Dodaj do ulubionych

Jak rodziła się i upada Wisła Płock

14.03.07, 13:50
Smetny klub,smetni kibice ,spadajcie do II tam bedziecie pasowac w sumie.

Na dodatek wstyd za pucharowe przygody,w ktorych odpadali z europejska III liga...

A z II do I proponuje Slask Wroclaw Ruch Chorzow ew. Jagiellonie.
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: Jak rodziła się i upada Wisła Płock IP: *.chello.pl 14.03.07, 14:15
      SMETNY TO TY JESTES..i do tego no one ps.pwoeim tak - spieprzaj dziadu!
      • Gość: gil co prawda,to prawda-wisla plock to smetny klub IP: *.acx.pl 14.03.07, 14:20
        :D
        • Gość: archi Może smętny, ale pracuje z młodzieżą IP: *.aster.pl 14.03.07, 15:45
          Drużyny młodzieżowe z Płocka skutecznie rywalizują z Polonią, Agrykolą i Legią w
          Warszawie. Więc moznaby tam cos zrobić. Ale widac nikomu z "wielkich" nie zależy...
    • mariuszekc Jak rodziła się i upada Wisła Płock 14.03.07, 14:17
      Brak kibiców z prawdziwego zdarzenia w Płocku no i to poparcie sponsora jest a
      tak jakby go nie było... Bierzcie przykład z POZNANIA !!!
      • Gość: Fasy Re: Jak rodziła się i upada Wisła Płock IP: 195.8.101.* 14.03.07, 15:37
        W Poznaniu jeszcze kilka lat temu chodziło na mecze 800 osób...
    • Gość: Sam Sharp Re: Jak rodziła się i upada Wisła Płock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.07, 14:21
      zobaczysz że na złosc tym wszystkim ktorzy nas tak nienawidzą dalej bedziemy
      grac w ekstraklasie i pewnie nie raz w pucharach, a ty sie napinaj i wku..aj
      dalej. nam to lata :)))
    • Gość: yak W Płocku na trybunach gorzej niż w Wodzisławiu IP: *.icpnet.pl 14.03.07, 14:24
      jacy kibice taki klub - nijaki
    • Gość: ZKS!!!ZKS!!!ZKS!!! Najlepsze są te pajacyki w necie co sie tak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.07, 14:32
      spinają że gramy w pierwszej lidze. No i bedziemy dalej grać wy bohaterzy z
      internetu :) !! Wylewajcie te swoje żale z Wrocławia, Chorzowa, Gdanska..bo
      przeciez wy macie wieksze miasta to Wam sie nalezy ekstraklasa... hahahaha
      śmiech na sali :D
      Co do kibiców u nas to opieracie się na tym ze gazety piszą a 99% z was na
      wyjeździe w Płocku nie było. Z takich krzykaczy polewka jest najlepsza :)
      Powodzenia Wam życzę !A MY tym roku utrzymanie a za rok walka o puchary. Znowu
      Was to zaboli ze te Wasze mierne klubiki beda z nami przegrywać.Prawdziwi kibice
      zawsze z Wisłą bez względu na wynik ! :)
      • Gość: barabasz harabasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.07, 14:39
        co robi obecnie Harabasz? mógł prowadzić klub w 1 lidze gdyby dostał warunkowo
        licencję...
        • Gość: Cavem Re: harabasz IP: *.echostar.pl 14.03.07, 14:46
          A Harabasz to ma na imie Leszek, a nie Marek, panie Zarębski - już tyle sie panu
          nawet sprawdzić nie chce. Jak pisze pan taki patetyczny artykul, to by pan sie
          faktów trzymał. Pozdrawiam!
          • Gość: Jazo Wisla Wisla Wisla Wisla Plock IP: 195.230.133.* 14.03.07, 14:55
            Siedze w Kijowie i tak sobie mysle ze nawet miejscowe Dynamo naszej Wiselce do
            piet nie dorasta - a wiem co mowie bo tu siedze od pol roku
            • Gość: Neolit Re: Wisla Wisla Wisla Wisla Plock IP: 62.29.169.* 14.03.07, 15:39
              Buahahahahahahhahahahahahahah to zes teraz gosciu dowalil na maksa! prawie sie
              poplakalem ze smiechu.
    • Gość: Michu Jak rodziła się i upada Wisła Płock IP: 217.153.179.* 14.03.07, 15:21
      "..Pod warunkiem, że Stomil przegra w Olsztynie z Rakowem..."
      Powinno być "nie przegra", a Stomil przegrał i spadlisśmy
      • Gość: MarcinM Re: Jak rodziła się i upada Wisła Płock IP: *.agora.pl 14.03.07, 16:03
        Gratulacje dla tych wszystkich, którzy już widzą Wisłę w II lidze, bo nie ma
        kibiców. Oświadczam otóż, że kibice w Płocku są i będą. Bardzo jestem ciekaw
        ilu widzów przychodziłoby na mecze Lecha czy Widzewa, gdyby byly takie problemy
        jak teraz w Wiśle... Pamiętam (i nie tylko ja, jak widać na forum) że na mecze
        Lecha (nawiasem pisząc będacego w górnej połowie tabeli) przychodziło po 1 tys.
        osób - nawet na derby z Wartą czy Olimpią. Na Petrę walczącą o utrzymanie czy
        na Stomil chodziło po 15 tysięcy. Kibice z Poznania (pewnie z 5 razy większego
        od Płocka) niech się więc nie napinają !!!!!!!
        Niepotrzebnie krąży też (w 1000% fałszywy) mit, że mając takiego sponsora i
        budżet Wisła grać winna w pucharach co roku.... Smutna prawda jest taka, że
        nigdy Wisła nie miała budżetu na jaki zasługiwała... A już budżety z lat
        ostatnich to.... dramat!!!! Jeśli więc Wisła upadnie, żal będzie kibiców,
        stadionu, ale nie działaczy i zarzadu PKN, którzy do takiej sytuacji dopuścili.

