Gość: smack IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.04.04, 18:30 czy ktos przerabial juz ten temat? jakie sa realne zyski na takiej (logotypy, dzwonki itp.) zabawie??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tweety_pl@go2.pl Re: SMS PREMIUM IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.04, 17:52 Na tym nie zarobisz. Cała sieć jest tym zaśmiecona. Ja uruchomiłem SMS premium jako opłatę za dostęp do www i nie żałuję, ale logo to niestety porażka. Odpowiedz Link Zgłoś