555 wyników w czasie 134 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Moderacja forum

sztuczne zamieszanie, kto stara się dokuczyć konkurencji, kto rzeczywiście szuka pomocy a kto udaje że ją szuka itd. Piszę to jako doświadczony kilkuletni mod innego forum i na podstawie tego co tutaj obserwuję od iluś dni. Są sposoby by to ująć w porządną moderacje ale to by było kosztowne bo chyba

Re: Moderacja na forum

, dyskutowaniu, szukaniu rozwiązań i argumentów. Ale mam dużo przeciwko używaniu chwytów poniżej pasa, które zbyt często, nie tylko na forum, ale też w życiu np. publicznym, są mylone z argumentami.

Re: Moderacja na forum

Nigdy nie będę za moderacją z przyczyn przedstawionych przez Vilez (czyli bo ktoś czegoś szukał w internecie?). Jestem za wspaniałą funkcją modelującą czyniona przez Panią Agnieszkę, która czasem fajnie podkreśla postawy "forumowe" wg niej pozytywne i w fajny sposób odcina się od postaw negatywnych

Szukam dwóch osób do moderacji forum (początek wątku)

Witajcie, Od tej chwili szukam min. dwóch dodatkowych osób do moderacji forum. Niestety, ja nie mogę być obecna, choć staram się czasem zaglądać, to jest to zbyt mało. Samoboraga potrzebuje tez chwili wytchnienia, poza tym jesteśmy w trakcie pewnych ustaleń. Potrzebujemy więc pomocy

Re: Moderacja na forum emama

Szukałam dziś tego wątku, bo wczoraj nie miałam czasu odpisać! Szkoda, że przenieśli.... -- https://bi.gazeta.pl/im/fotomon/ludzie/f640x640/85/45/18/01909d216a.jpg

Re: Moderacja na forum emama

Dzięki za wyjaśnienie, właśnie o to mi chodziło, jaka jest motywacja. Aczkolwiek przyznam, jak pisałam wyżej, że mi to właśnie utrudniało wyszukiwanie, bo nie wiedziałam, że wątki są przenoszone, gdy dyskusja się skończy i szukałam na emamie, bo pamiętałam, że tutaj ten wątek był.

Re: Zajrzyj na forum moderacji

samo było na forum religia. Niby przyszła grzeczne, a później tak zmanipulowała faceta, że razem mnie pięknie hejtowali. Aż się oparło o moderację. Jest tam taki długi wątek. A wszystko o to że poświęcałem czas dla pewnej użytkowniczki. Była zagorzałą ateistką, znała Biblię na pamięć. A siła jej

Re: Moderacja forum "Sulejówek"

obserwator.2236 napisała: > Chyba szukasz dzisiaj wrażeń karp. Nieletnie nie odpowiadają ci? Od kiedy? Nie szukam, zbieram tylko dowody że nie jesteście niegrzeczni i niewychowani gdy ktoś spoza waszej gromadki odzywa się na forum, po co ktoś ma się was potem czepiać, prawda ? ps

Re: moderacja forum-propozycje

Pewnie każda z nas miałaby jakieś życzenia, propozycje zmian, które jej ułatwiłyby korzystanie z forum. Wiadomo, że wszystkiego połączyć się nie da, dlatego należy szukać kompromisu. Moja propozycja jest następująca: wątki tematyczne. Na bliźniaczym forum harpatkaa wprowadziła coś takiego. Proszę

Re: moderacja forum-propozycje

Witaj dzidaa. Dzięki, że chcesz opiekować się Forum. Logo i motto jest strzałem w dziesiątkę. Przydałoby się w jakiś sposób (???) zaznaczyć na Forum, uczulić Koleżanki xxx, aby precyzowały swoje posty. Wszystkie tu szukamy, potrzebujemy, chcemy, prosimy, błagamy - wiadomo co: wzór, schemat

Re: Dlaczego na forum o moderacji...

" nie były warte czasu na szukanie. Ślad pozostawia cenzura, w twoim wątku są ocenzurowane posty kilku osób, więc dyskusja zmierzała w stronę pyskówki, co było powodem zamknięcia wątku, a nie wypadało go skasować lub wyrzucić na Oślą Ławkę. Mam nadzieję, że wysłałaś informacje, o które cię

Re: Dlaczego na forum o moderacji...

pierwszapanitodd napisał(a): > Ano nie ;) W moim watku sa 3 linki do 3 watkow personalnych- a wiec i niezgodnych > z regulaminem- na forum seniorum humorum. Wystarczyloby uwaznie przeczytac watek... Ależ nie - są trzy zrzuty ekranu, na podstawie których wprawdzie da się odszukać

Re: Problem z moderacja na Forum Spoleczenstwo

dyskusja toczy sie w miare spokojnie, Kropka musi w nia ingerowac, by pokazac Klosowskiemu kto tu rzadzi. Debilka? Bez watpienia, nikt nie jest w stanie tego zakwestionowac. Tylko jedno niesmiale pytanie - co wsrod moderatorow robi osoba tak ograniczona intelektualnie? Poza tym na forum spam rodzi spam

Re: o forum do moderacji

takim razie?:) swoja droga, nie rozumiem czemu nie szukamy moderatorki na forum Karmeinie BUtelka na przyklad... mozna by tez wrzucic ogloszenia na forum "Wnetrza mieszkan" , "Wrozbiarstwo" i "militaria"

1 2 3 4 5 6