        Na koniec moja drużyna wspomnień z ostatnich lat:
        Artur Sejud - Andrzej Przerada, Mirosław Milewski, Bartosz Jurkowski - Radosław
        Kowalczyk, Radosław Sobolewski, Dariusz Podolski, Marek Witkowski, Paweł
        Miąszkiewicz - Rafał Siadaczka, Ireneusz Jeleń



        • Gość: real_yoe Do MarcinM IP: 195.205.192.* 14.03.07, 16:15
          A w rezerwie Serocki (efektowne 'główki' do tyłu do swojego bramkarza)
          oraz Małocha (za strzelenie tylu bramek hiaa!)
          kurcze.. to były czasy...
          • Gość: Globson Re: Do MarcinM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.07, 16:17
            O nosalu nie wspominając
            • Gość: MarcinM Re: Do MarcinM IP: *.agora.pl 14.03.07, 16:30
              No właśnie wypadałoby nawet ławkę rezerwowych powołać:
              Sidorczuk, Dec, Popek, Janus, Remień, Boguś Pachelski, Małocha, Nosal
    • playback.pl Re: Jak rodziła się i upada Wisła Płock 14.03.07, 16:14
      Wisła Płock to nie jest taki znowu smętny klub. Zawdzięczamy jej promocję
      naprawdę wielu zdolnych piłkarzy, którzy co prawda już w niej nie grają, ale
      takie nazwiska jak Jeleń, Saganowski, Wasilewski czy Sobolewski mówią naprawdę
      wiele.

      Mieszkam w Płocku i wiem jak jest z sytuacją kibiców - spora część mieszkańców
      jest naprawdę zainteresowana lokalnym sportem, a nie zapominajcie, że poza
      "nogą" mamy też sekcję ręcznej, w której nie mamy sobie równych.

