no_one2 14.03.07, 13:50 Smetny klub,smetni kibice ,spadajcie do II tam bedziecie pasowac w sumie. Na dodatek wstyd za pucharowe przygody,w ktorych odpadali z europejska III liga... A z II do I proponuje Slask Wroclaw Ruch Chorzow ew. Jagiellonie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gosc Re: Jak rodziła się i upada Wisła Płock IP: *.chello.pl 14.03.07, 14:15 SMETNY TO TY JESTES..i do tego no one ps.pwoeim tak - spieprzaj dziadu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gil co prawda,to prawda-wisla plock to smetny klub IP: *.acx.pl 14.03.07, 14:20 :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: archi Może smętny, ale pracuje z młodzieżą IP: *.aster.pl 14.03.07, 15:45 Drużyny młodzieżowe z Płocka skutecznie rywalizują z Polonią, Agrykolą i Legią w Warszawie. Więc moznaby tam cos zrobić. Ale widac nikomu z "wielkich" nie zależy... Odpowiedz Link Zgłoś
mariuszekc Jak rodziła się i upada Wisła Płock 14.03.07, 14:17 Brak kibiców z prawdziwego zdarzenia w Płocku no i to poparcie sponsora jest a tak jakby go nie było... Bierzcie przykład z POZNANIA !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fasy Re: Jak rodziła się i upada Wisła Płock IP: 195.8.101.* 14.03.07, 15:37 W Poznaniu jeszcze kilka lat temu chodziło na mecze 800 osób... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sam Sharp Re: Jak rodziła się i upada Wisła Płock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.07, 14:21 zobaczysz że na złosc tym wszystkim ktorzy nas tak nienawidzą dalej bedziemy grac w ekstraklasie i pewnie nie raz w pucharach, a ty sie napinaj i wku..aj dalej. nam to lata :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yak W Płocku na trybunach gorzej niż w Wodzisławiu IP: *.icpnet.pl 14.03.07, 14:24 jacy kibice taki klub - nijaki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZKS!!!ZKS!!!ZKS!!! Najlepsze są te pajacyki w necie co sie tak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.07, 14:32 spinają że gramy w pierwszej lidze. No i bedziemy dalej grać wy bohaterzy z internetu :) !! Wylewajcie te swoje żale z Wrocławia, Chorzowa, Gdanska..bo przeciez wy macie wieksze miasta to Wam sie nalezy ekstraklasa... hahahaha śmiech na sali :D Co do kibiców u nas to opieracie się na tym ze gazety piszą a 99% z was na wyjeździe w Płocku nie było. Z takich krzykaczy polewka jest najlepsza :) Powodzenia Wam życzę !A MY tym roku utrzymanie a za rok walka o puchary. Znowu Was to zaboli ze te Wasze mierne klubiki beda z nami przegrywać.Prawdziwi kibice zawsze z Wisłą bez względu na wynik ! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: barabasz harabasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.07, 14:39 co robi obecnie Harabasz? mógł prowadzić klub w 1 lidze gdyby dostał warunkowo licencję... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cavem Re: harabasz IP: *.echostar.pl 14.03.07, 14:46 A Harabasz to ma na imie Leszek, a nie Marek, panie Zarębski - już tyle sie panu nawet sprawdzić nie chce. Jak pisze pan taki patetyczny artykul, to by pan sie faktów trzymał. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jazo Wisla Wisla Wisla Wisla Plock IP: 195.230.133.* 14.03.07, 14:55 Siedze w Kijowie i tak sobie mysle ze nawet miejscowe Dynamo naszej Wiselce do piet nie dorasta - a wiem co mowie bo tu siedze od pol roku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Neolit Re: Wisla Wisla Wisla Wisla Plock IP: 62.29.169.* 14.03.07, 15:39 Buahahahahahahhahahahahahahah to zes teraz gosciu dowalil na maksa! prawie sie poplakalem ze smiechu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michu Jak rodziła się i upada Wisła Płock IP: 217.153.179.* 14.03.07, 15:21 "..Pod warunkiem, że Stomil przegra w Olsztynie z Rakowem..." Powinno być "nie przegra", a Stomil przegrał i spadlisśmy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MarcinM Re: Jak rodziła się i upada Wisła Płock IP: *.agora.pl 14.03.07, 16:03 Gratulacje dla tych wszystkich, którzy już widzą Wisłę w II lidze, bo nie ma kibiców. Oświadczam otóż, że kibice w Płocku są i będą. Bardzo jestem ciekaw ilu widzów przychodziłoby na mecze Lecha czy Widzewa, gdyby byly takie problemy jak teraz w Wiśle... Pamiętam (i nie tylko ja, jak widać na forum) że na mecze Lecha (nawiasem pisząc będacego w górnej połowie tabeli) przychodziło po 1 tys. osób - nawet na derby z Wartą czy Olimpią. Na Petrę walczącą o utrzymanie czy na Stomil chodziło po 15 tysięcy. Kibice z Poznania (pewnie z 5 razy większego od Płocka) niech się więc nie napinają !!!!!!! Niepotrzebnie krąży też (w 1000% fałszywy) mit, że mając takiego sponsora i budżet Wisła grać winna w pucharach co roku.... Smutna prawda jest taka, że nigdy Wisła nie miała budżetu na jaki zasługiwała... A już budżety z lat ostatnich to.... dramat!!!! Jeśli więc Wisła upadnie, żal będzie kibiców, stadionu, ale nie działaczy i zarzadu PKN, którzy do takiej sytuacji dopuścili. Na koniec moja drużyna wspomnień z ostatnich lat: Artur Sejud - Andrzej Przerada, Mirosław Milewski, Bartosz Jurkowski - Radosław Kowalczyk, Radosław Sobolewski, Dariusz Podolski, Marek Witkowski, Paweł Miąszkiewicz - Rafał Siadaczka, Ireneusz Jeleń Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: real_yoe Do MarcinM IP: 195.205.192.