Witamy kolejną Foremkę. Zapraszamy na herbatkę. Jak nie ma nikogo - można częstować się samemu. Stoi w szafce przy okapie :) -- Tea Time Zapraszam :)
Dziękuję za zaproszenie. Hebatka nieco gorąca...,ale nic to. Witam wszystkie Formy, Foremki i Forumowiczów.
- no coz, to bylo zaraz po recenzji w CJG, przezywali najazd. Wino leja w karafke (0,75 = 18 zl), jakies chilijskie Los Pagos. Jak na razie mamy w okolicy czworokat bermudzki: Efes - Toscana - Budapeszt - Winkiel. Dwa razy kuchnia domowa i dwa razy regionalna. Z czworga stawiam na domowa. 2 : 0
Z tego co czytam wyszło bardziej krytyczniej niz w "Gazecie":> Ale dobrze, nie ma co słodzić jesli tak to czujesz. Mnie ciągnie po recenzji, i o czekoladzie też zapomnieć nie moge. Z innej beczki, nie wiem, czy zauważyliście, remontowany lokal na zwycięzców, ten w okolicach efezu, co to go
Jak to dobrze,że mieszkam koło czeskiej granicy. Dzięki temu mogę pośmigać po winklach i nie przychodzą mi głupoty do głowy typu jazda na kole po mieście i ściganie się po prostych...
Głupoty należy się wstydzić a nie chalić się nią.
> A za winklem wiadomo co... Wiorsta piachu za miedzą -- Kra!
-- The grabbing hands, Grab all they can All for themselves, After all...
A co kot ma pod ogonem???? -- www.joemonster.org/i/q/oswiadczenied.jpg
Coś mnie naszło wczoraj - zamówiłam pizzę. Nie dość że czekałam całą godzinę to spaloną dostałam. Czy to zwykle tak z nimi jest czy tylko jednorazowa wpadka? Macie doświadczenie?
Pizza w porzo (moja ulubiona cztery sery, czy cos podobnego), obsługę trzeba traktowac z poblazaniem, moj znajomy chwali sobie tam wino "stosunek ceny do ilosci i jakosci" -- Niezależne forum na temat rzucania palenia
Gość portalu: Piotr napisał(a): Jak jego idiol pedal i rusofil Dmowski. Rzucajac obelgi pod adresem czlowieka o innej orientacji seksualnej dales swiadectwo przynaleznosci do Ciemnogrodu,stawiajac sie tym samym poza marginesem cuwilizacji europejskiej.A sadzi sie powszechnie ,ze na Bialorus
Inne spojrzenie z innej perspektywy, mozna powiedziec zza winkla... ale i tak piekny! -- forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=44789 Bo nam potrzebne dziś witaminy, wiec sie dajemy wpuszczać w maliny!/TEY/
os. Teatralne piwko super i obsługa też
zgadzam się ze wszystkim jestem tam kilka razy w tycodniu
W sklepach ze "smiesznymi rzeczami". -- Tak sadze. Zalosne...