sztuczne zamieszanie, kto stara się dokuczyć konkurencji, kto rzeczywiście szuka pomocy a kto udaje że ją szuka itd. Piszę to jako doświadczony kilkuletni mod innego forum i na podstawie tego co tutaj obserwuję od iluś dni. Są sposoby by to ująć w porządną moderacje ale to by było kosztowne bo chyba
, dyskutowaniu, szukaniu rozwiązań i argumentów. Ale mam dużo przeciwko używaniu chwytów poniżej pasa, które zbyt często, nie tylko na forum, ale też w życiu np. publicznym, są mylone z argumentami.
Nigdy nie będę za moderacją z przyczyn przedstawionych przez Vilez (czyli bo ktoś czegoś szukał w internecie?). Jestem za wspaniałą funkcją modelującą czyniona przez Panią Agnieszkę, która czasem fajnie podkreśla postawy "forumowe" wg niej pozytywne i w fajny sposób odcina się od postaw negatywnych
Witajcie, Od tej chwili szukam min. dwóch dodatkowych osób do moderacji forum. Niestety, ja nie mogę być obecna, choć staram się czasem zaglądać, to jest to zbyt mało. Samoboraga potrzebuje tez chwili wytchnienia, poza tym jesteśmy w trakcie pewnych ustaleń. Potrzebujemy więc pomocy
Szukałam dziś tego wątku, bo wczoraj nie miałam czasu odpisać! Szkoda, że przenieśli.... -- https://bi.gazeta.pl/im/fotomon/ludzie/f640x640/85/45/18/01909d216a.jpg
Dzięki za wyjaśnienie, właśnie o to mi chodziło, jaka jest motywacja. Aczkolwiek przyznam, jak pisałam wyżej, że mi to właśnie utrudniało wyszukiwanie, bo nie wiedziałam, że wątki są przenoszone, gdy dyskusja się skończy i szukałam na emamie, bo pamiętałam, że tutaj ten wątek był.
samo było na forum religia. Niby przyszła grzeczne, a później tak zmanipulowała faceta, że razem mnie pięknie hejtowali. Aż się oparło o moderację. Jest tam taki długi wątek. A wszystko o to że poświęcałem czas dla pewnej użytkowniczki. Była zagorzałą ateistką, znała Biblię na pamięć. A siła jej
obserwator.2236 napisała: > Chyba szukasz dzisiaj wrażeń karp. Nieletnie nie odpowiadają ci? Od kiedy? Nie szukam, zbieram tylko dowody że nie jesteście niegrzeczni i niewychowani gdy ktoś spoza waszej gromadki odzywa się na forum, po co ktoś ma się was potem czepiać, prawda ? ps
Pewnie każda z nas miałaby jakieś życzenia, propozycje zmian, które jej ułatwiłyby korzystanie z forum. Wiadomo, że wszystkiego połączyć się nie da, dlatego należy szukać kompromisu. Moja propozycja jest następująca: wątki tematyczne. Na bliźniaczym forum harpatkaa wprowadziła coś takiego. Proszę
Witaj dzidaa. Dzięki, że chcesz opiekować się Forum. Logo i motto jest strzałem w dziesiątkę. Przydałoby się w jakiś sposób (???) zaznaczyć na Forum, uczulić Koleżanki xxx, aby precyzowały swoje posty. Wszystkie tu szukamy, potrzebujemy, chcemy, prosimy, błagamy - wiadomo co: wzór, schemat
" nie były warte czasu na szukanie. Ślad pozostawia cenzura, w twoim wątku są ocenzurowane posty kilku osób, więc dyskusja zmierzała w stronę pyskówki, co było powodem zamknięcia wątku, a nie wypadało go skasować lub wyrzucić na Oślą Ławkę. Mam nadzieję, że wysłałaś informacje, o które cię
pierwszapanitodd napisał(a): > Ano nie ;) W moim watku sa 3 linki do 3 watkow personalnych- a wiec i niezgodnych > z regulaminem- na forum seniorum humorum. Wystarczyloby uwaznie przeczytac watek... Ależ nie - są trzy zrzuty ekranu, na podstawie których wprawdzie da się odszukać
dyskusja toczy sie w miare spokojnie, Kropka musi w nia ingerowac, by pokazac Klosowskiemu kto tu rzadzi. Debilka? Bez watpienia, nikt nie jest w stanie tego zakwestionowac. Tylko jedno niesmiale pytanie - co wsrod moderatorow robi osoba tak ograniczona intelektualnie? Poza tym na forum spam rodzi spam
takim razie?:) swoja droga, nie rozumiem czemu nie szukamy moderatorki na forum Karmeinie BUtelka na przyklad... mozna by tez wrzucic ogloszenia na forum "Wnetrza mieszkan" , "Wrozbiarstwo" i "militaria"