61 304 wyników w czasie 149 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Wisla!Wisla!Wisla!Wisla!Wisla!Wisla!Wisla! (początek wątku)

Wisla!Wisla!Wisla!Wisla!Wisla!Wisla!Wisla! (początek wątku)

IDE NA MECZ ZOBACZYC 4 WSPANIALE BRAMKI STRZELONE PRZEZ WISLE I 2 ROWNIEZ DOBRE PRZEZ LEGIE

Wisla!Wisla!Wisla!Wisla!Wisla!Wisla!Wisla! (początek wątku)

WISLA,WISLA,WISLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Panathinaikos - Wisła, zdjęcia

Polacy jak zwykle na kolanach. kurr. leję na polski futbol. co z tego ze Wisla zdobedzie mistrza.leje na to.ilez mozna. najpierw siatkarze teraz pilkarze. frajerzy do bicia.zyc sie nie chce....pieprze...

Wisla!!!!! Wisla!!!!!! Wisla!!!!!!!!

Brawo Wisla!!!!!! Wlosi na kolanach!!!!!!!

WISLA do KADRY!!!

Ech jak dlugo czekalem na taki mecz. Pamietam jeszcze jak Widzew ogrywal Liverpool czy Borussie. Dzis Wisla zagrala mecz na miare tamtych spotkan Widzewa. Pieknie pieknie! Kosowski i Żurawski wreszcie pokazali ze oprocz gadania potrafia grac wspaniale w pilke na europejskim poziomie

WISLA WISLA WISLA (początek wątku)

Kto najlepszy jest? Wisla. Kto wygra z lazio? Wisla. Kto zdobedzie p.uefa? Wisla. Kto wygra lige Wisla, Wisla Wisla Wisla golllll!!!!!!!

Wisla Wisla Wisla Wisla Plock

Siedze w Kijowie i tak sobie mysle ze nawet miejscowe Dynamo naszej Wiselce do piet nie dorasta - a wiem co mowie bo tu siedze od pol roku

Re: Wisla Wisla Wisla Wisla Plock

Buahahahahahahhahahahahahahah to zes teraz gosciu dowalil na maksa! prawie sie poplakalem ze smiechu.

WISLA WISLA WISLA!!!!!!!!!!!!!

TRZEBA IM KIBICOWAC BO JAK NIE ONI TO NIKT NIE ZAGRA W LIDZE MISTRZOW , TO ONI ROSZYLI TA NASZA ZASMIERDZIALA PILKE NOZNA I NAPEWNO IM SIE UDA KTO NIE WIERZY JEST CICIEM !!!!!!!

Re: Piłkarze Wisły dla

w Warszawie jest mnostwo kibicow wisly kto wygra mecz WISLA WISLA WISLA

Wisla, Wisla !!!

jeszcze ok. 20 minut, wygrywaja 1:0 ... niestety pozostali z czolowki, poza odra, wygrali. mozna jeszcze liczyc na remis legii (prowadzi 1:0 z lechem) -- www.kazimierz.com

Wisla, Wisla !!! (początek wątku)

jeszcze ok. 20 minut, przegrywaja 1:0.... -- www.kazimierz.com

wisla, wisla!!!

gdyby wisla grala przeciw arsenalowi nie robilbym sobie nadzieji. jednak real to nie ten real z przed kilku lat. r.stec ma racje, w ostatnim czasie real strasznie sie meczy. mysle, ze wislacy nawiaza z nimi wyrownana walke. mam nadzieje, ze szczescie nas nie opusci. pozdrawiam krakow!

To, ze Wisla wygra 5:2 jest bardziej ...

pewne niz to, ze znowu po tym zwyciestwie nie zaczna odchodzic z Wisly najlepsi. I tego nalezy sie obawiac. Nie jakiegos Bek-chama (to tez trza potrafic, nie strzelic kilku karnych pod rzad - maly Henio z podworka nie potrafi - strzela co drugiego), czy innego Figusa (zaprawde, przecietniak). R

1 2 3 4 5 6