* 14.03.07, 16:15 A w rezerwie Serocki (efektowne 'główki' do tyłu do swojego bramkarza) oraz Małocha (za strzelenie tylu bramek hiaa!) kurcze.. to były czasy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Globson Re: Do MarcinM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.07, 16:17 O nosalu nie wspominając Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MarcinM Re: Do MarcinM IP: *.agora.pl 14.03.07, 16:30 No właśnie wypadałoby nawet ławkę rezerwowych powołać: Sidorczuk, Dec, Popek, Janus, Remień, Boguś Pachelski, Małocha, Nosal Odpowiedz Link Zgłoś
playback.pl Re: Jak rodziła się i upada Wisła Płock 14.03.07, 16:14 Wisła Płock to nie jest taki znowu smętny klub. Zawdzięczamy jej promocję naprawdę wielu zdolnych piłkarzy, którzy co prawda już w niej nie grają, ale takie nazwiska jak Jeleń, Saganowski, Wasilewski czy Sobolewski mówią naprawdę wiele. Mieszkam w Płocku i wiem jak jest z sytuacją kibiców - spora część mieszkańców jest naprawdę zainteresowana lokalnym sportem, a nie zapominajcie, że poza "nogą" mamy też sekcję ręcznej, w której nie mamy sobie równych. Kibiców na mecze przychodzi niewielu, ale Płock to tylko 130 000 mieszkańców, poza tym samorząd lokalny w sporym stopniu olewa naszą drużynę. Moim zdaniem jednak płocki klub powinien grać w OE. Jedyne czego brakuje to dobrego zarządzu i sztabu szkoleniowego z prawdziwego zdarzenia... Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj.plank Re: Jak rodziła się i upada Wisła Płock 14.03.07, 17:32 fajna historia klubu, maliniak nie strzelił i wisła spadła, raków cośtam_cośtam ze stomilem i wisła spadła, wdowczyk źle trenował (też nowina) i wisła spadła. Suuuper. To który raz w tym roku spadacie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ka-lee Jak rodziła się i upada Wisła Płock IP: *.aster.pl 14.03.07, 16:24 Wstyd!!!!!!!!!!! Jak mozna byc takim skompcem, a na co wydacie kaske, na odprawy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kks fan gdyby 30x w sezonie grali z Lechem,byliby mistrzem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.07, 17:06 Kolejorz lubi pocieszac "bidnych" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Re: gdyby 30x w sezonie grali z Lechem,byliby mis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.07, 17:30 biedniejszego klubu niż Lech to nie ma. Drużyna złożona z dwóch klubów, z najsilniejszych graczy i co??? I nic!!!! Miała walczyć o mistrzostwo i kicha!!! gdyby nie Wasilewski z Wisły Płock to by też walczyli o utrzymanie się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość jaca [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.07, 18:09 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jasiu Re: gdyby 30x w sezonie grali z Lechem,byliby mis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.07, 18:13 A czym Ty rozmawiasz, dostales kuchenke za to zeby sie napinac przez internet? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: płocczanin Re: gdyby 30x w sezonie grali z Lechem,byliby mis IP: *.acn.waw.pl 14.03.07, 21:19 w Płocku nie ma kibiców? a to dobre !! w Warszawie wystarczy ,że legii gorzej idzie, słabiej gra, a na stadionie pojawia się ok. 4-6 tys. kibiców....tyle ,że Płock ma 150 tys. mieszkancow, Warszawa 2 miliony. A w Płocku KIBICE ZAWSZE BYLI, SĄ I BĘDĄ !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szaman Re: gdyby 30x w sezonie grali z Lechem,byliby mis IP: *.p.lodz.pl 15.03.07, 16:30 Jezu szkoda mi tych ludzi z wiosek( którzy tylko marzą o I lidze) a tym bardziej kibiców Lecha czy innych drużyn OE. Rusza was to, że w Płocku sa kibice. 20 tys ludzi przychodziło u nas na Szombierki Bytom a u was teraz przy takiej mobilizacji, takim stadionie przychodzi 24 tys. i to na Legie czy Wisłe Kraków. A miasto macie 3-4 razy wieksze!! Tak wiec chyba nie ma co pisać wiecej bo to mówi samo z siebie!! Wasi prezesi też byli super jak pieniedzy nie mieliście przez kupe lat. Dopiero połaczenie z Wronkami coś w miare dało wam. Wiec po co sie napinacie skoro u was przychodziło po 1000 osób na stadion. Nastepni do kolekcji to Zagłebie L. Ludzie dajcie sobie spokuj. Mieszkacie w mieście o połowe mniejszym od Płocka, wasz klub ma tyle kasiory!! Dostaliście w pucharze lańsko!! Kibice tez wypasieni- 20 zgód nie wiadomo z kim!! Po co sie napinać!! Zazdrość pozna każdy, który interesuje sie piłką nożną!! Pozdro dla normalnych kibiców bez kompleksów!!! :) Odpowiedz Link Zgłoś