1 088 wyników w czasie 141 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

SMS PREMIUM (początek wątku)

czy ktos przerabial juz ten temat? jakie sa realne zyski na takiej (logotypy, dzwonki itp.) zabawie???

Re: SMS PREMIUM

Na tym nie zarobisz. Cała sieć jest tym zaśmiecona. Ja uruchomiłem SMS premium jako opłatę za dostęp do www i nie żałuję, ale logo to niestety porażka.

sms premium

SMS premium to nie jest bardzo długi SMS, tylko SMS przy pomocy ktorego płacisz za jakąś usługę - zwykle wysyłany na nr zaczynający się od 7. Może więc tak być, że kosztuje on 25 zł a nawet więcej. Być może wcale nie wysłałaś takiego SMS, ale mogłaś też wysłać nieświadomie, bo tutaj też działają

Re: sms premium

Oszuści mieli jeszcze jedną metodę, nie wiem czy jeszcze ją stosują. Dzwonili do ciebie, jeden sygnał, wyłączali.Bardzo wielu ludzi kiedy widzi w nieodebranych jakiś numer to oddzwania, i już cię mają i potem okazuje się że to był numer płatny 147,99 PLN + VAT za minutę, ty sie rozłączyłeś dopiero p

SMS premium (początek wątku)

Zostałem zaczepiony wirtualnie przez jakąś laskę. Od razu podała numer, 51 9 426 060. Oczywiście zaraz wysłałem SMS a. Zaraz dostałem odpowiedź SMS z numeru 79 i coś tam. Że oczywiście stawia zapoznawcza kawę i to dziś . Odpisałem że chętnie i coś takiego. Oczywiście na ten normalny numer. Ona na

Re: SMS premium

Mi tam takich desperatów nawet nie szkoda. Jeżeli komuś sperma nie uderzyła do mózgu to taki scam wyczuje praktycznie od razu. A jeżeli chodzi o kradzież to przestępstwo jest od 500 złotych a nie od 1000 złotych. Jednak myślę, że ta kwota całkiem niedługo wzrośnie.

SMS Premium (początek wątku)

Jestem abonentem Plus'a i dotychczas byłem z tego zadowolony :/ Z zasady kasuję wszelkie SMS'y reklamowe/konkursowe przed ich otwarciem.... Aż tu suprajz, obciążono mnie za 2 SMS Premium ! Czy kogoś spotkała podobna "przygoda"? Jak tego uniknąć w przyszłości? Reklamację już wysłałem e

Re: SMS Premium

wirski napisał: > Czy kogoś spotkała podobna "przygoda"? Jak tego uniknąć w przyszłości? Zmienić operatora. Jesteś pewien, że niczego nie wysyłałeś - Ty, dziecko albo pies! ;-) Masz to na bilingu? Jeśli tak, to nic im nie zrobisz, bo nie wiem, jak wtedy udowodnić, że się nie wysyłało

SMS Specjalny czyli smsy premium a serwisy premium (początek wątku)

Witam! Mam problem i pytanie. Jakis czas temu w Orange poprzez kontakt z BOK poprosilem o zablokowanie dostepu do SMS`ow premium, wlaczono mi blokade dostepu do serwisow premium. Wyjasnie, ze chodzi o konto abonenckie firmowe gdzie nr jest ponad 10, dlatego prosilem o taka blokade. Po pewnym

Re: SMS Specjalny czyli smsy premium a serwisy pr

Orange (i pewnie inni operatorzy) prawdopodobnie w umowach z dostawcami SMS Premium maja zastrzezenie, ze nie moga blokowac SMS Premium uzytkownikom.

smsy premium PLAY (początek wątku)

dobry wieczór, mój dziadek ma abonament w sieci PLAY od lutego 2013 (umowa na 18 miesięcy). Na przełomie listopada / grudnia 2013 otrzymał kilkanaście smsów premium z numeru 7363 (treść dotyczyła super wygranej, później dlaczego jeszcze nie odpisuje skoro wygrał itp). Na kolejnej fakturze pojawiła

sms-y premium (początek wątku)

czy ktoś miał problem tego typu, że od wielu miesięcy naliczane są mu sms-y premium co do których jest przekonany, że ich wcale nie wysyła lub w niewielkich ilościach? ja mam taki problem w plusie. jest tych sms-ów na kwotę: 100,00-150,00 zł /mies

Re: sms-y premium

to płatne smsy przychodzące tutaj o tym jak to wyłączyć stop-oszustom.pl/?p=712

92552 SMS Premium

Takie konkursy to nie jedyne przegiecie. Mojej zonie naliczyli 30 zl za smse na numer 92552 ktorego nawet nie wyslala. Na BOA powiedzieli ze ich to nie obchodzi. Trzeba bedzie zmienic operatora. Na szczescie umowa niedlugo sie konczy wiec niech sie pocaluja w zakonczenie jelita grubego

Re: 92552 SMS Premium

hej ..mnie tez to zrobili a mialo byc nic naliczane ale zalozyłam blokade na numery sms premium i okazalo sie ze naviex ..czyli uaktywnienie nawigacji hahaha oszusci a mialo byc za darmo

Usługa sms premium (początek wątku)

Witam. Mam takie pytanko: Czy jest taki serwis który oferuje taką możliwość że ktoś wysyła sms-a (tego droższego np za 2,44) pod jakiś tam numer o treści ustalonej przeze mnie a w zamian dostaje jakąś informacje ode mnie. Np. Wysyła ktoś sms-a na numer 7777 o treści humor i w zamian za to

Re: Usługa sms premium

Wystarczy poszukac: je.pl/2fsh

SMS bez premium...

> , co z uporem maniaka głosisz, to sama decyzja o rozdzieleniu wizyt dawała okaz > ję do "zamachu". Jaruś "zamachnął" się na Lesia? Też SMS o jedynej słusznej wersji otrzymałeś?

1 2 3 4 5 6