      Kibiców na mecze przychodzi niewielu, ale Płock to tylko 130 000 mieszkańców,
      poza tym samorząd lokalny w sporym stopniu olewa naszą drużynę. Moim zdaniem
      jednak płocki klub powinien grać w OE. Jedyne czego brakuje to dobrego zarządzu
      i sztabu szkoleniowego z prawdziwego zdarzenia...
      • mikolaj.plank Re: Jak rodziła się i upada Wisła Płock 14.03.07, 17:32
        fajna historia klubu, maliniak nie strzelił i wisła spadła, raków cośtam_cośtam ze stomilem i wisła spadła, wdowczyk źle trenował (też nowina) i wisła spadła. Suuuper. To który raz w tym roku spadacie?
    • Gość: ka-lee Jak rodziła się i upada Wisła Płock IP: *.aster.pl 14.03.07, 16:24
      Wstyd!!!!!!!!!!!
      Jak mozna byc takim skompcem, a na co wydacie kaske, na odprawy?
    • Gość: kks fan gdyby 30x w sezonie grali z Lechem,byliby mistrzem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.07, 17:06
      Kolejorz lubi pocieszac "bidnych"
      • Gość: marcin Re: gdyby 30x w sezonie grali z Lechem,byliby mis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.07, 17:30
        biedniejszego klubu niż Lech to nie ma. Drużyna złożona z dwóch klubów, z
        najsilniejszych graczy i co??? I nic!!!! Miała walczyć o mistrzostwo i kicha!!!
        gdyby nie Wasilewski z Wisły Płock to by też walczyli o utrzymanie się.
        • Gość: gość jaca [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.07, 18:09
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Jasiu Re: gdyby 30x w sezonie grali z Lechem,byliby mis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.07, 18:13
        A czym Ty rozmawiasz, dostales kuchenke za to zeby sie napinac przez internet?
        • Gość: płocczanin Re: gdyby 30x w sezonie grali z Lechem,byliby mis IP: *.acn.waw.pl 14.03.07, 21:19
          w Płocku nie ma kibiców? a to dobre !! w Warszawie wystarczy ,że legii gorzej
          idzie, słabiej gra, a na stadionie pojawia się ok. 4-6 tys. kibiców....tyle ,że
          Płock ma 150 tys. mieszkancow, Warszawa 2 miliony. A w Płocku KIBICE ZAWSZE
          BYLI, SĄ I BĘDĄ !!
          • Gość: szaman Re: gdyby 30x w sezonie grali z Lechem,byliby mis IP: *.p.lodz.pl 15.03.07, 16:30
            Jezu szkoda mi tych ludzi z wiosek( którzy tylko marzą o I lidze) a tym
            bardziej kibiców Lecha czy innych drużyn OE. Rusza was to, że w Płocku sa
            kibice. 20 tys ludzi przychodziło u nas na Szombierki Bytom a u was teraz przy
            takiej mobilizacji, takim stadionie przychodzi 24 tys. i to na Legie czy Wisłe
            Kraków. A miasto macie 3-4 razy wieksze!! Tak wiec chyba nie ma co pisać wiecej
            bo to mówi samo z siebie!!
            Wasi prezesi też byli super jak pieniedzy nie mieliście przez kupe lat. Dopiero
            połaczenie z Wronkami coś w miare dało wam. Wiec po co sie napinacie skoro u
            was przychodziło po 1000 osób na stadion.
            Nastepni do kolekcji to Zagłebie L. Ludzie dajcie sobie spokuj. Mieszkacie w
            mieście o połowe mniejszym od Płocka, wasz klub ma tyle kasiory!! Dostaliście
            w pucharze lańsko!! Kibice tez wypasieni- 20 zgód nie wiadomo z kim!!
            Po co sie napinać!! Zazdrość pozna każdy, który interesuje sie piłką nożną!!
            Pozdro dla normalnych kibiców bez kompleksów!!! :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka