze na dom, gdy miał
        22 lata. Poza tym dom o pow. 190 m2 wart tylko 400.000? To chyba w jakiejś
        nędznej dziurze i w złym stanie technicznym.
        • kropekuk Re: rozkulaczyc imperialiste! 19.07.05, 20:56
          Nie wiem, ale wyglada to na wiejska chalupe po babci czy dziadku. Jesli tak, to
          Cimoszewicz jest w calkowitym porzadku:)
        • ballygobackward.s Ciekawe, ze jak Gertycha opisuja 19.07.05, 21:37
          to takie gnidy jak sajper nie protestuja. Sam sqrwiel tez pewnie kradl jak
          cimka, to mysli ze wszyscy kradli. Rasa panow na łbach (snaperow) baranow. Ale
          dosc wreszcie tych zlodziei i chamow. Won! Moze Olejniczak mu przemowi do
          rozsadku i kaze spieprzac do lasu. Na grzyby!

          www.cimoszenko.info
      • kropekuk Jasne ze tak: bo SAM NIE MA. 19.07.05, 20:55
        Zdobede se panski dwor
        Wywleke se zlota wor
        Zlota wor wysypie
        Ludziskom przed slipie...

        Nowe powstanie Szeli tudziez nowa "oktriabska" zapewni wam IV
        Rzeczpospolita...radziecka :)))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka