Dodaj do ulubionych

SMS PREMIUM

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.04.04, 18:30
czy ktos przerabial juz ten temat? jakie sa realne zyski na takiej (logotypy,
dzwonki itp.) zabawie???
Obserwuj wątek
    • Gość: tweety_pl@go2.pl Re: SMS PREMIUM IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.04, 17:52
      Na tym nie zarobisz. Cała sieć jest tym zaśmiecona. Ja uruchomiłem SMS premium
      jako opłatę za dostęp do www i nie żałuję, ale logo to niestety porażka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka